Bıçak Sırtı 105. Bölüm Özeti 30 Ocak Şantajcı Adars Çıktı Parineta Yaşıyor

Bıçak Sırtı dizisinde Şantajcı Durga’nın evine kadar girmiş, Ragini’den yardım alarak kasayı tamamen boşaltmıştı. Ragini şantajcı giderken bir ip germiştir. Adam giderken ipe takılır. Ragini bağırmaya başlar. Adam kaçarken eline geçirdiği vazo ile vurmak ister ancak kafasına sopayı yer. Sopayı Swara vurmuştur. Swara son anda gelmiş ve Ragini ve paraları kurtarmıştır. Bıçak Sırtı 30 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 105. Bölüm Özeti

Yerde baygın halde yatan şantajcının kafasındaki maskeyi çıkarınca gözlerine inanamazlar. Şantajcı Adars’ın ta kendisidir. Adars kendine gelir ve kafasının kanadığını fark eder. Ragini neden diye sorar. Adars Parineta’yı öldürdüğünü gördüm bu yüzden ben de seni en sevdiğinden ayırdım der ve sırrını ortaya çıkarmaları halinde bebeği öldüreceğini söyler. Swara ve Ragini şoktadır.

Bu sırada Anapurna ve Sujata gelir. Adars’ın kafasının kanadığını fark ederler ve temizlemek isterler. Swara Adars’ın ceketini alır ve içindeki para ve tapuları kasaya geri koyar. Ardından kasanın anahtarını Anapurna’ya verir. Swara ve Ragini mutfakta konuşurken Adars gelir ve Ragini’den Durga’nın belgelerine kattığı çeki imzalatmasını ister. Durga önüne konan belgelere bakmadan imza atar. Swara ve Ragini tedirgin olurken Adars mutludur. Lakşi kağıtları götüreceğini söylerken Adars diğer kağıtlarla kendisinin vereceğini söyler. Swara gelir ve Adars’dan durmasını ister.

Durga’nın imzaladığı belgelere bilerek çay döker. Adars belgelerin ıslandığını söyler ve yeniden düzenleyeceğini belirtir. Swara daha sonra kardeşimi görmeden belgelere imza atmayacaklarını söyler. Adars akşam üzeri bebeği göreceklerini söyler. Swara ve Ragini birlikte konuşurken bebek sesi duyarlar. Ragini bebeği sesinden tanır ve kardeşimiz geldi diye sevinir. Bebek yüzü kapalı bir kadının kucağında Adars ile birlikte gelir. Sujata ve Anapurna kadını sorarlar.1 2020 01 23T215108.167

Adars onu zor durumda bulduğunu ve buraya getirdiğini söyler. Anapurna iyi yaptığını söylerken Sujata kadına acır. Kadın çocuğu odaya götürürken Ragini ve Swara da arkasından giderler. Ragini ve Swara onu beşiğinden almak üzereyken patlama sesleri gelir. Adars içeri girer ve bebeğin etrafında barut olduğunu, kumandasının da elinde olduğunu söyler. Durga’ya belgeleri imzalatmamaları halinde bebeğin öleceğini söyler. Ragini ve Swara çaresizdir.

Ram Durga’yı arar ve belgeleri acele göndermesini ister. Durga belgelere imza atarken Swara dosyayı alır ve onu iletmesi için yardımcıya götürür. Swara takılırmış gibi yapar ve dosyayı yere düşürür. Dosyadan çıkan kağıtları toplarken Adars da ona yardım eder. Swara Adars’ın istediği belgeyi elbisesinin altına gizler ve dosyayı yardımcıya verip gönderir. Daha sonra imzalanan çeki Adars’a verir. Ondan bebeği ister. Adars bugün bankaların tatil olduğunu, pazartesine kadar işlem yapılmadığını söyler ve bebeği o zamana kadar tutacağını söyler.2 2020 01 23T215109.938

Ragini ve Swara bebeği kurtarmak için plan yaparken Swara gördüğü bir şeyi anlatır. Bebeği getiren kadını bir süre takip ettiğini ve onun Parineta olduğunu söyler. Ragini şoktadır. Swara öncelikle uzaktan kumandayı ele geçirmek için bir plan yapmaları gerekiyordur. Ragini Parineta gibi giyinir ve yemek sırasında Adars’dan anahtarı ister. Adars şüphelenmeden anahtarı vermek üzereyken gerçek Parineta görünür. Adars son anda anahtarı vermez.

Swara eline sıcak kahve döker. Anahtar yere düşer ancak Adars almayı başarır. Swara bebeğin olduğu odaya koşar ve Sanskar’ı bilgilendirir. Sanskar kapıyı kırmaya çalışırken Lakşi Adars’a neler olduğunu anlatmasını ister. Adars kız kardeşlerin büyük bir oyun oynadıklarını söyler ve kumandaya basar. Büyük bir gürültüyle sarsılan Ragini odaya koşar ve yanan beşiği görerek ağlamaya başlar. 3 2020 01 23T215110.788

Swara bebekle birlikte çıkınca Ragini çok mutlu olur. Swara ve Ragini bebekle birlikte salona iner ve önce Parineta’yı açığa çıkarırlar. Ardından Adars’ın bebeği öldürmek için neler yaptığını anlatırlar. Herkes şoktayken Durga buna nasıl cüret edersin diyerek Adars’ı tokatlamak ister ancak Adars da babasına elini kaldırır. Onunla dalga geçer. Durga neden böyle davranıyorsun diye sorar. Adars ben senin sadece formaliteden çocuğunum, senini için varsa yoksa Lakşi ve Sanskar diyerek niyetini ortaya çıkarır. 4 2020 01 23T215107.654

Parineta da kocasının sinek gibi görüldüğünü söyler. Adars Swararagini’ye döner ve kendinizi akıllı mı zanediyorsunuz der. Durga imza atmadan Swara’nın sihirli kalemle imza attıracağını duydum ve kalemini değiştirdim der. Yani anlayacağınız bütün mülk Adars’ın eline geçmiştir. Bıçak Sırtı 30 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 105. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 105. Bölüm Özeti 30 Ocak Şantajcı Adars Çıktı Parineta Yaşıyor (2 Yorum)

  1. Evet ya. Ne olursun biçak sirti bitmesin lütfen. Ben ragini ve lakşyayi çok ama çok seviyorum. Lütfen swaragini bitmesin. Raglak bir birlerine çok yakişiyor??. Sizi seviyorum RagLak. Final yapmasin ?