Baba Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Baba Neden Final Yapıyor? 27 Aralık 2022 Salı günü final yapacak olan Baba dizisi Show TV tarafından belirlenen izlenme hedefine ulaşamadı.Baba Neden Final Yapıyor? 27 Aralık 2022 Salı günü final yapacak olan Baba dizisi Show TV tarafından belirlenen izlenme hedefine ulaşamadı.

Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayak’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Gökhan Horozum yazıyordu. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Özacar gibi isimlerin yer aldığı Baba dizisi Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin yaşadığı uçak kazası sonrası yaşadığı zor zamanları konu alıyordu. Ailenin reisi otoriter bir baba olan Emin Saruhanlı’nın ailesi için yaptığı fedakârlıklar ön plana çıkmaktaydı.

Baba Neden Final Yapıyor?

Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimlerin başrol olarak yer aldığı Baba dizisi 31 Mayıs 2022 salı günü 1.sezon finalini yapmıştı.. 1. Sezonu seyirci tarafından beğenilen dizinin 2.sezon akıbetinin ne olacağı merak ediliyordu. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin 2. sezonuyla birlikte final yapacağı öğrenildi. Peki Baba Neden Final Yapıyor? Baba dizisinin reytingleri ilk sezona göre çok düşük başlamıştı. Show TV yönetiminin belirlediği izlenme hedefleri altında kalan dizi final yapma kararı aldı. Ayrıca Dizinin en çok eleştirilen noktalarından birisi de senaryosuydu. Senarist Gökhan Horzum seyircilerin mahkemesinde sınıfta kaldı.Baba Final Açıklaması

Baba Ne Zaman Final Yapacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Kızılcık Şerbeti, Güzel Günler, Hayat Bugün dizileriyle yeni sezona başlayan Show TV baba dizisi için final kararı aldı. Show TV’nin belirlediği reyting hedefinin çok çok altında kalan Baba dizisi 30.bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek. Dizi 27 Aralık 2022 Salı Günü 20.00’da son bölümüyle ekranlara gelecek.blank

 

Baba Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni (1 Yorum)

  1. Zaten Show tv nin dizilerin hiç biri iyi değil bi tek Salı günü baba vardı onu da kaldırıyor . Mit dizisi gelecekmiş çok komik onu artık kimse izlemez boluna kaldırıyorlar diziyi yazık oldu .