Bıçak Sırtı 100. Bölüm Özeti 25 Ocak Sumi’nin Bebeği Doğdu Ancak Öldü Biliyorlar

Bıçak Sırtı dizisinde Ragini’nin annesi için yaptığı fedakarlık takdir edilmesi gerekirken ağır hakaretlere maruz kalmıştır. Swara da aynı hatayı düşmüş ancak daha sonra hatasının farkına vararak Ragini’nin yanında yer almıştır. Ragini şimdi yalnız değildir. Dadi ise eve döndüklerinde Şekar ve Sumi’ye kızar. Sizin yüzünüzden hakarete uğradım der. Şekar bebeği öldürmeye çalıştığı için ona kızar ve karısına sahip çıkar. Dadi bu işin daha bitmediğini düşünüyor. Bıçak Sırtı 25 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 100. Bölüm Özeti

Aradan geçen 2 ay sonunda Sumi’nin bebeği 7 aylık olmuştur. Sumi kızlarıyla telefonda konuşurken çok mutludur. Kızlar ondan çalışmamasını isterken Sumi yere dökülen suyu fark edemez ve çığlık atarak yere düşer. Şekar ve Dadi onu hemen hastaneye getirirler. Bu sırada kızlar da hastaneye gelmişlerdir. Doktor dışarı çıkar ve Sumi’nin iyi olduğunu söyler. Swara bebeğin durumunu sorar. Doktor başını öne eğer ve maalesef bebeği kurtaramadık der.

4 2020 01 18T122724.579

Ragini ağlamaya başlarken Lakşi bebek için çok şey yaptık ama kurtarmayı başaramadık diye ağlar. Şekar ve kızları Sumi’nin odasına girerler. Sumi bebeğini kucağına almak istediğini ancak başaramadığını söyleyerek ağlar. Duygu dolu anlar yaşanır. Ancak bebek ölmedi.. Evet evet yanlış duymadınız! Bebek yaşıyor. Dadi (Parmati) suyu dökerek Sumi’nin düşmesini sağlamış ve intikamını aldığını söylemiştir.

Sumi hastaneye geldiğinde Sumi kemşireyle görüşür. Hemşire elindeki erkek çocuğu gösterir ve bebeğin prematüre doğduğunu söyler. Dadi ona para verir kimsenin hayatta olduğunu bilmemesi gerektiğini söyleyerek bebeği götürmesini ister. Dadi Sumi’nin iyi olduğuna sevinirken bebeğin olmamasına seviniyor. Swara annesinin yanında kalırken diğerleri evlerine gidiyor.

5 83 Bebeği alan hemşire onu bir dilenciye satar. Bu bebekle dilenirse çok para kazanacağını söyler. Sumi yataktan bir anda kalkar. Düştüğünü ve hastaneye geldiğinde bebek sesini duyduğunu hatırlar. Kulaklarında bebek sesi yankılanıyordur. Tapınağa doğru gider. Swara annesini kontrol etmeye geldiğinde yatağında göremez. Hemen Şekar ve Dadi’yi bilgilendirir. Ardından Ragini’ye haber verir. Ragini de Sanskar ve Lakşi ile birlikte Swara’yı alıp Sumi’yi aramaya koyulurlar.

Bebeği alan dilenci çifte para kazanmak için bebeği başka bir dilenciye satar. Sumi çıplak ayakla tapınağa kadar gelmiştir. Bebek sesi kulaklarında çınlamaya devam ediyordur. Tapınaktaki dilencilere uyarı sesi gelince bebeği alan dilenci onu bir banka bırakıp kaçar. Bu sırada Sumi de gelmiştir. Banktaki bebeği kucağına basar ve annem ben geldim diye hitap eder. Dadi hemşire ile konuşur ve bebeği uzak bir yere göndermesini ister. Hemşire ondan daha fazla para ister. Dadi parayı yarın alacağını söyler ve arkasında Şekar’ı görür.2 2020 01 18T122611.582

Şekar bir şey duymamıştır. Dadi Sumi’nin hastaneye gitmiş olabileceğini düşünerek hastaneyi aradığını söyler ve timsah göz yaşlarıyla Şekar’ı etkiler. Tapınağa gelen polisler Sumi’nin yanına gelirler ve bebeği çaldın mı diye sorarlar. Elinden bebeği almaya çalışırlar ancak Sumi’nin vermeye niyeti yoktur. Dilenci kadın ise onları uzaktan seyrediyordur. Sumi’nin çığlıklarını duyan Swara, Ragini, Lakşi ve Sanskar hemen giderler.

Polis kadın Sumi’ye vurmak üzereyken Sanskar elini tutar. Polis sen kimsin diye tepki gösterirken Ragini Sumi bizim annemiz diye cevap verir. Sumi bu bebek benim derken Swara bebeği kaybettiğini söyler. Sumi bu bebeğin sesini duydum ve onunla farklı bir bağlantı hissettim der ve bebeği vermemekte direnir. Polisler zorla alıp bebeği götürürler. Sumi eve geri döner.3 2020 01 18T122613.609

Swara geceleyin Dadi’nin gizlice bir yere gittiğini görür ve onu takip eder. Onu bir hemşireye para verirken görür ve şok olur. Bıçak Sırtı 25 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 100. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 100. Bölüm Özeti 25 Ocak Sumi’nin Bebeği Doğdu Ancak Öldü Biliyorlar (2 Yorum)