Bıçak Sırtı 110. Bölüm Özeti 4 Şubat Şok Sanskar Lakşi’yi Hapse Attırdı

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi hiç bilmediği bir işi yapıyordur. Bu zamana kadar ben de bilmiyordum ama bu bölümde ortaya çıkacak. Lakşi’nin patronu ondan memnun olduğunu söyler. Bu günkü teslimatın 3 olacağını, riskinde 3 kez arttığını söyler. Lakşi eline aldıüı kutuları kırmızı bir arabaya vermeye giderken patronu onu izliyordur. Bıçak Sırtı 4 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 110. Bölüm Özeti

Lakşi elindeki 3 kutuyu kırmızı arabaya götürür ve camı tıklatır. İçerde polis bekliyordur. Lakşi bir anda şok olur ve kaçmaya başlar. Ancak etraftaki tüm polisler onu yakalar. Patronu da yakalanmıştır. Patron kim şikayet etti diye sorgularken Sanskar gelir. Polis kutunun içerisine bakılmasını ister. Kutudaki elmasları gören Lakşi de şok olur. Sansakr’a bunu neden yaptın diye tepki gösterir. Sanskar başka çaresi kalmadığını söylerken Lakşi bu kadar büyük bir ihanete uğrayacağımı düşünmemiştim diyerek Sanskar’a kötü gözlerle bakar. Polis patron ve Lakşi’yi götürür.

Sanskar eve gelir ve Lakşi’yi tutuklattığını söyler. Sujata bunu neden yaptın derken Ragini gelir ve Sanskar’a tepki gösterir. Bütün bunları Anne ve babasını kurtarmak için yaptığını bilmiyor musun diye bağırır. Sanskar ondan sakinleşmesini ister. Asıl onu kurtarmak için yaptığını söyler. Hem müfettiş Lakşi’yi güvende tutmak için bana söz verdi der. Bu sırada müfettiş Lakşi’nin yanına gelir ve ona suçunu kabul ettiğini gösteren boş belgeyi imzalamasını ister. Lakşi reddediyor.

Müfettiş onu bağlatır ve sopalarla dövdürür. Lakşi kan revan içinde bayılırken müfettiş kendine gelince sabaha kadar dövülmesini ister. Ragini Lakşi’ye bir şey olduğunu düşünür ve karakola gideceğini söyler. İşkenceci müfettiş birisiyle konuşur ve istediğinizi yaptım der. Karşıdaki kişi Adars ve ekibidir. Adars telefonu kapatırken Dadi Swaara ve Ragini’nin birlikteliğini bozduğunu söyler ve hisselerinin %40’ını Ragini ve Lakşi’ye devretmelerini ister. Adars ve Parineta şok olurlar.

Dadi oğlumu bile mahvetmeyi düşünürken sizi mahvetmekten hiç çekinmem diyerek bu oyunda yeni olduklarını ve ona saygı duymaları gerektiğini söyler. Adars avukatı arar ve hisseleri sorar. Avukat, Dadima’nın belgeleri aldığını söyler. Adars hisselerin %40’nı vermeyi kabul eder. Dadi Parineta’dan kapıya kadar geçirmesini ister. Dadi’nin ayrılmasından sonra Parineta Adars’a neden kabul ettiğini sorar. Adars hisseyi verdiğimi kim söyledi sadece kabul ettim diyerek şeytanca bir fikri olduğunu ima eder.1 2020 01 27T235713.990

Ragini, Swara ve Sanskar Lakşi’nin bulunduğu karakola gelirler. Lakşi’yi kan revan içinde asılı bir şekilde görünce Ragini sinir krizi geçirir ve Sanskar’a bağırmaya başlar. Hani Lakşi’ye bir şey olmayacaktı diye sorar. Sanskar da şokun içinde müfettişin kendisine söz verdiğini söyler. Bu sırada müfettiş gelir ve Sanskar’a teşekkür edip çay içmesini ister. Ragini bunu yapmak için Adars’dan para almalısın diye Sanskar’a bağırırken müfettiş evet der ve onlara bir video gösterir. Videoda Sanskar Lakşi’nin tutuklanmasını istiyor, aynı zamanda Adars’ın parasına ihtiyacı olduğunu söylüyordur. Sanskar dahil herkes şoktadır. Sanskar ve Swara müfettişin yalan söylediğini Ragini’ye anlatmaya çalışır.2 2020 01 27T235715.524

Müfettiş Lakşi’nin kurtulması için Ragini’den 5000 rupi para ister. Ona 1 saat süre verir. Sanskar ve Swara müfettişin tuzağına düşmemesi için Ragini’yi uyarır ancak Ragini onları dinlemeyeceğini söyleyerek dışarı fırlar. Swara da peşinden gider ve onu ezilmek üzereyken kurtarır. Ragini ayağa kalkar ve yürümeye devam eder.

Sumi ve Şekar bebeğin ateşlenmesinden dolayı doktor çağırmıştır. Doktor bebeğin beşiğini kontrol eder ve ıslak olduğunu söyler ve bebeğin acilen hastaneye gelmesi gerektiğini söyler. Sumi ve Şekar kapıyı bile kilitlemeden hastaneye giderler. Doktor çıkarken Dadi’ye de çocuğun durumundan bahseder. Hastanede yapılan tetkiklerin ardından çocuğun durumunun kritik olduğu ve 3-4 bin rupi yatırılması gerektiği söylenir. Şekar bulacağını söyleyerek ayrılır. 3 2020 01 27T235721.699

Ragini Şekar’ın evine gelir ve Lakşi’nin paralarını almak ister. Ancak ortada Sumi’nin mücevherleri ile Lakşi’nin parası yoktur. Ragini Swara’ya paraların kayıp olduğunu söyler. Aslında paraları Dadi çalmıştır. Sumi ve Şekar evden ayrılırken kapıyı kilitlememişlerdi, bunu fırsat bilen Dadi evdeki para ve mücevherleri çalmıştır. Ragini şimdi ne yapacağız derken Sasnkar’ın Adars’dan aldığı 10 lak parayı hatırlatır. Swara’dan paranın yarısını Lakşi için vermesini ister. Swara şok olur ve Ragini’yi tokatlar. Ragini de tokada tokatla cevap verirken Şekar gelir.

Sanskar Mahes malikanesine gider ve eline aldığı sopayla Adars’ı iyice döver. Ancak onu Anapurna durdurur ve tokatlar. Anapurna bizi 10 rupiye sattın diye bağırırken Sanskar bütün bunlar Adars’ın oyunu der. Şekar iki kardeşi kavga ederken gördüğü için üzülür ve şimdi iki şeyle uğraşacağız der. Çocuklarının hastanede rehin olduğunu ve Lakşi’yi kurtarmaları gerektiğini söyler. BU sırada Dadi telefonda yüksek sesle birisiyle konuşuyormuş gibi yapar. Dadi telefonda 10 lak rupiyi vereceğini söylüyordur. 4 2020 01 27T235713.233

Ragini başka çareleri kalmadığını söyler ve parayı Dadi’den isteyeceğini belirtir. Şekar da gururunu ayaklar altına alarak Dadi’nin ayaklarına kapılırlar. Bıçak Sırtı 4 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 110. Bölüm Fragmanı