Avlu Azra Hamile mi? Azra Yeniden Hapse Girecek mi?

Avlu’da Gelecekte Neler Olacak?

Avlu dizisinde dışarı çıkacak olan Azra pasifleşecek mi? Avlu dizisinin uyarlandığı Prisoner dizisine  bakıldığında ilerleyen dönemlerde Azra karakteri ile ilgili neler yaşanacak bir bakalım. Gerçekten Azra dışarı çıkacak mı? Özgürlüğüne kavuşacak mı? Sonrasunda geri hapse girecek mi? İşte detaylar.

Avlu Azra Hamile mi?

Avlu dizisi 3 haftalık yılbaşı tatilinden bir döndü pir döndü. Avlu dizisinin uyarlandığı orijinal senaryoya göre Azra ileride hamile olduğunu öğrenecek. Peki Azra kimden hamile kalacak? Sinan’dan mı? Sinan ve Azra özel bir gece geçirmişlerdi ama o geceden sonra Sinan Alp tarafından öldürüldü ve aradan 5 ay geçti. Hal böyle olunca Azra’nın Sinan’dan hamile kalma şansı yok. Peki Azra’ya yeni bir aşık mı gelecek? Tabi bunu ilerleyen zamanlarda izleyip göreceğiz. Şuanda ki senaryo da Azra tahliye olacak. Biraz dışarıda kalacak. Bu dönemde yeni birine mi aşık olur yoksa Sinan’dan hamile kalmıştır da haberi mi yoktur bilmem. Belki de Avlu dizisi senaristi Mehmet Güzelbeyoğlu orjinal senaryoya bu konuda bağlı kalmayabilir. Azra Yeniden Hapse Girecek mi

Avlu Azra Yeniden Hapse Girecek mi?

Diğer taraftan Azra dışarı çıkınca biraz daha pasif kalacak içeri de ki meselelerden; ama Azra’nın yüzünü yakan adam Azra’nın peşini bırakmayacak gibi; çünkü Azra’nın dışarıda düşmanı olacak. Azra’nın peşine düşen bu adam ölünce suç yine Azra’ya kalacak; yani Azra yine işlemediği bir suçun cezasını çekmek için hapse geri girecek; ama bence biraz Azra dışarıda kalmalı izleyiciye sürekli hapishane sahneleri izletilmemeli.

Azra’nın dışarıda olduğu dönemde ise Deniz içeride hakimiyeti eline alacak, söz sahibi olacak ve düzeni sağlamaya çalışacak; Zerrin ve Deniz kapışması bol aksiyona neden olacak.  Deniz her ne kadar ağırlaştırılmış müebbet ile yargılansa da halk Deniz’i bir kahraman olarak görecek. Deniz ilerleyen dönemlerde biraz daha sivri olacak gibi.

Avlu dizisinden önümüzde ki haftalarda ise yani şubat ayı içerisinde iki önemli isim senaryo gereği kadrodan ayrılacak. avlu dizisinde gelecekte neler olacak

Avlu 28. Bölüm Fragmanı