Aşk Bir Rüya Tapki Kimdir Jigyasa Singh Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Kanal 7 ekranlarında 19 Şubat Çarşamba akşamı yayına girmesi beklenen Aşk Bir Rüya dizisinin başrol oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Dizide kekeme olan ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayan Tapki adında genç bir kızın hayat hikayesi anlatılıyor. Dizide Tapki karakterini Jigyasa Singh oynayacak.

Aşk Bir Rüya Jigyasa Singh Kimdir?

Aşk Bir Rüya dizisinde kekeme bir kızı oynayacak olan Jigyasa Singh 25 Haziran 1994 yılında Hindistan’ın Jaipur kentinde dünyaya gelmiştir. Kendisini İstanbullu olarak da gören Jigyasa Singh 26 yaşındadır. Delhi üniversitesinde gazetecilik Bölümünde Yüksek lisansını tamamlamıştır.

İlk dizi deneyimi Chorre Tera Gaon Bada Pyaara’dır. Bu dizide Alia olarak tanındı. 2015 yılından itibaren Thapki Pyar Ki dizisine başladı ve bu dizdeki performansı onun öne çıkmasını sağladı. Ardından Dev ve Nazar isimlerinde filmlerde rol aldı. Şimdilerde Shakti ismindeki bir dizide Heer Singh karakterini oynuyordur.

Jigyasa Singh 1,55 m boyunda, 54 kg ağırlığındadır ve siyah gözlere sahiptir. Dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seven Jigyasa Singh’in en yakın arkadaşı kendisi gibi oyuncu olan Ankit Bhaya’dır. Oyuncu bir ara depresyona girdiğini söyleyerek diziden ayrılmak istemiştir.

Dizide Thapki; Thapki kekeme bir kız olmasına rağmen hayatla iç içedir. Anne ve babası evlenemediğinden dolayı üzgündür. Evlenmeye çalışsalar de kekeme olması onun için en büyük engeldir. Babasıyla evlenmek için insanların toplandığı bir alana giden Thapki kekeme olmasından dolayı dalga geçilince anlamlı bir konuşma yapar. Orda bulunan bir aile konuşmasından etkilenir ve oğulları Diwakar ile tanışmasını sağlarlar.

Diwakar ve Thapki tanışır ve kaynaşır. Evlenmeye karar verirler. Ancak Diakar düğün günü evlenmekten vazgeçer. Thapki hayata küsmüş vaziyette New 365 isimli bir kanalda işe başlar. Burada kanalın sahibi Duruv ile tanışır ve aşık olurlar. Onunla da evlenmesine Duruv’un annesi Vasu karşı çıkar. Vasu düğün günü oğlunu etkisiz hale getirir ve üvey oğlu Bihan ile Thapki’nin evlenmesini sağlar. Thapki’nin hayatı yine karmakarışık bir hal alır.

Aşk Bir Rüya Son Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya Tapki Kimdir Jigyasa Singh Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı (4 Yorum)

  1. Güzel bir dizi kıza yandım keşke benimle olsaydı onu mutlu ederdim ama film güzel iyi seyirler …