Aşk Bir Rüya Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kanal 7 Tv’de yeni bir dizinin başlayacağını duyurmuştuk. İkimizin Yerine ve Bıçak Sırtı dizilerinin finaline çok az bir zaman kala bunların yerine başlayabilecek diziler hakkında görüş ve temennilerinizi almıştık. Kanal 7 merakla beklenen diziyi sonunda duyurdu. Dizinin Türkçe ismi Aşk Bir Rüya olarak açıklandı. Dizinin orjinal ismi ise Thapki Pyar Ki.

Orjinal ismi Tapki Pyar Ki olan dizide Thapki ismindeki güzel ama kekeme olan bir kızın hayatından kesitler işlenecek. Dizi Hindistan’da 704 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin 19 Şubat Çarşamba akşamı Kanal 7 ekranlarından yayınlanması bekleniyor.

Hindistan menşeili dizi Raj Shrivastava, Dheeraj Sarna, Sudhir Kumar Singh tarafından yazıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh oturuyor.  Başrol oyuncuları Jigyasa Singh ve Manish Goplani olan dizinin çok sayıda ödülü bulunuyor. Dizinin Türkiye’de 176 bölüm olarak yayınlanması bekleniyor.

Aşk Bir Rüya Oyuncuları

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya dizinde kekeme olan bir kızın hayat hikayesi anlatılacak. Dizinin baş rollerinde Jigyasa Singh(Tapki) ve Manish Goplani(Bihan) oynayacak. Şimdi bütün oyuncular hakkında bilgi verelim.

Tapki (Jigyasa Singh)

Aşk Bir Rüya dizisinde kekeme bir kızı oynayacak olan Jigyasa Singh 25 Haziran 1994 Hindistan doğumludur. 25 yaşındaki güzel oyuncu Üniversite eğitimini Delhi’de Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine bazı ödülleri vardır. 1,55 boy ve 54 kg ağırlığa sahiptir. Özellikle 3 idiot filmiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Dizide Tapki; Tapki kekeleyerek konuşan güzel, terbiyeli bir kızdır. Onun kekeme olması evlenmesi için en büyük engellerden biridir. İlk olarak Misra Bey’in oğlu Diwakar ile tanışır. Evlenme aşamasına kadar gelinir ancak Diwakar kekeme olan Tapki’ya daha fazla tahammül edemez ve düğün günü düğünü iptal eder.

Tapki daha sonra Dhuruv Pandev isminde bir TV kanalının sahibi ile çalışır. Zamanla Dhuruv Pandev ona aşık olur. Ailesi de Tapki’yi sevmiştir. Ancak kader onları da birleştirmeyecektir.

Bihan (Manish Goplani)

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan karakterini oynayacak olan Manish Goplani 19 Kasım 1992 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki yakışıklı aktör lise eğitimini de burada tamamladı. Daha sonra Arya Mühendislik ve Bilişim Koleji Mühendislik bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk kariyerini Chora Tera Gaon ve Bada Pyara ile gerçekleştirdi. 1,80 boyundaki yakışıklı oyuncunun Altın Petal isminde ödülleri bulunuyor.

Dizide Bihan; Tapki Diwakar ismindeki genç ile tanışmış ancak düğün günü ihanete uğramıştı. Tapki daha sonra Duruv adındaki tv patronu ile tanışır ve onunla evlenmek ister. Ancak Duruv’un annesi Vasandra onu kekemeliğinden dolayı sevmez. Evleneceği gün Vasandra evlatlık oğlu Bihan’dan Duruv’un yemeğine ilaç katmasını ister. Duruv bilinçsiz bir şekilde yere düşerken Tapki Bihan ile evlenmek zorunda kalır.

Dhuruv (Ankit Bathla)

10 Ekim 1988 yılında Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde dünyaya gelmiştir. Ekonomi bölümünü bitiren Ankit oyunculuğa geçmeden önce Amerikan Expres’de çalışmıştır. Ardından oyunculuğa başlayan Ankit’in en iyi TV dizisi Thapki Pyar Ki olmuştur. 32 yaşındaki yakışıklı oyuncu Dhuruv karakterini oynayacaktır.

Dizide Dhuruv; Thapki Diwakar Mishra’nın düğün günü kendisini reddetmesi sonucu kalbi çok kırılmıştı. Ardındna Nev 365 adlı TV kanalında çalışmaya başladı. Burada iyi eğitimli ve nazik bir adamla tanışır. Bu kişi kanalın sahibi DhuruvPandey’dir. İkili evlenmek ister ancak Dhuruv’un annesi Thapki’nin kekemeliğinden dolayı buna izin vermez.

Aditi (Sheena Bajaj)

16 Haziran 1996 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde dünyaya gelmiştir. 27 yaşındaki güzel oyuncu evlidir. Çok sayıda dizide rol almıştır. Dizide Aditi karakterini oynayacaktır.

Dizide Aditi; Thapki’nin kız kardeşi, aynı zamanda Dhuruv’un karısıdır. Veer’in annesi, Ananya’nın ise üvey annesidir.

Shraddha Dhruv Pandey (Monica Khanna)

7 Ağustos 1986 yılında Hindistan’ın Mumbai şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini burada tamamlayan güzel oyuncu aynı zamanda mankendir. Aasman Se Aage dizisinde Karishma rolüyle tanınmıştır. 34 yaşındaki oyuncunun ödülleri bulunmaktadır. Aşk Bir Rüya dizisinde Shradha rolünü oynayacaktır.

Dizide Shradha; Dhuruv’un ilk karısıdır. Ananya’nın annesi, Veer’in üvey annesidir.

Vasundhara (Jaya Battacharya)

19 Eylül 1972 Hindistan doğumludur. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan tecrubeli oyuncunun En İyi Kadın Oyuncu olarak ödülleri de bulunmaktadır.

Dizide Vasundhara; Dhruv ve Kiran’ın annesi, Bihaan’ın evlatlık annesidir. Öz oğlu Dhruv’un Tapki ile evlenmesine engel olmuştur.

Diğer Oyuncular

Balvinder Pandey (Jairoop Jeevan) Vasu’nun kocasıdır.
Kiran Balvinder Pandey (Sabina Jat) Vasu’nun kızı, Dhruv’un kız kardeşi, Bihaan’ın kız kardeşidir.
Suman Sanjay Pandey (Pooja Sahu) Hukukta.Vasu’nun kızı
Preeti Ashwin Pandey (Resham Thakkar) Hukukta Vasu’nun kızı
Sankar John Jaiswal (Dolly Chawla) Bihaan’ın eski nişanlısı.
Kolsi Naman Jaiswal (Smita Singh) Bihaan’ın biyolojik annesi. (Rakip)
Naman Jaiswal (Hemant Choudhary) Kolsi’nin ikinci kocası Bihaan’ın biyolojik amcası. (Rakip)
Sanjay Pandey (Vikky Chaudhary) Bihaan’ın kuzenidir.
Aswin Pandey – Bihaan’ın kuzenidir.
Dhruv ve Shraddha’nın kızı Ananya Dhruv Pandey (Sia Bhatia).
Dhruv ve Aditi’nin oğlu Veer Dhruv Pandey (Atharva Phadnis).
Samar’ın annesi Dolly Kapoor (Priyamvada Pandey
Sheena (Sharan Kaur) Bihaan’ın çocukluk arkadaşıdır.
Diwakar Mishra (Hardik Sangani) Thapki’ye talip olan ilk kişi
Krishnakant Chaturvedi (Shakti Singh) Thapki’nin babasıdır.
Poonam Krishnakant Chaturvedi (Prateeksha Lonkar) Thapki’nin annesidir.
Shubh Chaturvedi (Shubh Kalra) Thapki’nin kardeşidir.

Aşk Bir Rüya Son Bölüm Fragmanı