Kan Çiçekleri Oyuncuları (Yeni Gelen Dhil Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Kanal 7 ekranlarında 5 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren günlük dizi olarak yayınlanacak Kan Çiçekleri dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Kan Çiçekleri oyuncuları arasında Barış Bektaş, Yağmur Yüksel, Dilek Güler, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve Nalan Örgüt ve yer alacak. Kan Çiçekleri dizisi 5 aralık 2022’den itibaren Kanal 7 ekranlarında olacak. 

Kan Çiçekleri  dizisinin yönetmen, Ömer Baykul olurken yapımcısı ise Inci Gülen Oarr olacak. Kan Çiçekleri dizisinin çekimleri ise Güneydoğu Anadolu’nun en güzel bölgesi olan Mardin’ ve Midyat bölgesinde çekilecek. Kan Çiçekleri dizisinin yapımcı firması ise Unik Film olacak.

Kan Çiçekleri Oyuncuları

Barış Baktaş (Baran)

Barış Bektaş’da ilk kez bir dizi de oyuncu olarak yer alacak genç bir oyuncudur.

Baran akıllı ve zeki bir adamdır. Ailesinin yıllardır aradığı davalıları Seyit bulununca Baran katil olmamak için ve kan davası bitsin diye Seyit’in kızı Dilan ile evlenmeyi kabul eder. Annesinin kanını yerde bırakmak istemeyen Baran hiç sevmediği Dilan ile evlenmek zorunda kalır.Barış Bektaş kan çiçekleri dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak ve dizi de Baran isimli genç bir adama hayat verecek Baran kardeşinin kurtarmak için sevmediği bir kızla evlenmek zorunda kalır.

Yağmur Yüksel (Dilan)

BMC Menajerlik’in oyuncusu olan Yağmur Yüksek ilk kez bir dizi ile oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

Dilan hem hayalleri hemde umutları elinden alınan bir kızdır. Seyit’in kızı olan Dilan babasını yaşatmak için Baran ile evlenmek zorunda kalır. Dilan’ın tek amacı vardır kan davası bitmesi; ama bu evlilik Dilan için bir işkenceden farksız olacaktır. Dilan ile Baran Baran’ın çiftliğinde bulunan Rüzgar adlı atın ayağının kırılması ile tanışırlar. Dilan’ın hayali yurtdışında burs kazandığı okulda eğitim görmektir. Dilan Seyit’in üvey kızıdır. 

Yağmur Yüksel kan çiçekleri oyuncu kadrosunda dilan karakteri ile yer alacak

Ceyda Pınar (Derya Yıldız)

İlk kez oyunculuk deneyimi yaşayacak Ceyda Pınarİsntagram’da ceyda_pnr kullanıcı adı ile yer almaktadır.

Bir türlü unutamadığı Baran’ı tekrar kazanmak isteyen Derya yüzünden yer yerinden oynayacak. Baran’ın babaannesi Azade Karabey  Derya’yı gelin olarak görmek ister. Derya’nın amacı Konağın kadını olmaktır.

ceyda pınar oyuncu olarak kan çiçekleri dizisinde yer alacak ilk oyunculuk deneyimini de böyle yaşayacak

Dilek Güler (Cevriye Demir)

Yasemin Bulut ajansın oyuncusu olan Dilek Güler son dönemde Mezarlık, Hekimoğlu ve Maraşlı dizlerinde yer almıştır. Kan Çiçekleri oyuncu kadrosunda yer alan Dilek Güler dizinin yarımcı kadın başrol oyuncuları arasında yer alacak. Yasemin Bulut Menajerliğin oyuncusu olan Dilek Güler son dönemde Mezarlık, Maraşlı ve Hekimoğlu dizilerinde yer almıştır.

Almanya’da doğup büyüyen Cevriye Demir ailesine mensuptur. Zeki ve sinsi bir kadın olan Cevriye merhametli ve ailesine değer veren biridir. Cevriye sinsi karakteri ile tanınır.

dilek güler Kan Çiçekleri oyuncu listesinde kendisine yer buldu

Berkay Çınar (Ali)

Berkay Çınar genç bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak Rüya isimli oyun ile sahnelerde yer alan Berkay Çınar Kan Çiçekleri dizisi ile ilk kez kamera önü oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Ayca Irgan manej erliğin oyuncusu olan Berkay Çınar 25 haziran 1996 doğumlu olan Berkay Çınar 180 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. 

Ali geçirdiği trafik kazası sonrası hafızasını kaybetmiştir.

berkay çınar kan çiçekleri oyuncusu oldu dizi de yakışıklı genç bir adama hayat verecek

Selinay Taşol (Zümrüt Demir)

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Selinay Taşol tiyatro sahnelerinden sonra ilk kez bir dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak. İnstagram’da @selinaytasoll kullanıcı adı ile yer almaktadır.

Seyit’in kızı Zümrüt, Neşeli ve merhametli karakteri ile ön plana çıkmaktadır. Dilan’ın kardeşidir. Ablasını çok sever.

Selinay Taşol kan çiçekleri dizisinde mardin midyat doğumlu oyuncu olarak yer alacak ve güzel bir aşiret kızına hayat verecek

Nalan Örgüt (Azade Karabey)

Adını Sen Koy dizisi ile ismini duyuran usta oyuncu Nalan Örgüt Kan Çiçekleri oyuncusu olacak. Son dönemde Kazara Aşk ve Yasak Elma gibi haftalık dizilerde de başarı ile yer alan usta oyuncu 7 Mayıs 1961 İzmir doğumludur ve  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Nalan Örgüt 62 yaşının içindedir.

Baran’ın babaannesinin tek amacı konağın beyi torunun evlendiğini görmektir.

nalan örgüt kan çiçekleri oyuncusu olacak dizi de zor bir kadın olarak bir anneye hayat verecek

Erol Yavan (Kudret Karabey)

Oyuncu Erol Yavan Kan Çiçekleri oyuncuları arasında yer alacak. Son dönemde Aziz, Hercai ve Tutunamayanlar dizilerinde yer alan Erol Yavan Umut SAKALLI Menajerliğin oyuncusudur. Erol Yavan 1.83 cm, boyunda ve 85 kg ağırlığındadır. Kan Çiçekleri oyuncusu Erol Yavan 1971 doğumludur ve 52 yaşının içindedir. 

Baran’ın babasıdır. Kan davası sonucu eşini kaybetmiş kendisi de felç kalmıştır. İşlere onun yerine oğlu Baran bakmaktadır.

Erol Yavan kan çiçekleri oyuncusu olacak dizi de bir baba olarak yer alacak son olarak aziz dizisinde yer almıştı

Hasan Ballıktaş (Seyit)

10 Nisan 1962 doğumlu olan tiyatrocu Hasan Ballıktaş 61 yaşının içindedir. Son olarak Yaralı Kuşlar dizisinde yer alan Hasan Ballıktaş 177 cm boyundadır ve 80 kilo ağırlığındadır.

Kan Çiçekleri dizisinde Seyit Dilan’ın babasıdır. Seyit Demir ailesinin en büyüğüdür. Kan davasından kaçıp İstanbul’a gelmiştir yıllardır Karabeyler’den saklanmıştır ancak sonunda Seyit’in izini bulurlar. Seyit kan davasına kurban gitmemek için kızı Dilan’ı Baran ile evlendirir. Seyit’in sağlık sorunları vardır. Durumu gitgide ağırlaşmaktadır.

Hasan Ballıktaş oyuncu olarak 2023 de kan kırmızı oyuncusu olarak yer alacak son olarak yaralı kuş dizisinde yer almıştı

Hilal Kuvvet (Hanife Demir)

Tiyatro oyuncusu Hilal Kuvvet Kan Çiçekleri oyuncu kadrosunda yer alacak. Yönetmen ve yazar da olan Hilal Kuvvet Kan Çiçekleri dizisinde bir anne olarak karşımıza çıkacak.

Hanife, Dilan’ın annesidir. Hayattaki tek mal varlığı çocuklarıdır. Ancak Dilan’la arası iyi değildir. Kararlarına saygı duymaz. Dilan’ın yurtdışına gitmesini istememektedir. Kan davasının son bulması için kızlarından birini Karabey ailesine vermek zorunda olan Demir ailesi Hanife’nin ısrarı üzerine  Dilan’ı kurban olarak verirler.

Hilal Kuvvet kan çiçekleri oyuncusu oldu tiyatro yazarı olan Hilal Kuvvet çekimler için Mardin'de

Yılmaz Ulutaş (Hasan Karabey)

Tümay ÖZOKUR menajerliğin oyuncusu olan Yılmaz Ulutaş Kan Çiçekleri oyuncu seçimlerini kazandı. Yılmaz Ulutaş son dönemde Savaşçı ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde yer almıştır.

Hasan, Dilan’ın babasıdır. Abisi Kudret’in koltuğunda gözü vardır. Bu koltuğa oturmak için her türlü kötü yola başvuracaktır. Kan davası yüzünden Baran’ın arkasından oğlu ile birlikte sinsi işler çevirirler.

Yılmaz Ulutaş kan çiçekleri oyuncusu olacak son olarak savaşçı da yer almıştı figüran olarak

Ekrem Aral Tuna (Cevdet Demir)

PORO Menajerlik ile çalışan oyuncu Ekrem Aral Tuna son dönemde Gibi, Vatanım Sensin ve Alparslan: Büyük Selçuklu dizilerinde rol almıştır. Kan Çiçekleri oyuncu kadrosunda yer alacak Ekrem Aral Tuna 15 ocak 1991 doğumludur ve 175 cm boyundadır.

Cevdet, Dilan’ın abisidir. Kendine ait olan, evin geçim kaynağı olan kebap dükkanında çalışır. Cevdet kan davalıları tarafından bulunur. Baran annesinin katili  Cevdet’den  intikam almak isteyecek.

Ekrem Aral Tuna oyuncu olarak sön dönemde vatanım sensin dizisinde rol almıştı

Göksel Kayahan (Cihan Karabey)

Göksel Kayahan 3 Ekim 1995 doğumludur ve 28 yaşındadır. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi mezunu olan Göksel Kayahan daha önce Adı Mutluluk ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde küçük rollerde yer almıştır.

Kan Çiçekleri dizisinde Cihan Baran’ın biricik erkek kardeşidir. Ailenin biricik çocuğu Cihan annesini daha önce hiç görmemiştir.

blank

Gökhan Gürdeyiş (Fırat Karabey)

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi alan Gökhan Gürdeyiş son sırada Kan Çiçekleri oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Güçlü babasının yanında olmak isteyen ama bir türlü bunu başaramayan Fırat sinsi ve korkak yapısıyla ekranlara gelecek. Baran’ın tahtını sallayıp konağın reisi olmak istemektedir.

Gökhan Gürdeyiş kan çiçekleri oyuncusu olacak tiyatrocu aslı

Erol Aydemir

erol aydemir oyuncu olarak kan çiçekleri oyuncusu olacak

Nuray Şerefoğlu (Kader)

1974 doğumlu oyuncu Nuray Şerefoğlu 169cm boyunda ve 78kg’dır. Kan Çiçekleri dizisinde Kader karakterine hayat verecek olan Nuray Şerefoğlu daha önce Kırmızı Oda, Vatanım Sensin, Yasak Elma gibi dizilerde yardımcı oyunculuk yapmıştır.

Kader konağın hizmetlisidir.Kan Çiçekleri Dİzisinde Nuray Şerefoğlu evin hizmetçisi Kader olarak karşımıza gelecek.

Buse Bedir (Gül Güler)

1997 doğumlu genç oyuncu 165cm boyunda ve 46kg’dır. Okan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Buse Bedir daha önce Kuş Uçuşu, Arka Sokaklar, Emanet gibi yapımlarda yardımcı oyuncu olarak rol almıştır.

Konağın hizmetlisi Kader’in kızıdır. Annesi gibi hizmetçilik yapmak istemeyen Gül bu hayattan kurtulmak için farklı yollar deneyecek.Gül Güler karakterini Buse Bedir canlandıracak.

Ezgi Sunan (Yasmin)

Kan Çiçekleri Oyuncuları arasına yeni dahil olan Ezgi Sunan İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kan Çiçekleri dizisi ile yaşayacak güzel oyuncu İnstagramda @essunans kullancı adıyla yer almaktadır.Kan Çiçekleri Yasmin

Kan Çiçekleri dizisi sosyal medyada Hercai dizisine benzetildi. Bilindiği üzere Hercai dizisi de Midyat bölgesinde çekilmiş ve 3 sezon büyük beğeni toplamıştı. Kan Çiçekleri dizisinde de bölgenin büyük aşiretlerinden birinin oğlunun sevdiği kıza kavuşamama hikayesi anlatılacak.

Kan Çiçekleri Tanıtımı

Kan Çiçekleri Oyuncuları (Yeni Gelen Dhil Tam Liste Oyuncu Kadrosu) (4 Yorum)

  1. Bu ne ya merak ettim şimdi Baran iyi birimi kötü biri mi Gülşah ne yapmış açıklayınızzz bekliyorummmm