Aşk Ağlatır Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Show TV’nin sevilen dizisi Aşk Ağlatır ilk iki bölümde pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. MF Yapım Aşk Ağlatır dizisinden beklediği reytingleri alınca dizinin kadrosuna yeni oyuncular katmak için hazırlıklara başladı.

Kadrosunda Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Pelin Öztekin, Laçin Ceylan ve Durul Bazan’ın yer aldığı Aşk Ağlatır dizisi kadrosuna iki yeni isim daha dahi oldu. Aşk Ağlatır dizisinde hızlı akan bir senaryo var. Senaryo hızlı şekilde değişince senaryodan bir çok isim ayrılırken yine dizinin kadrosuna bir çok yeni karakter ile yeni oyuncular da dahil olacak. Aşk ağlatır dizisinin 2. bölümünde dizi de Pelin Öztekin’nin hayat verdiği Nagehan karakterinin kocası Semih olarak yeni bir isim dahil olurken yine  Mert karakteri ile de yeni bir oyuncu senaryoya girdi.

Aşk Ağlatır Yeni Gelen Oyuncular

Hülya Şen (Nihal)

Hülya Şen son olarak Avlu dizisi kadrosunda yer almış ve dizi de Naciye karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Nihal Rüzgar ve Mert’in annesidir. Zengin bir kadındır.

Korel Cezayirli (Aşk Ağlatır Mert)

Korel Cezayirli 1976 da Ankara’da doğmuştur ve 2019 yılı itibari ile 33 yaşının içindedir. Profesyonel olarak Modern Dans yapan Korel Cezayirli Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Yeter dizisi ile tanınmış ve dizi de hayat verdiği Uras sevilmiştir. Diriliş: Ertuğrul da ise Sadrettin Konevi karakterine başarı ile hayat vermiştir.

Aşk Ağlatır dizisinin üçüncü bölümünde kadroya dahil edilen Mert karakteri Eda Şölenci’nin hayat verdiği Nalan Demirci karakterinin eşi olarak diziye dahil olacak. Mert zengin bir iş adamıdır. Rüzgar’la beraber iş yürütmektedirler. Mert Nalan’a özel bir ev tutsa da aslında Nalan’ı ikinci eşi olarak kullanmaktadır.Gerçekte evlidir; ancak Nalan bunun farkında değildir. Mert Rüzgar’ın abisidir. Çıkarcı bir adamdır. Babasına iyi görünmek için elinden geleni yapar ama kalbinde iyilik yoktur. Mert Nalan’ı hiç bir zaman kimseye eşi olarak tanıtmamış ve onunla hiç bir zaman görünmemiştir. Gerçi Nalan da Mert’i Yusuf ile aldatmaktadır.

Aşk Ağlatır Semih

Aşk Ağlatır dizisinde Semih Pelin Öztekin’in canlandırdığı Pelin karakterinin eşi olarak dizinin kadrosuna dahil olacak. Mustafa iki çocuk babası sakin bir adamdır; ancak Ada hayatlarına girdikten sonra hayatlarından aksiyon hiç eksik olmayacak. Semih sonunda Pelin ile kavga edecek ve zor zamanlar yaşayacaktır.

Şuanda Aşk Ağlatır dizisinde Semih karakterine kimin hayat verdiğini bulamadık. 

 

Aşk Ağlatır Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (1 Yorum)