Söz Kasap Dragon Ratković Kimdir? Sarp Akkaya Kimdir? Kaç Yaşında?

Söz dizisine Kasap lakabı ile Sarp Akkaya katıldı. Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Tims B Yapımın dizisi Söz adeta transfere doymuyor. Söz dizisinden son olarak Çolak lakabı ile Serhat Kılıç diziden ayrılmış ancak Savcı Derya karakteri ile önce dizi Deniz Baysal sahil olmuş sonra da Sarp Akkaya dahil olmuştu.

Sarp Akkaya sete çıkınca karakterini de detayları belli oldu. Söz dizisinde kasap olarak tanınan adamın gerçek adı Dragon Ratković’tir. Dragon Ratković’in Türkiye’ye giriş yapıp ülkeyi karıştırması sonrasında Karabayır’a yeni atanan Savcı Derya hemen bir operasyon hazırlayacak ve Dragon’u etkisiz hale getirmek isteyecek.

Söz Yeni Gelen Oyuncular ve Söz dizisinden ayrılan oyuncular için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Peki kimdir bu Kasap Lakaplı Dragon?

İç savaş sırasında muhtemelen Srebrenitsa’da bulunmuş ve yüzlerce Müsliman’ı diri diri kesmiş doğramış bir katildir. Yurt dışında öldürmek için özel eğitim almıştır ve tek amacı Müslimanların lideri konumunda bulunan Türkiye’ye yok etmektir. Bu nedenle de Türkiye’de müslüman kesip doğrayarak iç savaş çıkarmaya gelmiştir.söz kasap dragon resimleri

Savcı Derya gerekli birimlere emir verir ve Dragon’un yakalanmasını ister; ancak Dragon denen katil kolay lokma değildir; Söz dizisinde Çolak’tan sonra uzun yıllar yer alacak büyük bir katildir.

Söz Kasap Kasap Dragon’u Kim Canlandırıyor? Sarp Akkaya Kimdir?

13 Mayıs 1980 de İstanbul’da doğan Sarp Akkaya 38 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Ezel adlı dizide canlandırdığı Tevfik karakteri ile tanındı ve çok sevildi. Suskunlar dizisinde Sarı karkateri ile büyük çıkış yakaladı. Son olarak Paramparça’da Damir ve Evli ve Öfkeli Murat karakterlerine hayat vermiştir.

Söz dizisinde aslanlarımız Allah’ın izni ile bu katili de dize getirecek kadar güçlü ve diridir. Söz dizisi diziseti

 

Yorum yaz