Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kimler Kaldı?

Benimle Söyle yarışması ilk bölümü ile 11 mayıs cumartesi akşamı Enis Arıkan’ın sunuculuğunda ve Birce Akalay’ın jüri danışmanlığında izleyicisi karşısına çıktı. Benimle Söyle yarışmasında 10 hafta boyunca her hafta iki yarışmacı yarı finale kalacak ve 12. haftada Benimle Söyle’yi kazanan yarışmacıyı öğrenmiş olacağız.

Benimle Söyle Büyük Ödülü Ne?

Benimle Söyle yarışmasında büyük ödül 150.000 TL değerinde ki Hyundai Kona isimli jip. Benimle Söyle’yi kazanan yarışmacı bu kırmızı jipinde sahibi olacak.

Benimle Söyle’yi Kim Kazandı?

Benimle Söyle’yi kazanan isim 27 temmuz cumartesi akşamı belli olacak. Benimle Söyle’de her hafta iki isim yarı finale kalma şansı elde edecek. Benimle Söyle yarışması formatı gereği on hafta boyunca jüriden en yüksek puanı alan yarışmacı direk yarı finale kalırken en yüksek 2. ve 3. puanı alan yarışmacılar ise bir kez daha performans gösterecek ve sonrasında yapılan oylamada bir isim daha finale kalacak. Benimle Söyle’nin yarı finalinde 20 yarışmacı olacak.

Benimle Söyle 11 Mayıs Yarı Finale Kimler Kaldı

Benimle Söyle yarışmasında 11 mayıs akşamı yarı finale kalan iki isimden biri Eftalya Fettahoğlu Emirmiran olurken diğeri de Zümrüt Şahin oldu.

Eftalya Fettahoğlu Emirmiran

Uludağ Üniversitesi’de Türk Dili ve Edebiyatı okuyan Eftalya Fettahoğlu Emirmiran BAKIRKÖY İMAM HATİP LİSESİ’den mezun oldu ve aslen Trabzonlu. Daha önce müzik eğitimi almamış 2 aydır şan eğitim almaya başlamış. Sesinin tonu ile jüri üyelerini büyülemeyi başardı ve büyük ses getirdi şarkısı ile.

Zümrüt Şahin

Zümrüt Şahin aslında bir mimar ama kendisini en çok şarkı söylerken gerçekleştirdiğini düşünüyor bu nedenle de her  zaman şarkı söylemek istiyor.

Benimle söyle yarışması ikinci bölümü ile 18 mayıs cumartesi akşamı yayında olacak ve ikinci bölümden de finale kalmayı garantileyen isimleri sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Etiketler