Yasak Elma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019

Med Yapım’ın ikinci sezonu ile ekranlara gelecek başarılı dizisi Yasak Elma’da yeni sezon için hazırlıklar tamamlandı ve dizi sete çıktı. Bir çok çalkantılı dönemin ardından başlanan sette şuan için bir çok yen oyuncu var. Yasal Elma’nın ikinci sezonunda ise bazı oyuncular ne yazık ki çağırılmadı. Yasak Elma dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncu listesi aşağıdadır. Dizimize emeği geçen oyuncularımıza teşekkür eder kadromuza yeni katılan isimlere başarılar dileriz.

Yasak Elma Yeni Gelen Oyuncular

Zeynep Bastık (İrem)

Zeynep Bastık 5 nisan 1991 İstanbul doğumludur ve 53 kg’dır. Hem oyuncu hemde vokalisttir. Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapmıştır. 

İrem başa bela bir kızdır. İrem Zeynep ve Yıldız’ın kuzenidir; yıllar sonra geri gelmiştir. 

Sarp Can Köroğlu (Yasak Elma Kemal)

23 Eylül 1990 da Bolu’da dünyaya gelen Sarpcan Köroğlu 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizi ile çokça tanındı ve sevildi. 28 yaşında olan yakışıklı oyuncu 1.90 boyunda ve 85 kilodur. Sarpcan KÖROĞLU Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencisidir. Son olarak hayatımın Aşkı dizisinde yer almış ve daha çok kendini göstermiştir. Yer aldığı önemli projeler arasında Adını Feriha Koydum’da vardır

Kemal yıldızın eski kocasıdır. Yıldız ve Kemal 1 gün evli kalmışlardır. Yıldız’dan intikam almak için İstanbul’a dönmüş ve Ender ile iş birliği yaparak Yıldız’ı bitirmek istemektedir. Kemal’in tek amacı Yıldız’a artık ne kadar zengin ve güçlü olduğunu ispat etmektir. Yasak Elma dizisinde Kıvanç Kasabalı’nın hayta verdiği Sinan karakterinin senaryo gereği diziden ayrılmasından sonra muhtemelen Ender Argun ve Zehra Argun cephesine Sarp Can Köroğlu Kemal karakteri ile dahil olacak. 

Yeliz Şar (Yasak Elma Defne)

Yeliz Şar 1977 yılında Almanya’da dopan 41 yaşında ki güzel oyuncudur. Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunudur. ilk olarak Kollama isimli Stv dizisi ile ğnlenmiştir. Sonrasında sevilen yaz dizisi Dürüye’nin Güğümleri’nde Nimet karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir. İşler Güçler dizii de Yeliz Şar’ın tanındığı önemli yapımlar arasındadır. 2013 de oyuncu Tolga Güleç ile evlenmiştir.

Defne Halit Argun’un eski eşlerinden biridir. Defne’nin güzelliği kadar entrikaları da izleyicinin dikkatini çekecek.

Ebru Şahin (Yasak Elma Hira)

1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri bölümü mezundur. İlk olarka 2016 yılında Kan Parası isimli filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Bir sporcu olmasına rağmen güzelliği ve tiyatroya yeteneği ile sporcu olmayı değil oyuncu olmayı seçmiştir.  Daha sonra efsane bir film olan Babam’da rol almış ve gerçekten filme çok katkı sağlayarak başarıyı yakalamıştır. Savaşçı dizisinde de rol alan güzel oyuncu güzelliğinin yanında yeteneğini de ispat etmiştir. Son olarak İstanbullu Gelin’de Burcu karakteri ile  başarılı bir performans sergilemiş güzel oyuncudur. 

Ahmet Kayakesen(Yasak Elma Yeni Hakan)

Ahmet Kayakesen 1988 İzmir doğumludur ve 30 yaşındadır. Ahmet Kayakesen kafayı oyuncu olmakla bozmuş bir öğrenci olarak büyüdü. Okul biter bitmez kendisini setlere attı ve set çalışanı olarak sektöre girdi. Setlerde yeteneğini ispat eden Ahmet Kayakesen yapımcıların da sen de şu rolü oyna demesi ile küçük rollerde oyuncu olarak başladı ve ne kadar yeteekli olduğunu ispat etti Çılgın Dersane 3 projesinde ilk deneyimini yaşamıştır.  Kocamın Ailesi dizisinde Fatih karakterine hayat verince ülkede tanınan bir oyuncu olarak kabul edildi. Hanım Köylü dizisinde hayat verdiği Buralı İsmail çok sevildi.  Daha sonra Kertenkele: Yeniden Doğuş’ta Murat komiser olarak girdi ve başrol oynadı. 

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Gün Akıncı(Cem)

Yasak Elma’da Cem karakterine hayat veren Gün Akıncı senaryo gereği diziden ayrıldı. 

Kıvanç Kasabalı(Yasak Elma Sinan)

Kıvanç Kasabalı  Yasak Elma dizisinden rolü gereği ayrılarak diziye veda etti. 

Sinan EROĞLU( Yasak Elma Fatih)

Sinan EROĞLU 1987 de Amsterdam’da doğmuştur ve 31 yaşındadır. Nimet Atasoy menajerliğin oyuncusudur. Son olarak Türkiye’de Evli ve Öfkeli dizisinde 2015 de yer almıştır. Hollanda’da bir çok dizi ve filmde yer almıştır. Futbolcu Donk’un çocukluk arkadaşıdır. Şuanda Hollanda’da  önemli bir projede yer almaktadır. 

Yasak Elma dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu