Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Neden Ayrılıyor? Eşkıya Hızır Ölüyor

Oktay Kaynarca Eşkıya’dan ayrılacağı yönünde ki iddialara bir mesajla cevap verdi

Oktay Kaynarca sosyal medyada yaptığı veda mesajında bu kısa süreli bir veda diyerek; 2020 2021 yeni sezonunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine devam edeceği mesajı verdi. Oktay Kaynarca Eşkıyaya devam edecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezona hazırlanıyor. 8 Eylül 2015 Salı günü izleyicisi ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu zamana kadar 5 sezon yayınlandı ve her sezon da bir çok başrol oyuncusu ölerek veya uzaklara giderek diziden ayrıldı. Eşkıya’nın 5. sezon finalinde ise daha önce ayrıldığını görmediğimiz bundan sonra da göremeyeceğimiz bir başrol diziden ayrılacak. Bize gelen kulis bilgilerine göre Eşkıya’dan Oktay Kaynarca ayrılacak. Hemde mayıs 2020 de.

Daha önce Eşkıya dizisinden Mustafa Üstündağ (Boran), Deniz Çakır (Meryem), Savaş Özdemir (Tipi),  Tarık Ünlüoğlu (Ünal Bey) ve daha sayamayacağımız bir çok başrol oyuncusu ölerek veya başka şekillerle diziden ayrılmıştı; ancak dizinin gerçek başrol oyuncusu hiç bir zaman diziden ayrılmamıştı. Saysak Eşkıya’dan ayrılan 100 oyuncu sayabiliriz ama Hızır Reis’in ölerek ayrılması Eşkıya’ya ciddi derecede damga vuracak bir olay olacak.

Eşkıya Hızır Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bir mafya dizisi. Mafya dizilerinde ağır abiler bazen bu işleri bırakıp kafa dinlemek isterler. Daha önce Hızır Reis tatile çıkmış ve Trabzon’a yerleşmişti; tüm işleri de İlyas ve Alpaslan Çakırbeyli’ye bırakmıştı ancak Hızır Reisin sahalara çabuk geri döneceği belliydi; ancak bu sefer böyle olmayacak Oktay Kaynarca Eşkıya’dan  ayrılışı bir ölümle olacak. Eşkıya Hızır Ölüyor

Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılmak İstiyor İddiası

Biz daha önce de duymuştuk. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaristlerine Raci Şaşmaz’dan Hızırsız bir senaryo isteği gitmişti; zira Oktay Kaynarca ayrılmak istemişti özellikle de bacağının sakat olduğu ve sete çıkamadığı dönemde. Oktay Kaynarca’nın bu isteği red edilmiş ve Oktay Kaynarca menüsküs yırtığı ile sete devam etmek zorunda kalmıştı üç haftalık dinlenmenin ardından ancak artık işler daha sarpa saracak; çünkü bizim tahminlerimize göre Oktay Kaynarca Eşkıya’dan ayrılmak istiyor.

Bizim bu bilgilerimizi bir çok gazeteci de doğruladı; ancak gerçekleşmiş bir kesin bilgi yok. Eşkıya’nın bu sezon ki sezon finalinde kıyamet kopacak ve diziden çok önemli bir isim ayrılacak deniyor. Bu ismin Oktay Kaynarca’dam başkası olma şansı yok diye düşünüyoruz dizi de ki diğer başrol oyuncuları işlerini ve projeyi çok sevip sahipleniyorlar.

Oktay Kaynarca’nın gerçekten önemli bir rahatsızlığı var ve Eşkıya gibi bir dizisinin artık temposunu kaldıramıyor. Eğer son dakika bir değişiklik olmaz ise EDHO severler 6. sezona Oktay Kaynarca’sız bir dizi izleyecekler.Oktay Kaynarca Eşkıyadan Neden Ayrılıyor

Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Neden Ayrılıyor?

Oktay Kaynarca Türkiye’nin dizi oyunculuğunda en üst noktada ki isimlerinden biri. 5 yıldır EDHO dizisinde oynuyor; çok da güzel para kazanıyor ancak mafya sevmeyen hayranları Oktay Kaynarca gibi bir yetenekten mahrum kalıyor. Bu yönü ile de bence bir Eşkıya sever olarak Oktay Kaynarca’nın ayrılmasını anlayabilirim. Sonuçta Eşkıya severler Hızır Reis’ten bıkmasa da bal yiyen baldan usanır. Oktay Kaynarca bile Hızır Çakırbeyli’den usandı.

Eşkıya’da Alpaslan Çakırbeyli Dönemi Başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163. Bölüm de zaten Hızır’ın sezon sonu öleceği dillendirildi. Alpaslan “Dahlan ve ekibi herkese hamle yapacak ve en son hedef sen olacaksın diyerek aslında sezon sonunda Hızır’ın öldürüleceğini bizlere duyurdu. Zaten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Feyyaz ekibin beyni olarak Alpaslan’ı göstermişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezonda İlyas ve Alpaslan dönemi başlayacak. eşkıya da yeni reis Alpaslan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Dahlan ve ekibi ilk hamleyi de Hurşit ile Fahri’ye yaptılar. Fahri kurtulurken ne yazık ki Hurşit öldü. Hurşit’in de ölmesi ile Karadeniz Mafyası olarak başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Karadenizli oyuncu kalmadı.

 

 

 

Yorum yaz

Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Neden Ayrılıyor? Eşkıya Hızır Ölüyor (3 Yorum)

  1. Edho dizizisinde Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran,Oktay Kaynarca ayrılırsa.Dizinin izlenme reytingi düşdüğü gibi Tadıda kaçar.