Yasak Elma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Med Yapım’ın ikinci sezonu ile ekranlara gelecek başarılı dizisi Yasak Elma’da yeni sezon için hazırlıklar tamamlandı ve dizi sete çıktı. Bir çok çalkantılı dönemin ardından başlanan sette şuan için bir çok yen oyuncu var. Yasal Elma’nın ikinci sezonunda ise bazı oyuncular ne yazık ki çağırılmadı. Yasak Elma dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncu listesi aşağıdadır. Dizimize emeği geçen oyuncularımıza teşekkür eder kadromuza yeni katılan isimlere başarılar dileriz.

Yasak Elma Yeni Gelen Oyuncular

Ahmet Kaynak (Sabri)

1978 doğumlu olan Ahmet Kaynak 41 yaşındadır. Düşler ve Gerçekler dizisi ile ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşayan Ahmet Kaynak daha sonra ki yıllarda Kırık Kalpler Bankası Yarım ve Beş Kardeş dizilerinde rol almıştır. Ahmet Kaynak son olarak Servet dizisinde Yaşar karakteri ile yer almış ama dizisi tutmamıştı.

Aylin Veziroğlu (Selin)

Aylin Veziroğlu 1997 Kocaeli doğumludur ve 22 yaşında bir tiyatro oyuncusudur. Aktif olarak Tiyatro Kasabası ekibinde tiyatro çalışmaları yürütmektedir. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan ve ilk ekran deneyimini Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Selin karakteri ile oynayacak olan Aylin Veziroğlu’nun performansı çok merak ediliyor.

Tuvana Türkay (Yasak Elma Leyla)

3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu olan Tuvana Türkay 29 yaşındadır. Aslen Rizeli olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. 2017 de Murat Ünalmış ile Deli Gönül dizisinde yer alan ve çok sevilen Tuvana Türkay daha sonra yine 2017 de Kızlarım İçin dizisinde Kumru karakterine hayat vermiş ama son iki dizisi de tutmayınca iki sezondur dizilerde yer almamaktadır.  Tuvana Türkay son olarak Ağır Romantik filminde Aslı EGELİ karakteri ile yer almıştır.

Tuvana Türkay Yasak Elma dizisinde zorla evlendirilecekken son anda kaçmış ve İstanbul’a gelerek çalışmaya başlamış bir kız olarak senaryoya dahil olacak. Kaya Leyla’yı görünce ona yardım etmek isteyecek ve Leyla’ya aşık olacaktır.

Iman Casablanca

Iman Casablanca 23 yaşında Fas doğumlu güzel bir modeldir. Türkiye’ye gelmiş; oyuncu olmak isteyince oyunculuğun yolu modellikten geçtiğini duymuş ve girdiği güzellik yarışmasına dünya birincisi seçilmiş hem şanslı hem güzel bir kızdır. Tuttuğunu koparan Iman Casablanca bekar ve 1.75 cm boyundadır. İlk dizisi ilse Yasak Elma olmuştur.


Buçe Buse Kahraman (Yeni Lila)

Buçe Buse KAHRAMAN 1996 İstanbul yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Daha 23 yaşında olan Buçe Buse KAHRAMAN Dokuz Eylül Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi almıştır.  Buçe Buse KAHRAMAN’ın ilk ciddi deneyimi 2019 yapımı Çarpışma dizisi ile olmuştur. Çarpışma  dizisinde Meltem karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir.

Işıl Dayıoğlu (Tülin)

1963 doğumlu olan Işıl Dayıoğlu 56 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan deneyimli oyuncu Aliye, Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza gibi dizilerde yer almıştır. Son olarak Cesur ve Güzel dizisinde yer almıştır.

Şirket çalışanlarından biri olan Tülin Ender’in yakın arkadaşı ve geçmişte muhbiridir. Tülin Ender’in Kaya’nın oğlu olduğunu açıklayacak.

Nesrin Cavadzade (Yasak Elma Şahika)

Nesrin Cavadzade 1982 Azerbeycan doğumludur ve 37 yaşındadır. Lise de tiyatro eğitimi alan Nesrin Cavadzade Türkmen Düğünü adlı Tiyatro Oyununda ki performansı ile çok sevilmiş sonradan televizyona geçmiştir.Yersiz Yurtsuz ile ekranlarda yer almaya başlayan güzel oyuncu son olarak Çanakkale Yüzyıllık Mühür ve Kış Güneşi dizilerinde yer almış 2018 de Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Tülay karakteri ile çok sevilmiştir.

Şahika Halit’in yeni sevgilisi olacak. Halit ve Yıldız arasına Ender’den sonra şimdi de tüm dengeleri değiştirecek kötü kadın olarak Şahika girecek. Şahika’nın Şahika Kaya Ekinci’nin kız kardeşi olduğu ortaya çıkacak.

Doğaç Yıldız (Yiğit)

Doğaç Yıldız 1991 İstanbul doğumlu 28 yaşında yakışıklı bir dizi ve sinema oyuncusudur. Ceren Aydın ile sevgili olan Doğaç Yıldız İki Aile dizisinde canlandırdığı Efe karakteri ile sevilmiştir.

Yiğit Ender ve Kaya’nın biricik oğludur ama babasını ve annesini tanımadan 25 yaşına kadar gelmiştir; çünkü annesi onu bir hemşireye vermiş bir daha arkasına bile bakmamış babasına bile haber vermemiştir.

Işıl Dayıoğlu (Tülin)

Cesur ve Güzel” adlı dizide evin hizmetlisi olan Reyhan olarak yer almıtır. Aliye” dizisinde de Süheyla karakteri ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır

Kaya’nın Erim konusunda şüphelenmesi için şirkete alınan bir kadındır. İlk oyunculuk deneyimi Cesur ve Güzel” adlı dizide evin hizmetlisi olan Reyhan karakteri olmuştur.

Cansu Melis Karakuş ( Elif)

Cansu Melis Karakuş 2019 da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meltem karakterine hayat vermiştir. 1991 doğumlu olan Cansu Melis Karakuş Best Model Of Turkey birincisidir.

Alihan’ın arkadaşıdır Alihan’a aşıktır. Takı tasarımı işi yapmaktadır.

Onur Mahir (Kuzey)

Onur Mahir 28 yaşında bir tiyatro oyuncusudur. Eğitimini de Sadri Alışık Kültür Merkezinde almıştır. Tiyatro oyunlarında aktif olarak yer alan Onur Mahir Kertenkele dizisinde bir bölümde yer almıştır. En ciddi oyunculuk deneyimi ise Yasak Elma dizisi ile olacaktır.

Kuzey Lila’nın aşık olduğu adamdır; ancak Lila’nın Kuzey ile olan ilişkisine kimse destek vermez.

Barış Kılıç (Kaya Ekinci)

21 Şubat 1978 doğumlu olan Barış Kılıç şuanda 41 yaşındadır. Malatya doğumlu olan yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Bir süre Amerika’da yaşayan Barış Kılıç 2011 de Adını Feriha Koydum dizisi ile tanındı. 2014 de güllerin Savaşı dizisinde hayta verdiği Ömer karakteri ile Türkiye’nin sevilen başrolleri arasında yer alan Barış Kılıç son olarak erken final yapan Evlat Kokusu dizisinde yer aldı.

Kaya Argun Holding eski ceosudur. Halit son dönemde yaşadığı yoğun iş stresinden sonra yavaş yavaş emeklilik hayalleri kurduğu için Kaya’yı tekrar çağırmıştır. Kaya Ender Argun’un Halit için büyük bir tehlike olduğunun farkındadır. 

Yasak Elma Mustafa

Mustafa Zeynep ile Yıldız’ın babasıdır; tehlikeli bir adamdır ve eski eşinden intikam almak için dönmüştür.

Yaren Özgün(Şirin)

1.60 cm boyunda 67 kg olan Yaren Özgün Melek ajansın oyuncusudur. Aydın Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur

Şirin Caner ile aynı şirkette çalışan ve Caner’e aşık bir kızdır.

Belinay Sandıkçı (Dila)

Belinay Sandıkçı ilk oyunculuk deneyimini bir Vodafone reklamında yaşamıştır. İkinci deneyimi ise Fox TV’nin izlenme rekorları kıran Yasak Elma dizisi olacaktır. No10Studios’da oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu geleceğin başrol oyuncu adayları arasında gösterilmektedir.

Dila Dündar’ın kardeşidir.  Güzel ve çekici bir kızdır ve Dündar’ın başına iş açacaktır. 

Berna KEKLİKER(Gülden)

Survivior 2017’de gösterdiği performans ile çok konuşulan ve Göz6 evinde kızlarda birinci olan Berna KEKLİKER şimdi de Yasak Elma dizisi setinde görüldü ve ziyarete değil kadroya girmeye geldim açıklamasında bulundu.

Berna KEKLİKER Yasak Elma dizisinde Gülden isminde güzel bir kıza hayat verecek.

Tolga Sala(Kurban)

Tolga Sala son olarak Çukur dizisinde Cemil karakterine hayat vermiş ve çok beğenilmişti. Tolga Sala özellikle Diriliş Ertuğrul dizsiinde hayat verdiği Hamza Alp karakteri ile tanınmıştır. Tolga Sala temmuz 1989 dopumludur ve 30 yaşındadır. Yer Gök aşk ve Kızıl Elma kariyerinde ki diğer önemli dizilerdir.

Kurban Kırbaçlı Dündar’ın kardeşi kadar sevdiği arkadaşıdır. Çocukluktan beri Dündar’ın yanındadır. Dündar’ın zor zamanlarında hep yanında olmuş ve ona destek vermiştir. 

Erdem Kaynarca (Dündar)

26 yaşında olan Erdem Kaynarca yeni bir Fox Tv dizisi ile daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox TV’de ekranlara gelen Bir Deli Rüzgar dizisinde kendi performansı çok başarılı bulunsa da dizi ne yazık ki vasattan ileri gidememiş ve kısa sürede final yapmıştı. Bu sefer riske girmek istemeyen Erdem Kaynarca Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan Yasak Elma’nın kadrosuna çok dikkat çekici bir karakter olan Dündar ile dahil olacak. Erdem Kaynarca daha önce rol aldığı Kalp Atışı dizisi ile şöhreti yakalamıştı.

Yasak Elma’da Dündar ve Zeynep aşkı mı başlayacak? Zeynep ve Alihan arasında soğuk rüzgarların estiği bir dönemde Dündar ile şans eseri karşılaşan Zeynep tüm acılarını dindirecek yeni bir aşka yelken mi açacak? Dündar Zeynep’e aşık olacak; çok yakışıklı ve kaliteli bir insan olan Dündar’ın önünde ki en büyük engel tabi ki Alihan olacak. Peki Alihan sevdiği kadını Dündar’a bırakacak mı? 

Zeynep Bastık (İrem)

Zeynep Bastık 5 nisan 1991 İstanbul doğumludur ve 53 kg’dır. Hem oyuncu hemde vokalisttir. Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapmıştır. 

İrem başa bela bir kızdır. İrem Zeynep ve Yıldız’ın kuzenidir; yıllar sonra geri gelmiştir. 

Sarp Can Köroğlu (Yasak Elma Kemal)

23 Eylül 1990 da Bolu’da dünyaya gelen Sarpcan Köroğlu 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizi ile çokça tanındı ve sevildi. 28 yaşında olan yakışıklı oyuncu 1.90 boyunda ve 85 kilodur. Sarpcan KÖROĞLU Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencisidir. Son olarak hayatımın Aşkı dizisinde yer almış ve daha çok kendini göstermiştir. Yer aldığı önemli projeler arasında Adını Feriha Koydum’da vardır

Kemal yıldızın eski kocasıdır. Yıldız ve Kemal 1 gün evli kalmışlardır. Yıldız’dan intikam almak için İstanbul’a dönmüş ve Ender ile iş birliği yaparak Yıldız’ı bitirmek istemektedir. Kemal’in tek amacı Yıldız’a artık ne kadar zengin ve güçlü olduğunu ispat etmektir. Yasak Elma dizisinde Kıvanç Kasabalı’nın hayta verdiği Sinan karakterinin senaryo gereği diziden ayrılmasından sonra muhtemelen Ender Argun ve Zehra Argun cephesine Sarp Can Köroğlu Kemal karakteri ile dahil olacak. 

Yeliz Şar (Yasak Elma Defne)

Yeliz Şar 1977 yılında Almanya’da dopan 41 yaşında ki güzel oyuncudur. Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunudur. ilk olarak Kollama isimli Stv dizisi ile ğnlenmiştir. Sonrasında sevilen yaz dizisi Dürüye’nin Güğümleri’nde Nimet karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir. İşler Güçler dizii de Yeliz Şar’ın tanındığı önemli yapımlar arasındadır. 2013 de oyuncu Tolga Güleç ile evlenmiştir.

Defne Halit Argun’un eski eşlerinden biridir. Defne’nin güzelliği kadar entrikaları da izleyicinin dikkatini çekecek.

Ebru Şahin (Yasak Elma Hira)

1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri bölümü mezundur. İlk olarka 2016 yılında Kan Parası isimli filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Bir sporcu olmasına rağmen güzelliği ve tiyatroya yeteneği ile sporcu olmayı değil oyuncu olmayı seçmiştir.  Daha sonra efsane bir film olan Babam’da rol almış ve gerçekten filme çok katkı sağlayarak başarıyı yakalamıştır. Savaşçı dizisinde de rol alan güzel oyuncu güzelliğinin yanında yeteneğini de ispat etmiştir. Son olarak İstanbullu Gelin’de Burcu karakteri ile  başarılı bir performans sergilemiş güzel oyuncudur. 

 

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Ayşegül Çınar (Lila)

Lila Halit Argun’un kızıydı; muhtemelen yurt dışına eğitim için gidecek ve Lila karakteri Yasak Elma’dan ayrılmış olacak.

Ege Kökenli(Yağmur) Yasak Elma’nın 3. sezonunda diziden ayrıldı

Ege Kökenli Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği Bahar karakteri ile sevilmiştir. Ege Kökenli 1993 İstanbul doğumludur. 2011 yılında ise Yahşi Cazibe dizisiyle ilk ciddi pyunculuk deneyimini yaşayan Ege Kökenli daha sonra Çalıkuşu dizisinde yer almıştır. Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşen ile Asla Vazgeçmem dizisinde yer alan Ege Kökenli artık tanınan bir isim olmuştu. Ege Kökenli’nin en çok tanındığı dizisi ise Güneşin Kızları dizisi olmuştur. Ege Kökenli son olarak Eykut Enişte filminde rol almıştır.

Yasak Elma dizisinde Yağmur karakteri Ender’in oğlu olduğu bilinen Yiğit’in aşık olacağı kızdır. Yağmur güzel ve akıllı bir üniversite öğrencisidir.

Sevda Erginci (Zeynep) 

Yasak Elma dizisinde Sevda Erginci’nin hayat verdiği Zeynep Yılmaz karakteri ile Onur Tuna’nın hayat verdiği Alihan karakteri evlenmiş ve ilişkileri durulmuştu.  Zeynep ve Alihan aşkında her şey yoluna girdiği için artık bu ilişkiden Yasak Elma’ya malzeme çıkmayacağı için hem Zeynep hemde Alihan karakteri Yasak Elma senaryosundan çıkarıldı.

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı Geri Dönecekler mi? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı?

Onur Tuna (Alihan)

Yasak Elma dizisinde Alihan karakterine hayat veren Onur Tuna’da senaryo gereği Yasak Elma dizisinden ayrılmak zorunda kaldı. Yasak Elma izleyicisi artık çalkantılı geçen Alihan ve Zeynep aşkından sıkışmış ve iki aşığın arasında bir daha çıkacak krizi sıkıcı bulmuş olacak ki Yasak Elma senaristleri iki başrol oyuncusu ile yolları ayırmaya karar verdi.

Ahmet Kayakesen(Yasak Elma Yeni Hakan)

Ahmet Kayakesen 1988 İzmir doğumludur ve 30 yaşındadır. Ahmet Kayakesen kafayı oyuncu olmakla bozmuş bir öğrenci olarak büyüdü. Okul biter bitmez kendisini setlere attı ve set çalışanı olarak sektöre girdi. Setlerde yeteneğini ispat eden Ahmet Kayakesen yapımcıların da sen de şu rolü oyna demesi ile küçük rollerde oyuncu olarak başladı ve ne kadar yeteekli olduğunu ispat etti Çılgın Dersane 3 projesinde ilk deneyimini yaşamıştır.  Kocamın Ailesi dizisinde Fatih karakterine hayat verince ülkede tanınan bir oyuncu olarak kabul edildi. Hanım Köylü dizisinde hayat verdiği Buralı İsmail çok sevildi.  Daha sonra Kertenkele: Yeniden Doğuş’ta Murat komiser olarak girdi ve başrol oynadı.

Hakan karakteri ile Ahmet Kayakesen de 2. sezonunda dahil olduğu Yasak Elma dizisine veda edecek. Alihan gidince yakın arkadaşı Hakan için de senaryoda yer kalmadı.

Sarpcan Köroğlu(Kemal)

Kemal Yıldız’ın eski kocasıydı; uzun süre dizi de yer aldı ancak senaryo bitince Sarpcan Köroğlu diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Ebru Şahin(Hira)

Ebru Şahin Yasak Elma dizisine sonradan Hira karakteri ile dahil olmuştu. Alihan karakterinin havacılık şirketinde çalışmak isteyen güzel ve iddialı bir pilot olarak dizi de yer almıştı. 

Gün Akıncı(Cem)

Yasak Elma’da Cem karakterine hayat veren Gün Akıncı senaryo gereği diziden ayrıldı. 

Kıvanç Kasabalı(Yasak Elma Sinan)

Kıvanç Kasabalı  Yasak Elma dizisinden rolü gereği ayrılarak diziye veda etti. 

Sinan EROĞLU( Yasak Elma Fatih)

Sinan EROĞLU 1987 de Amsterdam’da doğmuştur ve 31 yaşındadır. Nimet Atasoy menajerliğin oyuncusudur. Son olarak Türkiye’de Evli ve Öfkeli dizisinde 2015 de yer almıştır. Hollanda’da bir çok dizi ve filmde yer almıştır. Futbolcu Donk’un çocukluk arkadaşıdır. Şuanda Hollanda’da  önemli bir projede yer almaktadır. 

Yasak Elma dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Yasak Elma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (1 Yorum)