Kadın Yeni Sezon Neden Başlamadı? Kadın 3. sezon Başlama Tarihi

Kadın 3. Sezona 1 Ekin 2019’da Başlayacak? Peki Kadın dizisi neden geç başlıyor?

Kadın dizisi 3. sezon çekimleri 8 eylül 2019 pazar günü başladı. Kadın dizisi yeni sezona en geç başlayan dizi olacak. Zira bir çok sezon dizisi ağustos ayı sonunda yeni sezon çekimlerine başlarken Kadın dizisi diğer dizilerden 2 hafta sonra çekimlere başladı.

Bu durumda Kadın dizisinin 3. sezona 1 ekim 2019 salı günü başlaması bekleniyor. Yeni sezona başlamadan önce 3 bölüm stok çekmeyi planlayan Kadın dizisi yapımcısı en erken yeni bölümü Fox Tv’ye 24 eylül salı günü teslim edebilir. Bu durumda Kadın dizisi en erken 24 eylül salı günü başlayabilir; ancak bize gelen kulis bilgilerine göre Kadın dizisi 1 ekim 2019 da başlayacakmış.

Kadın dizisi geçen sezon da çekimlere geç başlamış ve yeni sezona 2 ekimde başlayarak sezona en geç giren dizi olmuştu.

Kadın dizisinin sezon finalinde yaşanan kaza da kim öldü sorusu izleyicinin gündemindeydi. Yeni sezon da sete Hatice Arif ve Bahar geldi. Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk’u şuanda sette göremedik. Kadın Sarp öldü mü? Caner Cindoruk Kadın dizisinden neden ayrıldı? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı?

Kadın Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 65. Bölüm

Kadın 2. Sezon 2 Ekim 2018’de Başlayacak

Kadın dizisinden sonunda sağlıklı bilgi aldık. Kadın dizisinin kanalı Fox Tv ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcısı anlaşmış gibi 2 ekim salı günü sezona başlama kararı almış. Böylece Kadın dizisi 2018 2019 yeni sezonuna kesin olarak 2 ekim salı günü başlayacak. Kadın 2 ekim salı 20:30’da Fox Tv’de 

Güncelleme 11 eylül Kadın Yeni Sezon çekimleri başladı ancak çıkan haberlere göre Fox Tv aldığı bir kararla Kadın ve Savaşçı dizilerini ekim ayında yayına alacakmış tabi ne kadar doğru bilinmez ama iki dizi de sezona en geç başlayacak iki dizi arasında zira ikisinde çekimler geç başladı. Bu haberler doğru ise Kadın dizisi 2. sezona 2 Ekim Salı günü başlayacaktır. Belki de Fox Tv işi riske atmak istemedi ve iki başarılı dizisini en yüksek reyting alacakları ekim başında yayına almaya karar verdi. Ekim ayna kadar salı ve pazar akşamları Fox Tv ekranlarında Yaparsın aşkım yayınlanacak

Güncelleme 7 eylül Sonunda Kadın dizisi yeni sezon çekimleri başladı. Kadın dizisi yeni sezon çekimlerinin 7 eylülde başladığını Özge Özpirinççi duyurdu. Kadın dizisi 2 bölüm stok yaptıktan sonra yayın için Fox Tv’ye kayırlar gönderilecek bu da Kadın dizisinin 25 eylül salı günü 33. bölümü ile yeni sezonuna başlayacağı anlamına gelir. Daha erken başlaması şuan için söz konusu değil gibi. 
MF Yapım Kadın dizisinin 2. sezon çekimlerine başlamadı; şuanda açıklanan her hangi bir set tarihi bilgisi de bize gelmedi. Bir çok dizi 10 eylül pazartesinden itibaren yeni sezonları ile ekranlara gelirken  Kadın dizisi sevenler daha çok bekleyecek gibi zira daha hiç bir şey belli değil Kadın dizisinde.

Kadın 2. sezon Başlama Tarihi?

Kadın dizisi yapımcısı MF Yapım Fox Tv’ye dizinin 2. sezonu çekeceğine dair sözleşme imzaladı ve Fox Tv’de Kadın dizisini yayın gününe yazdı. Bu durumda her türlü Kadın dizisi yeni sezon da Fox Tv ekranlarında olacak; ancak Kadın dizisinin başlaması Ekim ayını bulabilir.

Diğer taraftan Kadın dizisinde Sarp karakterine hayat veren Caner Cİndoruk’da Kadın dizisinin setini çok özlediğine dair sosyal medyadan bir fotoğraf attı.

Kadın Yeni Sezon Neden Başlamadı?

Kadın dizisi ile ilgili nasıl bir problem varda yeni sezon çekimlerine başlanmadı şuanda bilemiyoruz; zira konu ile ilgili hiç bir yetkili kişi veya kuruluştan bilgi gelmedi. Ben Kadın dizisinin oyuncuları veya çekim ortamı ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak Kadın dizisi senaryosu ile ilgili bir sıkıntı yaşanmış olabilir. Kadın dizisinin ilk sezonu senaryo anlamında oldukça vurucuydu; yapımcı ve kanal tabi ki yine aynı şekilde vurucu olabilecek bir senaryo talep etmiş ancak belki de istediklerini alamamışlardır. Tabi ki bu bir tahmin

Kadın dizisi başrol oyuncuları uzun süredir tatil yapıyor; bizlerde tatillerini yakından takip ediyoruz; Sadece Kadın dizisinin Bahar’ı Özge Özprinççi değil dizide Şirin karakterine hayat veren Seray Kaya’da hala tatilde.

Kadın Yeni Sezon 2. Tanıtım Fragmanı

Kadın Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Kadın Yeni Sezon Neden Başlamadı? Kadın 3. sezon Başlama Tarihi (2 Yorum)