Meleklerin Aşkı Neden Final Yapıyor? İşte 11. Bölümde Gelen Finalin Üzücü Nedeni

Gazete Vatan yazarı Oya Doğan’da Meleklerin Aşkı dizisinin 20 eylülde 11. bölümü ile final yapacağını doğruladı. Böylece Meleklerin Aşkı dizisinin final tarihi kesinleşmiş oldu. 

Süreç Film imzalı Meleklerin Aşkı dizisi için her şey bitti. Meleklerin Aşkı Show Tv’den verilen ikinci şansı kullanamadı. Meleklerin Aşkı dizisinin 11 bölüm olarak planlanan senaryosunda da uzatmalar oynandı ancak reytingler yükselmedi ve final kararı kaçınılmaz oldu. İşte Meleklerin Aşkı dizisini finale götüren üzücü neden.

Meleklerin Aşkı dizisi aslında çok kötü reytingler almadı; hatta yazın en başarılı ikinci yapımı bile diyebiliriz onun için.Yayın günü olan perşembe günleri birinciliği hiç elden bırakmadı hatta 4.6 reyting aldı ki yaz için çok başarılı bir reytingdi ancak muhtemelen senaryo konusunda yaşanan sıkıntılar Meleklerin Aşkı dizisini finale götürdü diye düşünüyoruz.

Meleklerin Aşkı Neden Final Yapıyor?

Meleklerin Aşkı dizisi zaten 10 13 bölüm olarak bir yaz dizisi şeklinde planlanmıştı anca dönem içinde devam edeceği kesinleşemediği için yeni bölüm senaryoları da tahminimce hazırlanmadı; işler ağustos sonu eylül başına gelince o dönemde reytingler yükseldi ama bu seferde iş işten geçmiş oldu.Meleklerin Aşkı 11. bölüm final

Meleklerin Aşkı Son Bölüm Reytingleri

Meleklerin Aşkı 9. Bölüm 6 Eylül 2018 Perşembe günü 4.31 reytingi ile 1. sırada
Meleklerin Aşkı 8. Bölüm 30 Ağustos 2018 Perşembe 4.21 Reytingi  ile 1. sırada

Meleklerin Aşkı 7. Bölüm 16 Ağustos 2018 Perşembe 4.63 Reytingi  ile 2. sırada
Meleklerin Aşkı 6. Bölüm 9 Ağustos 2018 Perşembe 4.61 Reytingi  ile 1. sırada

Görüldüğü üzere bir yaz dizisi için Meleklerin Aşkı  dizisi reytingleri gayet yeterli ama gelecek vaad edici olmadığı da görülüyor. Yaz sezonunda 9 10 reyting alan Erkenci Kuş dizisinin bile ben rakipleri karşısında zorlanacağını düşünürken Meleklerin Aşkı dizisi içi de acil ve yeni bir senaryo çalışmasına girmek doğru olmayacaktı. Show Tv’de kararı verdi ve Meleklerin Aşkı  dizisinin setini durdurma karar aldı. Meleklerin Aşkı  dizisi final bölümü ile 20 eylül perşembe günü ekran karşısında olacak.

Meleklerin Aşkı dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Meleklerin Aşkı dizisinin kanalı Show Tv yeni sezona İki Kız Kardeş Dizisi, Geride Kalan Dizisi ve Çarpışma Dizisi gibi önemli projelere onay verdi. Bu dizilerden bir tanesi Meleklerin Aşkı  dizisi yerine yeni sezonda Show Tv ekranlarında olacak.

Meleklerin Aşkı Devam Edecek mi?

Ben Meleklerin Aşkı  dizisinin de tam bir yaz dizisi konsepti görüyorum eğer oyuncularda müsait olursa gelecek yaz da yani 2019 yazında da devam edebilecek bir proje olacaktır ama şuanda bu yönde bir çalışma yok.

Meleklerin Aşkı 11. Bölüm 2. Final Fragmanı

Meleklerin Aşkı Final Fragmanı

Meleklerin Aşkı Neden Final Yapıyor? İşte 11. Bölümde Gelen Finalin Üzücü Nedeni (23 Yorum)

  1. Ya ben de o diziyi hiç sevmiyorum final oldu derken tekrar başlady artyk bitsin ya haklyýym dimi ýani haklyýym diýänler youm ýazsyn??☺???

  2. sevdiğin birseyi kaybetmek meleklerin askinı kaybetmek kadar zor geliyor bana lütfen devam edin daha çocukken yaşatmayın bu duyguyu bana lütfen devam

  3. Ben fazla Dizi sevmeyen biri olarak severek ve gülerek izlediğim bir diziydi final olması şok etti beni bence seneye yaz aylarında tekrar vizyona girmeli Melek Doğum yapmalı Sercan ilişkide bir noktaya ulaşmalı eşşek cenneti bir patlama yapıp işler açılmalı

  4. Slm dizinin devam etmesini istiyoruz. Babam bile dizi seyretmemesine ramen dizi seyrediyor. Saygılarımla

  5. Bir kac milyon daya izlemedi diye izleyen bir kac milyonun kalbini nasil kirarsiniz/ herkeste durum farkli anliyormusunuz yani demek istedigim o ki ya izlemek istesede engeli olanlar var yada internete girin youtube den bakin masela kac milyon izleyici oluyor/ o da demektirki televizyondan izleme ihtimali yoksa internetten izliyorlar

  6. Eger bundan meleklerin aski ekibinden calisan bir ekipman okuyorsa bu mesaji iletiyorum LUTFEN HAYAL KIRIKLIYI YASATMAYIN BIZE VE ER YADA GEC GERI DONUN

  7. Cok severek ızlıyordum ya. Yazık oldu be. Pekı az degıl ıyı retıng almasına ragmen show tv bırıncı sırasını defalarca almasına ragmen ızleyen fanlara yazık degıl mı boyle bır kara habrı vermek?!

  8. Gerçekten hıç beklemıyordum böyle çabuk fınal olacağını, benım ıçın çok anıden oldu. Fınal yazısını okuduğum an şok geçırdım resmen. Çok üzuluyorum çunku cok sevdıgım bır dızıydı. Hatta hala kabullenemıyorum nasıl alısırım buna hıc bılemıyorum.

  9. Çok fazla şaşırmamak gerekiyor. Ülkemizde içinde entrika, yalan dolan, mağduriyet, çocuk gelinler, ensest gibi (listeyi onlarca örnekle çoğaltabiliriz) unsurlar olmayınca pek tutmuyor malesef. Kiralık aşk no309 aşkı memnu vb. İçinde ahlak yoksunu konu barındıran yapımlar 2-3sezondan fazla reytingi tepelerde dolaşıyor ilginç