Survivor 2018 29 Mart İletişimi Kim Kazandı? İşte Kazanan Takım

Survivor 2018 29 Mart akşamı aldığımız tüyo tutmadı. Ödülü kazanan All Star takımı oldu. Gönüllüler takımı 5. iletişim oyununu da pas geçti. Tüyomuzun tutmamasının en önemli nedeni Acun medya’nın iki takım yakınların dan da iletişim ödülü için istekte bulunması olabilir. Bu durumda Gönüllülere yazılan mektuplar okunmyacakSurvivor 2018 29 Mart all star kazandı

Güncelleme: Survivor 2018 29 Mart akşamı oynanacak iletişim ödülünğ ladığımız tüyoya göre Gönüllğler takımı kazanmıştır. Gönüllüler takımı sevdikleri ile iletişim kurmuştur. Bakalım bu tüyomuz doğru çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.

Survivor 2018’de 29 mart perşembe akşamı 34. bölümde  çok önemli bir iletişim oyunu oynanacak. Gönüllüler takımı 3 ay olmasına rağmen hala sevdiklerinden haber alamadı. Özellikle Nagehan iletişim ödülünü kazanmayı çok istiyor zira All Star’dan Gönüllülere geçtikten sonra İletişim ödülü kazanamadı.

Survivor 2018 29 Mart akşamı oynanacak ödül oyunu öncesi Gönüllüler’de kılıçlar çekilmiş durumda. Zira Anıl’ı Günah keçisi olarak seçen Hakan Hatipoğlu ve ekibi istediğini başaramayınca Gönüllüler takımı adeta bir anda ikiye bölündü. Bir tarafta takımın en güçlü isimleri Birsen, Anıl ve Nagehan karşı tarafta ise hakan Hatipoğlu ve saz ekibi.

Nagehan Anıl’ın yanında olmasının nedenini ise güçlü olanları korumak olarak açıklasa da Anıl ve Nagehan arasında ilerde çok önemli bir dayanışma olacağının da sinyali verilmiş oldu. Hakan da bu gruplaşmayı fark etti. Survivor 2018 29 Mart

Survivor 2018’de hangi takımda olursa olsun; oluşan grubun menfaati takımın menfaatinin önünde geçerse ve grubun menfaatleri için takım zararına kararlar alınırsa olan tüm takıma olacaktır ve takım güç kaybedecektir. Aynı Hakan’ın yaptığı gibi. Hakan takımda ki en zayıf halkanın gitmesi yerine takımda rakip olarak gördüğü Anıl’ı göndermek için plan yaptı ama bu plan elinde patladı.

İletişim ödülünde All Star kazanırsa All Star’ı çok önemli bir sürpriz bekliyor. Gönüllüler kazanırsa sevdiklerinden haber alma şansı elde edecekler. Ben Survivor 2018 iletişim ödüllerinde mutlak favori olarak All Star’ı görüyorum; zira iletişim ödülleri her ne kadar sevdiklerinin yanında olan izleyiciler tarafından bir miktar daha basit ve küçük görülse de 3 aydır sevdiklerinden haber alamayanlar için ekmekten sudan önemli.

Bu nedenle bence Survivor 2018 29 Mart akşamı iletişim ödülünü kazanacak takım Gönüllüler olacaktır. Bilindiği üzere Survivor 2018 26 mart pazartesi akşamı oynana ödül oyununu kazanan takım 10-6 skorla Gönülller olmuştu.

Survivor 2018 34. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 29 Mart İletişimi Kim Kazandı? İşte Kazanan Takım (3 Yorum)

 1. bn anili destekliyom ve hepoylarim ona diger gonulluler kiskandikalri icin anili yaziyolar tabi halk bunu goruyo anil bnm sevincim onu cok sevyom dstgim onnla

  • Arkadaş gönülüleri sanki bağlamışlar üzülüyorum şu turabinin hareketleri çıldırtıyor arkadaş böyle bir sevinç olamaz hakanı çok kıskanıyor sema nagihanı çekemiyor merve ayrı ya şu all statı hiç sevmiyorum gönülüler takımı hepsi ayrı mütevazi onlar gönlümüzün şampiyonu

 2. Vay be Nagihana bak. Anılın yanında olacağını hiç sanmazdım? Eskidende Anılı seviyordum sadece Gönüllüler takımından. Son yaptıkları ile iyice küçüldüler gözümde. Fundanın performansını beğenirdim son olaydan sonra Funda da diğerleri gibi -1500 lerde benim gözümde.
  Nagihanı biraz sevebilirim Anıla destek çıktığı için. Tabi Birseni de unutmuyoruz❤❤ onuda seviyorum❤

  Hakan Hatipoğlundan böyle bir hata beklemiyordum. Yani açık açık Anıla karşı bir hamle beklemezdim:/ iyi de oldu şimdiden kendini bitirdi Hakan?
  En komiği de Anıla saldıracak konu bulamamaları. En son bir “Anıl Nevinin koluna vurdu” demişler galiba? bahsettikleri oyunun videosunu izledim Anılla yanyana dururken Anıl hadi sen seç der gibi Nevinin koluna dokunmuş? Olay sırasında All Star takımına bakan Cumalide bugün gelmiş bende gördüm diyor? az biraz destekli atın arkadaşlar?
  Survivorda ilk kez bir yarışmacının matarası ünlü oldu? Anıla karşı olan 7 kişiye karşı Anılın matarası sms te karşı karşıya gelse. Anılın matarası hepsini Türkiyeye yollar valla?