Meleklerin Aşkı Ekrem Kimdir? (Meleklerin Aşkı Rukiye’nin Kocası Kimdir?) Levent Özdilek Kimdir?

Meleklerin Aşkı Ekrem Saymaz Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Ekrem karakterine Levent Özdilek hayat verecek. Levent Özdilek gibi bir deneyimli ismin Meleklerin Aşkı kadrosuna dahil olması dizi için oldukça mutluluk verici.  Levent Özdilek  Meleklerin Aşkı dizisinde Rukiye İnançlı’nın Kocası olarak karşımıza çıkacak.

Meleklerin Aşkı Rukiye’nin Kocası Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Rukiye bu zamana kadar yalnızdı; ancak tabi ki Melek Saymaz ve Melike Çekilmez’in de bir babası vardı. Rukiye zaten inatçı bir emekli hakimdi; Ekrem’de inatçı bir kişilik olunca Rukiye ile anlaşamamışlardır.

Ekrem küçük kızı Melek’i de yayına alıp Almanya’ya gider; Melike ise Rukiye’nin yanında kalır ancak Melek’in ülkeye geri dönmesi ile Ekrem’de Türkiye’ye dönüş yapmaya karar verir ve Necmettin’in evini mesken tutar. meleklerin aşkı ekrem

Levent Özdilek Meleklerin Aşkı dizisinde Konuk Oyuncu mu?

Levent Özdilek Meleklerşn Aşkı dizisi oyuncu kadrosuna kesin olarak katıldı bundan sonra Necmettin Rukiye ve Ekrem çekişmesini de çekmek zorunda kalacak ve Rukiye ve Ekrem  arasında büyük çekişmeler yaşanacak; ancak Melek Rukiye ve Ekrem’in hala bir birilerine aşık olduklarına inandığı için bu iki inatçıyı bir kez daha bir araya getirmek için Yağmur ile çalışma başlatacak.

Levent Özdilek Kimdir?

Levent Özdilek 1955 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir ve 63 yaşındadır. Yılmaz Güney’in babasının arkadaşı olması sebebi ile Levent Özdilek çocuk oyuncu olarak dizi ve film sektöründe yer almıştır.Levent Özdilek tiyatro ile ilgilenmiş aynı zamanda da sinema filmlerinde rol almıştır. İlk rolünü 1967 yılında Benin Adım Kerim filmi ile alan Levent Özdilek sonra ki yıllarda da sayısız sinema filminde ve dizide yer almıştır. Benim Hala Umudum Var dizisinde Ragıp karakterine hayat veren Levent Özdilek yeni nesle ismini duyurmayı başarmıştır.levent özdilek resimleri

Benim Hala Umudum Var dizisi çok beğenilmiş ve izlenmiştir. Sonra ki yıllarda popülerliğini koruyan Levent Özdilek Adı mutluluk isimli yaz dizisinde yer almış ve daha da tanınır hale gelmiştir. Asıl tanınması ise tabi ki 2017 de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dünyanın dört bir tarafında yayınlanan  Atv dizisinde Pudra Hakkı karkateri ile olmuştur. Pudra Hakkı ile çok beğenilen Levent Özdilek’e bir çok teklif gelmektedir.

Dört defa evlilik geçiren Levent Özdilek’in Handen Özdilek’den bir kızı ve 2. eşinden bir oğlu vardır.

Meleklerin Aşkı Tanıtım Fragmanı