Aykut İğdeli(Nihat) Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? İşte Detaylar

Aykut İğdeli yaptığı canlı yayında buldukları mankeni alıyorlar getiriyorlar oyuncu diye izleyicinin önüne atıyorlar dedi. Aykut İğdeli Adını Sen Koy’da hayat verdiği Nihat karakterinin geri planda olmasına kendisinin yerine Sabah ve Kerem karakterlerinin ön plana alınmasına onlara daha çok sahne yazmalarına çok kızdığını bu nedenle de diziden ayrılmak istediğini sözlerine ekledi. Aykut İğdeli’ye   Adını Sen Koy hayranlarından çok büyük eleştiriler geldi. Adını Sen Koy severler sen zaten yan karakterdir hiç bir zaman başrol olmadın ne zaman Zehra ve Ömer’e laf atmaya başladın dediler. Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in manken kökenli olmaları sebebi ile izleyici Aykut İğdeli’nin sözlerine tepki gösterdi.

Aykut İğdeli Adını Sen Koy’dan ayrıldı. Beliz ile ölüme giden Nihat yaptığı hata sonucunda kendi kendini affetmedi; halbuki Ayşe Nihat’ı affedecekti ama Nihat kolay olanı yani ölümü seçti. Adını Sen Koy 332. Bölüm Özeti

Güncelleme: Sevgili ziyaretçilerimiz ne yazık ki sizlere Aykut İğdeli ile ilgili hiç iyi haberler getiremedik. Aykut İğdeli’nin bir durum nedeniyle çok kırıldığı. Adını Sen Koy yapım ekibine karşı kırgın olduğu bu nedenle de Aykut İğdeli’nin adını Sen Koy dizisinden kendi isteği ile ayrılmak istediğini bu nedenle de saçma sapan bir senaryo ile hızlıca diziden ayrılacağı ile ilgili bir tüyo aldık.

Tüyoyu aldığımız yeri en çok destekleyen konu ise Aykut İğdeli’nin resmi İnstagram hesabından Adını Sen Koy dizisi ile ilgili tüm paylaşımlarını kaldırmış olması oldu. Bu da gerçekten Aykut İğdeli’nin Adını Sen Koy dizisine karşı kırgın olduğunu gösteriyor.

Adını Sen Koy’a Geri Dönecek mi?

Şuan Adını Sen Koy dizisi senaryosu çok kötü yere gidiyor. Aşağıda ki sahnede gördüğün üzere Aykut İğdeli’nin hayat verdiği Nihat karakteri  otel odasında sanki Ayşe’yi aldatmış gibi. İlerleyen zamanlarda Aykut İğdeli’nin gönlü alınabilirsi muhtemelen senaryo düzene girer ama şuanda her şey alt üst olmuş gibi ve Nihat Sahneleri tüm Adını Sen Koy’dan çıkarılmış gibi

Nihat Adını Sen Koydan neden ayrıldı

Aykur İğdeli Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı?

Adını Sen Koy dizisinde Cevriye karakterine hayat veren Nesliha Günaydın Aka  Adını Sen Koy dizisi izleyicilerine çok büyük bir şok yarattı. Aykut İğdeli’nin bir paylaşımının altına yorum yaptı. Bilindiği üzere  Adını Sen Koy dizisinde senaryo gereği Aykut İğdeli’nin hayat verdiği Nihat karakteri iş için Kıbrıs’a gitmişti Nihat Kıbrıs’a gidince izleyiciler acaba Nihat geri gelmeyecek mi diye telaşlandı.

İzleyicilerden bir isim Aykut İğdeli’nin paylaşımı altına İnşallah Nihat diziden çıkmaz diye yazınca Neslihan Günaydın Aka ise nasip kısmet bu işler diyerek paylaşım yaptı.  Adını Sen Koy setine gidip Nihat karakterine haya veren Aykut İğdeli ile ilgili size kesin bilgiler getirmeye çalışacağız ancak dikkatimizi çeken bir konudan size bahsetmek isterim. Tabi ki bilmiyorum sadece benim mi dikkatimi çekti ama Aykut İğdeli’yi yayınlanan son 4 -5 bölümde çok keyifli görmemiştim ve neden zorla gülüyor demiştim. Umarım tahminim doğru çıkmaz ve Aykut İğdeli Adını Sen Koy dizisinde bizimle olmaya devam eder. Nihat Adını Sen Koydan Ayrılacak mı

Aykut İğdeli’nin paylaştığı fotoğrafta 2015 yılında saçsız, sakalsız bir fotoğrafı var. Acaba Aykut İğdeli Adını Sen Koy dizisinde sonra bir imaj değişikliğine gitmek istediği de bu durumla ilgili takipçilerinin nabzını mı ölçtü diye merakta etmiyor değilim. En kısa zamanda sizlere Aykut İğdeli’nin  Adını Sen Koy dizisinden ayrılıp ayrılmadığı ile ilgili kesnin bilgiler vermeye set fotoğrafları atmaya çalışacağım.

Eğer Adını Sen Koy dizisinde Nihat karateri ayrılırsa Ayşe karakteri için de daha önce sosyal medyada çıkan Yaprak Durmaz ayrılacak söylentileri de gerçek çıkacaktır; zira bana göre Nihat olmadan Ayşe olmaz. Eğer Aykut İğdeli Adını Sen Koy’dan ayrılırsa Adını Sen Koy senaristleri bunu nasıl açıklayacak merak ediyorum izleyiciye.

Aykut İğdeli adını sen koy resimleri

Aykut İğdeli(Nihat) Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? İşte Detaylar (8 Yorum)

  1. Hopala bu kezde Nihatı ve Çevreyi diziden çıkardılar.Senarist bozması kendin diziyi bıraksana b…tan iş oldu ya.Diziye renk katan Cevriyeydi biz onunla Salihin evlenmesini beklerken geri zekalılar gibi önüne geleni diziden çıkarıyorlar. Ömer ve Zehrayla Bahar gelmez.Dizinin eski oyuncuları diziye renk ve hava katıyorlardı. Şimdi ise kabus yaşanıyor resmen.Bir iyilik yap senarist bozması diziyi bırak.sende yapımcı DA aynısınız. Bu dizi asla ve asla izlenmez artık.sacmalıklarla dolu bir dizi oldu.Hele Ayselle Salih asla yakışmayan iki insan. Fiziki olarak o kadar iri bir kadınki asla salihle yakışmıyorlar. Cevriye ve Salih çok yakışıyorlardı diziyi b….ettiniz.

  2. Nıhat,saba,cevrıye dızıde yoklar .nıhatı ayse ıle sevıyorduk sacma sapan oldu.zaten otrl odasından sonra nıhat ruh gıbı rol yapmaya baslamıştı.

  3. Aykut iğdeli diziden ayrılmasın çünkü ataşeyle birbirini yalanlıyor yoksa ayşe yalnız kalacak bu da hiç ıyi olmaz

  4. Bence çok saçmakbule olur Nihatın diziden ayrılması hemde karısını aldatarak hem aile babası rolündeydi biraz saçma olur Eyeğer ayrılmak istiyorsa ihanet değilde ölerek ayrılsın diziye yakışacak şekilde