Ayşen Gruda Bizim Hikaye Ayrıldı mı? Babaanne Aysel Öldü mü?

Bizim Hikaye yeni sezona 13 eylül perşembe akşamı 38. bölümü ile merhaba diyecek. Shamless’tan uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin yeni sezonunda bir çok değişiklik meydana gelecek.

Bilindiği üzere Bizim Hikaye dizisinin sezon finalinde uyuşturucu kullanmak ve satmak suçundan Filiz içeri girmişti. Filiz içeri girerken de Tufan ve Tülay bir bebek haberi almışlardı. Bizim Hikaye dizisinin yeni sezon 38. bölüm tanıtımında bir zaman atlaması yaşanacağı görüldü; çünkü Tülay daha 1 aylık hamileyken 8 aylık hamile olarak karşımıza çıktı.

Bu da en az 7 8 aydır Filiz’in tutuklu olduğu anlamına gelir. 7 – 8 aylık bir zaman atlaması olacağını bildiğimiz dizi de dikkat çeken ayrıntılardan biri de Yedi Bela Aysel olarak 2. sezonda diziye dahil olan Ayşen Gruda’nın durumuydu.

Bizim Hikaye  dizisi yeni sezon tanıtımında Filiz babaannesini sorunca çoukların hep birden yüzleri düştü. Bu da dizide babaanne Aysel karkaterine hayat veren da Ayşen Gruda’nın diziden ayrıldığı anlamına geliyor zaten Yedi Bela Aysel hasta bir kadındı. Belki de öldü belkide çocukların eziyetine dayanamadı ve kaçtı. Zaten Elibol ailesini zamanında da yalnız bırakıp gitmişti. Belki de ikinci defa kaçtı Aysel belki de gerçekten öldü. 

Diğer taraftan Bizim Hikaye dizisinin 2018 2019 yeni sezonu 38 . bölüm tanıtımında da Fikri Elibol’un süper baba olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Fikri Elibol’un zengin olduğunu ve havuzlu bir villada yçocuklar ile birlikte yaşadığını görüyoruz.

Fikri’nin bu zenginliği annesi Aysel’in ölümünden sonra kalan mirastan mı elde ettiği yoksa doktor sevgilisinin ölmesi ile mi eline geçirdiği şimdilik bilinmiyor.

Ayşen Gruda Bizim Hikaye Ayrıldı mı

Bence Ayşen Gruda Bizim Hikaye dizisinden rolünün bitmesi sebebi ile ayrıldı zira orijinal senaryo da Barış’ın çekip gittiği ve uzun zaman geri dönmediği sezona geliyor.

Bizim Hikaye Yeni Sezon Tanıtımı