Bartu Ben Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri( Tam Liste)

Yalan Dünya dizisi ile ünlenen sonrasında  Star Tv’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinde yer alan Bartu Küçükçağlayan’ın yeni dizisi Bartu Ben için sete çıkıldı.  Blue Tv’de yayınlanacak olan Bartu Ben dizisinin 2018 2019 yeni sezonunda ekranlarda olması bekleniyor.

Bartu Ben dizisinde erkek başrol olarak Bartu Küçükçağlayan yer alırken kadın başrol ise yok. Bartu Küçükçağlayan’ın hayatını esprili bir dille ele alacak Bartu Ben dizisinin senaryosunu  da  Bartu Küçükçağlayan yazacak. Hem Senarist hemde oyuncu olan  Bartu Küçükçağlayan bakalım yüzünün akı ile bu projeden çıkabilecek mi?

Bartu Ben dizisinde yönetmen olarak Tolga Karaçelik yer alacak ve dizinin 10 bölümden oluşacağı açıklandı. Bartu Ben dizisi 30 dakikalık tekstlerden oluşuyor ve ve cep telefonuyla çekilecek. Bartu Ben dizisinin Blue Tv’de ki yayın tarihi ise eylül kasım arası olacak. Son gelen bilgilerde yapımcı olarak son olarak Bartu Küçükçağlayan’ın yer aldığı Kelebekler filmininde yapımcılığını üstlenen Diloy Gülün olacak. bartu ben dizisi

Bartu Ben Oyuncuları

 Bartu Küçükçağlayan kimdir?

23 Nisan 1983 de bir cumhuriyet bayramı günü dünyaya gelen Bartu Küçükçağlayan aslen Eskişehirli’dir. çok yönlü bir kişiliği olan Bartu Küçükçağlayan müzisyen senarist, tiyatro, televizyon ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Bartu Küçükçağlayan önce tiyatro ile sektöre girdi. Sonrasında ilk olara Haziran Gecesi, Çapkın ve Binbir Gece gibi dizile de küçük rollerde görev aldı.

2012 ile 2014 arasında Yalan Dünya isimli dizide Orçun karakterine hayat vermesi ile ülkede tanınan bir isim haline gelen Bartu Küçükçağlayan Çoğunluk filminde kş rolüyle 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Bartu Küçükçağlayan Büyük Ev Ablukada isimli grubun solisti ve gitaristidir.

Bartu Küçükçağlayan  son olarak Komedi Türkiye’de koç olarak yer alan Bartu Küçükçağlayan 2018 de ise Jet Sosyete dizisinde yer aldı

 

Bartu Ben Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri( Tam Liste) (1 Yorum)