Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir? Müjgan’ın Halası

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakteri dizinin 2. sezonunda diziye katkı sağlayan önemli bir karakter olacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı Tims & B yapım 2. sezonunda diziye dahil edeceği yeni karakterler ile en az ilk sezon ki kadar özel bir senaryo ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna Behice Hekimoğlu karakteri ile Esra Dermancıoğlu dahil olacak. Daha önce dizinin kadrosuna Sermiyan Midyat Hatip Ağa karakteri ile dahil olurken Rüzgar Aksoy ise Ercüment karakteri ile dizinin kadrosuna dahil olmuştu. 

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice Müjgan’ın halasıdır. Behive İstanbul’da yaşamakta ve zengin bir hayat sürmektedir. Abisi ile yaşadığı sorunlar yüzünden Adana’da olduğunu bildiğini yeğeni Müjgan’ın yanına gider. Müjgan’ın yanında kalmayı planlayan Behice Çukurova’ya gelir gelmez kendisini bir çok entrikanın içinde bulur.

Bir Zamanlar Çukurova Behice Nasıl Bir Karakter?

Behice lafı sözü çok seven flörtöz bir kadındır. Güzelliği ile dikkat çeken Behice kendisini Fekeli ağanın konağında bulur.  Zeki bir kadın olan Behice Hekimoğlu Yılmaz’ın Müjgan’ı değil Züleyha’yı sevdiğini fark eder ve Yılmaz ile Züleyha arasında ki sırrı çabucak anlar. Bakalım Behice entrika denizinde kendini hangi entrikaların içinde bulacak. Bir ömür Hünkar’ı seven Fekeli bakalım Behice’nin alımından etkilenecek mi? Behice amacına ulaşabilecek mi? bir zamanlar çukurova Behice

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karkaterine hayat verecek olan Esra Dermancıoğlu’nu yakından tanıyalım

Esra Dermancıoğlu Kimdir?

7 Aralık 1968 İstanbul doğumlu olan Esra Dermancıoğlu 2008 yılından beri 11 yıldır sanat hayatı içindedir.  Şahike Tekand’dan oyunculuk eğitimi alan Esra Dermancıoğlu daha sonra da Derya Alabora’dan oyunculuk dersleri aldı. Esra Dermancıoğlu’nu keşfeden ise Gülse Birsel oldu. İlk olarak ona Avrupa Yakası dizisinde şans verdi ve pişman olmadı. Esra Dermancıoğlu’nun ünlü oldu ve dünyaya oyuncu olarak ismini duyurduğu dizi ise Fatmagül’ün Suçu ne oldu.

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde hayat verdiği Mukaddes karakterinden sonra Doksanlar isimli dönem dizisinde Şükran karakterine hayat vermiştir. 2015’e gelindiğinde ise Serçe Sarayı dizisinde Süla karakteri ile yer almış ama dizi tutmayınca Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisine Cennet Hatun olarak dahil olmuş ama bu dizisi de tutmamıştır.2016 da ise Kırgın Çiçekler dizisi kadrosuna sonradan dahil olan ve Zehra karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu 2018 de ise Şahin Tepesi dizisinde yer almıştır.Bir Zamanlar Çukurova esra dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu Kaç Yaşında?

Esra Dermancıoğlu 51  yaşındadır.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir? Müjgan’ın Halası (2 Yorum)