Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti Beni Bırakma 17 Nisan Tarık Sıla’yı Arar

Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti

Emre zor da olsa sonunda karar verir ve Cansu’ya iftira atanın annesi olduğunu söyleyerek çantacıdan aldığı fişi Emre’ye verir. Emre Cansu’dan adlığı fiş sayesinde kamera odasına girip delilleri yok etmeye çalışan Esin olduğunu anlar. Artık Esin için tümö çıkışlar kapanmaktadır. Vedat ise kamera görüntülerini izler ve yıllarca aynı yastığa aş koyduğu insanın nasıl bir yılan olduğunu anlar. Esin bunca yılın hatıran kamera görüntülerini polise vermemesi için yalvarır. Vedat ise masum bir kızın başına gelenleri düşünür ve kamera görüntülerini polise vermesi bile Emre’ye vereceğini söyler. Vedat Emre’ye kamera görüntülerini verir. Esin için artık yolun sonudur.  Emre Zeynep’in en başından beri masum olduğuna ve her şeyin Esin’in başının altından çıktığına inanır. Emre  kamera görüntüleri ile savcılığının yolunu tutar.

Zeynep ise kendisini ziyarete gelen Bora’yı asla affetmeyecektir. Zeynep kendisini vuran adamın Bora’nın adamı olduğundan emindir. Silah taşıyan, başkasını suçsuz yere öldürmeye çalışan bir adam zaten asla Zeynep’in çocukluk arkadaşı olmaz. Zeyep Bora’yı hayatından sonsuza kadar çıkartmaya karar verir. Bora ise Zeynep’ten duydukları karşısında büyük şok yaşar. Bora asla Zeynep’i bırakmayacaktır.

Öte yandan Cengiz’in kalbi Arzu’nun kendisinden sakladıklarını öğrenince daha fazla dayanamaz. Sıla’nın İstanbul’a gitmek için bindiği otobüs kaza yapar. Tarık, soluğu hastanede alır ancak ne yaralı listesinde ne de hastanede Sıla’yı bulamaz. Tarık en sonunda Sıla’nın ölüm haberini alır. Sıla ve Tarık aşkı başlayamadan son bulur.

Beni Bırakma 72. Bölüm 2

Beni Bırakma 72. bölümü ile 17 nisan salı günü Atv ekranlarında olacak. Kısa süre içinde Beni Bırakma 17 nisan özetini sizlerle paylaşacağız ancak sizlere özetten önce Beni Bırakma dizisi ile ilgili bir kaç tüyo paylaşalım özet zamanı geldiğinde Beni Bırakma 72. bölüm özeti sitemizde olacak.

Beni Bırakma dizisi final yapacak diyenlere inat 13 nisan 2018 cuma günü 70. bölümü ile en çok izlenen günlük dizi olmayı başardı. Star Tv’nin Adını Sen Koy ve Beni Affet gibi çok daha büyük bütçeli ve reytingli günlük dizilerini geçmeyi başaran Beni Bırakma dizisi muhtemelen 2018 2019 yeni sezonunda da Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmayı hak edecektir.

Beni Bırakma dizisinde Sıla ve Tarık aşkı yeniden içimizi ısıtacak derken Sıla Tarık ve Meltem’i çok samimi gördü. Bu durum karşısında Tarık’ın hemen kendini sildiğini ve yerine eski sevgilisi Meltem’i koyduğunu düşünen Sıla pılını pırtısını topladı ve okulu da Ankara’yı da terk etti. İşin güzle tarafı Tarık neler olduğunu öğrendi. Tarık Sıla’nın geldiğini ve gittiğini öğrenince Sıla’nın kıskançlık krizlerine girmiş olabileceğini fark etti. Tarık Sıla ile konuşmak isteyecek ancak Sıla’yı ne evde ne de yurtta bulamayacak.  Tarık Sıla’nın köyüne dönmüş olabileceği ihtimali üzerinde duracak. Peki Tarık Sıla’yı bulabilecek ve Ankara’ya tekrar getirebilecek mi?Beni Bırakma 72. Bölüm 1

Esin ve Bora arasında ki savaşta kazanan Bora oldu. Esin’in düşmanları her geçen gün artıyor. Önce Emre Sonra Bora sonra Cansu derken şimdi de Vedat’ta artık Esin’i düşman gören ve Esin’in de düşman gördüğü kesime girdi. Esin’i herkes affetse edat affetmez. Her ne kadar Vedat bilmese de namusu ile oynana kendi öz kızı. Vedat ve Hülya arasında çok yakında bir aşk başlıyor. Ben sin hapse gidecek ve kurtulacağız diye düşünürken Vedat ve Hülya aşkını düşündükçe Esin hapishaneden durmaz kaçar çıkar gelir .

Emre ve Zeynep tekrar bir birerine aşkla bakmaya başlayacak ama her ne kadar Zeynep Emre’yi affetse bile en küçük bir iftira veya yanlış anlaşılma da Emre’nin tekrar kendisine ve Namusuna atılan iftiraya inanacağını düşünen Zeynep korkuludur.