Duymayan Kalmasın Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Star Life Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Duymayan Kalmasın Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

25 Temmuz 2011 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Duymayan Kalmasın programı 3 sezon ve 378 bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda edecek. Duymayan Kalmasın programını bilindiği üzere son olarak Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil sunmaktaydı.  Star Tv geçen sezon Duymayan Kalmasın ve Star Life  isimli iki magazin programı yayınlamış ancak ikisinden de beklediği verimi alamıyordu. Star Tv yönetimi bu iki magazin programını da yayından kaldırdığını duyurdu.

Duymayan Kalmasın programı sezon içinde reytinglerde ilk 100’e  girmekte zorlansa da haziran ayının da gelmesi ile 0.78 reyting ile 77. sırada yer almaya başlamıştı; ancak bu reytingler de Duymayan Kalmasın’ı bir sezon daha götüremedi.

Duymayan Kalmasın Yeni Sezonda Ekranlarda Olmayacak

Duymayan Kalmasın 2018 2019 yeni sezonunda izleyicisi ile buluşamayacak; bunun yerine Star Tv 2018 2019 yeni sezonunda yeni bir magazin programına yer verecek.

duymayan kalmasın final

Star Life Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

17 Haziran 2013 Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Star Life programı 190. bölüm ve 5. sezonun sonunda ekranlara veda etti. Star Life programı da eski günlerde ki reytinglerini arar oldu ve eskiden ilk 20’ye giren program 2018’de ilk 100’e giremedi.

Star Life En Son Kim Sundu?

Star Life programını son olarak ise Dilay Korkmaz sunmaktaydı. Star Tv Star Life’ın dikkat çekmemesi ve reyting alamaması sebebi ile tar Life hemde Duymayan Kalmasın programını yayından kaldırdı ve 2018 2019 yeni sezonunda bu iki programla da yola devam etmeme kararı aldı. star Life final

Her ne kadar Star Tv Magazin Programı istemiyor şeklinde açıklamalar gelse de pazar sabahları magazin Türkiye’de meşhurdur. Bu nedenle ben Star Tv’nin yeni bir isim ve yeni bir konsept ile 2018 2019 yeni sezonunda bir magazin programı koyacağını düşünüyorum. Detaylar ilerleyen günlerde sayfamızda olacaktır. Star Tv’nin yeni magazin programını bakalım kime sunduracak=