Beren Gençalp Kimdir? Sefirin Kızı Melek Kimdir?

Çocuk oyuncu Beren Gençalp Star Tv ekranlarında 16 aralıkta izleyicisi karşısına çıkacak Sefirin Kızı dizisinde Melek karakteri ile yer alacak. Baş rollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğl ve Tülin Yazkan gibi isimlerin paylaştığı Sefirin Kızı dizisi bir Ege hikayesi olarak Star Tv ekranlarında yayında olacak ve Melek de bu hikaye de Sancar ile Nare’nin 8 yaşında ki kızları olarak ekranlarda yer alacak.

Melek karakterine hayat vereceği için şimdiden Beren Gençalp  çok heyecanlı. Büyümüş de küçülmüş gibi bir kız olan Melek yaşı küçük olmasına rağmen bir çok şeyin farkındadır. Tatlı dili ile dikkat çeken Beren Gençalp  Sefirin Kızı dizisinin de maskotu oldu.

Beren Gençalp Sefirin Kızı hikayesinin odak noktasında olacak. Daha önce önemli bir dizi projesinde yer almadığı için çok tanındık bir oyuncu değil Beren Gençalp  ama Melek karakteri hikayede çok önemli. Bu nedenle de bu yetenekli çocuk izleyicilerin dikkatini çekecek ve en çok mera edilen isimlerden biri olacak. Peki kimdir Sefirin Kızı dizisinde Melek?

Sefirin Kızı Melek Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Melek Nare’nin 8 yaşında ki kızı olacak. Annesi Nare ile yurt dışında yaşamış ve hiç bir zaman babası Sancar’ı tanımamıştır. Babası annesini bıraktığı için ondan nefret etse de babasını tanımak bilmek ve neden annesini terk ettiğini onları bu dünyada yalnız bıraktığını sormak istiyor.sefirin kızı Melek

Melek hem annesinin hemde babasının karakter özelliklerini taşıyor. Babası gibi efe olan Melek annesi Nare kadar da savaşçı. Pes etmek nedir bilmeyen bir kız. Annesi ile birlikte zor zamanlar yaşayan Melek küçük yaşta büyümüş bir kız. Acılar büyütmüş ve olgunlaştırmış Melek’i.

beren gençalp Sefirin kızı melek

Beren Gençalp Kimdir?

Beren Gençalp 11.11.2011 doğumludur ve 8 yaşını doldurmuş 9 yaşına girmiştir. İlkokul ikinci sınıf eğitimi alan güzeller güzeli çocuk oyuncudur. Ailesinin İzmir Güzeli Ajans’a kaydettirmesi ile dikkatleri üzerine çeken Beren Gençalp  122 cm boyunda 22 kg ağırlığındadır. Açık Kahverengi saçları masmavi gözleri ile güzelliğini tamamlayan Beren Gençalp Sefirin Kızı dizisi ile çocuk yıldız oyunculardan biri olmayı hayal etmektedir.

Beren Gençalp’in ilk ekran deneyimi Sefirin Kızı dizisi olacaktır. Daha önce hiç bir çekimde veya dizi de yer almayan Beren Gençalp eylül ayında oyuncu olmak için ajansa kaydolmuş ve  O3 Medya ve NGM Medya’nın Sefirin Kızı seçmelerine katılarak dizide ki önemli karakterlerden biri olan Melek’i oynamaya hak kazanmıştır.

Beren Gençalp İzmir doğumludur ve eğitimine İzmir’de devam etmektedir.

Beren Gençalp Sefirin kızı oyuncusu

Melek sanırsam Müge’nin tatlı kızı olacak; Nare’nin da küçük kardeşi veya yeğeni de olabilir;