Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti 1 Mayıs Bihan Tapki’ye Aşkını İtiraf Edecek Mi

Aşk Bir Rüya dizisinde herkesin merakla beklediği sahneler gelecek. Bihan Tapki’ye yeniden evlenme teklifinde bulunacak. Bihan Tapki için muhteşem bir dekor hazırlatmış onun gelmesini bekliyordur. Tapki Vasu’ya Şada ile teste tutulmasını istediğini söyler. Vasu buna gerek olmadığını söyleyerek ayrılır. Bihan Tapki gelince onu ellerinden tutarak yüzüğünü çıkarır ve önünde eğilerek evlenme teklifinde bulunur. Aşk Bir Rüya 1 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti

Ona evlenme teklifinde bulunur. Tapki mutlu bir şekilde evlenme teklifini kabul eder. Bihan ona sarılırken hayal olduğu ortaya çıkar. Tapki Bihan’ın onu beklediğini düşünerek süslemelerin olduğu yere gider ve bütün unlar ne anlama geliyor diye söylenir. Bihan sana bir şey anlatmam gerek diyerek onu masaya getirir ve  üzerine içecek döker. Ardından süslemeleri yıkmaya başlar. Ben ilişkimizi gerçeğe dönüştürmek istedim ancak sen beni kandırdın diyerek bağırır.

Bihan hazırlıkları yaparken Şada gelmiş ve ona Tapki’nin ona bir şans vermek için değil evlilik gerçeğini öğrenmek için geldiğini söylemiştir. Bu yüzden Bihan sinirle Tapki’ye bu şekilde davranmıştır. Tapki ondan affetmesini ister. Vasu’nun bizi nasıl aldattığını öğrenmek zorundayım der. Bihan annesine bir kelime bile etmemesini isterken Tapki yanlış anlaşıldığını söyler. 1 56

Tapki ile Bihan’ın üzerinde kara bulutlar hakimdir. Şada onları tartışırken görmüş ve çok mutlu olmuştur. Vasu Tapki’nin teklifini düşünmüş ve kabul etmiştir. Vasu ilk testin hiç bir şey yeyip içmeden oruç tutmak, ardından aarti yapmak olduğunu söyler. Şada ve Tapki kabul ederler. Vasu dürüst olanın kazanmasını isteyerek ikisini de kutsar.

Dadi Şada’dan diyas yapmasını ister ve Tapki’den de gidip sebze almasını ister. Onu Bihan götürecektir. Şada Vasu’nun yanına gider ve planını öğrenmek ister. Vasu’dan yardım isterken bir şeyler yamek üzeredir. Vasu onu durdurmak için bağırır ve Şada’ya adanmışlık kitabını verir. Bu kitabı okuyarak kazanacağını söyler. Şada onunla tatlı tatlı konuşur ve kazanıp güveninizi kazanacağım diyerek ayrılır. Şada Vasu’nun delirmiş olduğunu düşünüyor.

Tapki bir satıcıdan meyve alır ve parasını verir. Bihan satıcıya silah çeker ve benim karımdan para almaya nasıl cüret edersin diye söyler. Adam parayı geri verirken Tapki Bihan’a ne yaptığını sorar. Bihan seninle ahırda kalırken değişmiştim ancak beni kandırdığını öğrenince eski halime geri döndüm der. Bundan sonra ne derse tersini yapacağını belirtir. 3 56

Tapki eve gelir. Şada elinde yemekle onu karşılar ve Tapki’ye sunar. Tapki orucuma zarar veremeyeceksin derken Şada yemeği yer ve suyu içer. Tapki bu senin oruç tutmadığın anlamına geliyor derken Şada aarti yapana kadar yiyip içeceğini ve bayılmadan aarti yapacağını söyler. Tapki kazansa da kaybetse de dürüst bir mücadele sürdürmekte kararlıdır. 4 47

Aarti yapmak için tüm aile yerlerini alır. Şada aarti öncesinde Tapki’nin tutacağı diyanın sapını ocakta ısıtır. Tapki diyayı eline aldığında daha önce Bihan’ın bağladığı şalın diyaya düşmesi sayesinde şalla birlikte diyayı kaldırır ve eli yanmaktan kurtulur. Şada ve Tapki aarti yaparken Bihan bahçede en iyi arkadaşları keçi ve inekle dertleşiyor. Onlara Tapki’nin güvenini yok ettiğinden bahseder. Aşk Bir Rüya 1 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti 1 Mayıs Bihan Tapki’ye Aşkını İtiraf Edecek Mi (2 Yorum)

  1. Lütfen Aşk Bir Rüya özetlerini hızlı paylasabilirmisiniz lütfen özetler için teşekkür ederim Diziseti