Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özeti 14 Nisan Tapki Ölümle Mücadele Ediyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki yüzüne bağlanan kara örtüyle çarşıya çıkar. Çarşıdakiler onun kötü bir şey yaptığını düşünerek dalga geçerler. Bihan da yüzünde bir bezle gelir ve doktorun salgından dolayı bu şekilde dolaşmayı tavsiye ettiğini söyler. Oradakiler Tapki için yanlış düşündüklerini söyler ve kendilerini korumak için onlar da örtü örterler. Bihan Tapki’ye bunu aile saygısını korumak için yaptığını söyler. Birlikte eve giderler. Aşk Bir Rüya 14 Nisan Özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özeti

Duruv’un sekreteri bazı dosyaları almak için Modi evine gelir. Babadan dosyaları isterken ona Duruv’un kardeşi misiniz diye sorar. Duruv gibi yakışıklı olduğunu söyleyerek ayrılır. Tapki ve Bihan eve geldiklerinde Baba herkesi salona çağırır ve Tapki’yi affettiğini söyleyerek ondan örtüyü çıkarmasını ister. Şada ve Vasu sinirlenir. Vasu odalarına gidince babaya neden Tapki’yi affettiğini sorar. Baba Duruv’un sekreterinin sözlerini hatırlatır ve bundan sonra bu tarzda kalacağını söyler. Vasu’ya bir gül verir ve onunla dans eder.

Şada telefondaki arkadaşına babanın saç yağına krem kattığını söylerken Tapki duyar ve ona tepki gösterir. Onlar tartışırken Dadi gelir ve Tapki’yi suçlamalarından dolayı azarlar. Tapki her şeyi duysa da kimseyi inandıramaz. Ertesi sabah baba Tapki’den aarti yapmasını ister. Ancak dadi bunu Şada’nın yapmasını, Vasu da Duruv’la birlikte yapmasını ister. Şada aartiye başlamadan önce Tapki’ye ikimiz kardeş gibi bunu yapmalıyız diyerek herkese iyi bahu imajı verir. 1 39

Şada Tapki’den aartiyi tamamlamasını ister. Vasu Şada’ya kırmızı ruj verir. Şada elini kırmızıya boyar. Tapki aarti için ateşi ona yaklaştırdığında Şada bağırır ve Tapki’nin onu yakmaya çalıştığını söyler. Preti Tapki’nin intikam almaya çalıştığını söylerken Şada güya Tapki’yi savunur. Bihan Şada’nın yüzüne maske uyguladığını görür ve onun sarisine keçinin yiyeceği üzümleri diker. Şada maskesini çıkarıp salona iner ve bu gün kendini çok zinde hissettiğini söyler. Keçi Şada’nın üzerindeki üzümleri yemek için ona yaklaşır. Baba keçi sadece temiz kalplileri sever derken Şada da evcil hayvanları çok sevdiğini söyleyerek onu kucağına alır.

Salonda kimse kalmayınca keçiyle yukarı çıkan Şada planını uygulamak için büyük bir kutu getirir. Kutunun kulplarına kayganlaştırıcı krem sürer. Kendisi de aşağıya iner. Vasu kutuyu görür ve Tapki’den onu depoya götürmesini ister. Tapki kutuyu eline alır ancak kaydığı için tutamaz ve kutu aşağıya düşer. Şada kutunun düşeceği yerde bekler ve kutunun düşmesiyle çığlık atarak herkesi salona toplar. Kafasına bir anda kutu düştüğünü ve çekilmese ölebileceğini söyler. Vasu Tapki’nin kutuyu depoya götürdüğünü söyler. Tapki bir anda Şada’yı öldürmeye çalışan katil gibi eleştirilir. 2 39

Baba bunu bilerek yaptığına inanmadığını söylerken kızlar bu kaçıncı hata diye Tapki’yi eleştirirler. Herkes dağılırken Şada Vasu’ya son hamlelerini yapacaklarını ve Tapki’nin evden kovulacağını söyler. Hizmetçiden mutfağa fare zehri koymasını isterken Vasu endişelenmeye başlar. Bihan keçiye bağladığı gizli kamerayı alır ve Şada’nın kutunun kulplarına krem sürdüğünü ve Tapki’yi tuzağa düşürdüğünü anlar. Şada’nın oyununu bozacağını söyler.

Şada hasta olduğunu söyler ve Tapki’den haldi ile süt vermesini ister. Suman ve Preti onu nasıl affedebilirsin derken Şada sonuçta o benim kız kardeşim der ve Tapki’ye laf söyletmez. Vasu Tapki’den sütü hazırlamasını isterken Tapki safı Şada’ya onun hakkında iyi düşündüğü için teşekkür eder. Tapki sütü hazırlarken Kiran bilgisayarındaki bir sorundan dolayı Tapki’yi zorla odasına götürür.3 39

Tapki gidince Vasu fare zehrini süte ekler. Şada sütü alır ve herkesin içinde Tapki’ye süte fare zehri mi kattın diye sorar. Herkes şok olurken Şada bunu uzun zamandan beri söylüyordun diye iftira atar. Baba Tapki’nin bir şeyden haberi yok der ve Vasu’yu süte bir ey katarken gördüğünü söyler. Vasu’dan konuşmasını ister. Tapki Vasu’yu korumak için zehir şişesiyle haldi şişesinin aynı olduğunu bu yüzden Vasu’nun karıştırmış olabileceğini söyler. Tapki süte zehir katmadığını ispat için sütü içer.

Baba Tapki’nin suçsuz olduğunun kanıtlandığını söyler ve Şada’dan Tapki’yi suçlamamasını ister. Bihan Şada’nın zehri kattığını ispatlamayı düşünürken Tapki başı dönmeye başlar. Tapki babadan izin alarak odasına gider ve kapıyı da kilitler. Başı dönmeye devam eden Tapki yere düşer ve ağzından da kan gelir. Bihan Tapki’nin zehirlendiğinden emindir ve Tapki’nin odasına gider. Ses gelmediğini görünce kapıyı kırarak içeri girer ve Tapki’nin yerde yattığını ve ağzındaki kanı görür.

Tapki yarı baygın durumundan kimsenin haberi olmamasını ister ve Bihan’dan da gizlemesi için söz alır. Bihan onu gizlice arabasına götürür. Araba çalışmayınca taksi tutmak ister ancak taksiler durmaz. Tapki’nin durumu ağırlaşınca 3 tekerli yük taşıma bisikletini alır ve Tapki’yi üzerine atarak hastanenin yolunu tutar. Bihan onu hastaneye yetiştirir. Tapki’yi hemen yoğun bakıma sokarlar. Tapki’nin kalbi durur. Doktorlar onu hayata döndürmeye çalışırken Bihan izlemektedir. Aşk Bir Rüya 14 Nisan Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Fragmanı

 

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özeti 14 Nisan Tapki Ölümle Mücadele Ediyor (3 Yorum)