Savaşçı Merlin Kimdir? Anıl Altınöz Kimdir? (Yeni Terörist Başı)

Savaşçı dizisinde Thomas Edward Loures karakteri yeni terörist başı olacak gibi daha önce aldığımız Merlin karakterinin ismi de değişmiş olabilir. 

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor. Bilindiği üzere Savaşçı dizisine son olarak Gökçen Gökçebağ Markus karakteri ile dahil olmuştu. Terörist başı Markus’ın dizinin 9 şubatta yayınlanacak bölümünde diziden ayrılacağı Markus’un öldürülmesinden sonra diziye yeni bir terörist başının geleceği açıklandı. Savaşçı dizisinde daha önce de Melik karakteri ile Evren Erler Karon karakteri ile Murat Han ve Kuzgun karakteri ile Engin Benli yer almış ve hepsi Kılıç timi tarafından öldürülerek bu oyuncular diziden ayrılmıştı.

Şimdi de Savaşçı dizisinde terörist başı olmak üzere Anıl Altınöz  Savaşçı dizisi kadrosuna dahil olacak. Anıl Altınöz Savaşçı dizisinde Merlin karakteri ile yer alacak. Merlin Kılıç timinin yeni başının belası olacak.

Savaşçı Merlin Kimdir?

Merlin; Çekiç veya Yenilmez’i kaçıran teröristtir. Merlin çok korkunç bir teröristtir Azez üstünün boşaltılmasını isteyen Merlin Çekiç veya Yenilmez’den sadece bir tanesinin yaşamasına izin verecek. Bu durumda Albay Kopuz eğer Kılıç timi zamanında müdahale edemez ise üstü boşaltarak Çekil veya Yenilmez’den birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kalacak. 

Merlin yurt dışında eğitim almış; tek derdi Türkiye’nin parçalanması olan zeki bir teröristtir. Merlin yurt dışında sadece iktisat eğitimi almamış aynı zaman da terörtlik eğitimi almıştır. Çok iyi silah kullanan Merlin aynı zamanda patlayıcı mühimmat konusunda da uzmandır.

30’lu yaşlarda olan Merlin Amerika, İsrail ve Rus milis güçleri ile de irtibatlı olarak çalışmakta ve Türkiye karşısı her türlü eylemlerinde bu güçlerden destek almaktadır.

Savaşçı Merlin Ne Zaman Ölecek?

Savaşçı dizisinde Merlin tahminimizce 2020 haziran ayında Kılıç timi tarafından öldürülecektir; zira Savaşçı dizisinde genel olarak her sezon iki defa terörist başı değişiyor; bu sezon Markus öldükten sonra ikinci terörist başı da Merlin olacak. Merlin dizininin 4. sezonu sonunda haziran 2020 de ölecek ve 2020 2021 yeni sezonunda yeni bir terörist karakter Savaşçı dizisine dahil olacak. Bize gelen bilgilere göre Savaşçı dizisi bir sezon daha devam edecekmiş.

Anıl Altınöz Kimdir?

Anıl Altınöz oyunculuk eğitimi aldıktan sonra çocuk oyuncu olarak Doksanlar dizisinde yer almıştır.  Doksanlar dizisinde Rokçı Atilla karakteri ile çok sevilen Anıl Altınöz 9 Ekim 1980 de İzmir de dünyaya gelmiştir ve şunda 40 yaşının içindedir.  Anıl Altınöz Tuba Taçan Ajans’ın oyuncusudur. Son olarak Özcan Deniz’in İkinci Şans filmine oynayan Anıl Altınöz 2015 yapımı Bir Varmış Bir Yokmuş ve Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminde yer almıştır.  Anıl Altınöz aynı zamanda ses sanatçılığı yönü ile de tanınır.

Anıl Altınöz Kaç Yaşında?

Anıl Altınöz 9 Ekim 1980 doğumludur ve 40 yaşındadır.

blank

Savaşçı Oyuncu

Savaşçı Merlin Kimdir? Anıl Altınöz Kimdir? (Yeni Terörist Başı) (1 Yorum)

  1. Bu anıl Altınözü gitsinler suriyede yaşasın Allahını terorustu anıl Altınözü bu adamlara neden rol veriyor savasci dizisinin yönetmeni anıl Altınözü hiç sevmedim bir türlü gebermek gitti savasci dizisinde terorust anıl altinoz