Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti 13 Nisan Bora Zeynep’i Kurtaracak

Beni Bırakma 69. Bölüm’de Emre ve Cansu artık Esin’i yakalamak için soluğu çantacı da almıştır. Kamera kayıtlarının çalındığı gün Esin’in düşürdüğü çanta amblemi her şeyin çözülmesinde gerçek suçlunun bulunmasında en önemli delildir. Emre ve Cansu araştırmaları sonunda o marka çantanın hangi mağazada satıldığını öğrenirler. İkili mağazaya giderek çantanın satıldığı müşteri kayıtlarından gerçek suçlu olan Esin’i bulmaya çok yaklaşmışlardır.

Beni Bırakma 69. Bölüm 1

Bora ise  kamera kayıtları kaptırdığı Esin’den geri almayı başarımıştır. Esin ise hapse girmemek için her yolu mübah görmektedir ve kendisini yakacak en önemli hatayı yapar ve tüm zorluklara rağmen Zeynep’i kaçırır. Bora ise Esin’i hapse göndermeden önce kahramanlığını ve gerçek suçluyu kendisinin bulduğunu gösterme amacı ile Zeynep’i arar.   Zeynep’in dağ evinde olduğunu öğrenen Bora dağ evine gider ancak Bora’yı yine bir sürpriz beklemektedir. Esin Bora’yı arar ve ya kamera kayırlarını verirsin ya da Zeynep’i bir daha göremezsin der. Hülya ise polis ile birlikte artık kızı Zeynep’i aramaktadır. Bu işin sonunda Esin’in yolu hapse düşecektir.

Tarık boşanma evraklarının kendisine gelmesi ile adeta yıkılır ama dik durmak adına Sıla’ya ilk celsede boşanacağız benden kurtulacaksın der ama Sıla’nın amacı Tarık’tan boşanmak değil onu geri kazanmaktır.  Sıla’nın, Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Sıla uygun zamanı kollayıp Meltem’in nasıl kendisine tuzaklar kurduğunu tek tek  Tarık’a söyleyecektir. Meltem ise Sıla’yı engellemek ve konuşamaz hale getirmek için yeni bir plan yapacaktır? Peki Meltem Sıla’yı durdurabilecek mi? Tarık Sıla’yı dinleyecek mi?

Beni Bırakma 69. Bölüm 2