Bıçak Sırtı 17. Bölüm Özeti 2 Kasım Seni Seviyorum Swara

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi iki kızı evlerine getirmişti. Lakşi Swara ile konuşmak istediğini söyler. Ragini içeri girerken Swara benimle baban hakkında mı konuşmak istiyorsun diye sorar. Lakşi başka bir şey konuşmak istediğini söyler ancak Şekar’ın sesi gelir. Swara gitmem gerek der ve sabah görüşeceklerini söyler. Swara eve girince Sumi onlardan sofraya oturmalarını ister. Swara Ragini ile dalga geçerken Lakşi’nin Ragini’yi sevdiğini söyler. Bıçak Sırtı 17. Bölüm Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 2 Kasım Özeti

Dadima kimse benimle ilgilenmiyor diye sinirlenir ve odasına çıkar. Swara Durga’yı da ikna edeceğini söyler. Ragini ondan korkmuyor musun der. Swara kardeşim için onunla savaşmaya hazırım derken masadakilerin gülmesini sağlar. Swara odasına giderken Sumi son lokmayı yemediğini için onu durdurur ve eliyle Swara’yı besler. Ragini de giderken Sumi’ye yaklaşır ve kendisine de son lokmasını vermesini ister. Sumi ona mutlu şekilde verirken Şekar duygusallaşır. 1 44

Sabah Ragini, Sanskar için gelir. Sujata oğlundan ne yemek istediğini sorar. Sanskar cevap vermezken Ragini annesine cevap vermesini ister. Sanskar puri yemek istediğini söyleyince annesi mutfağa sevinçle gider. Lakşi Swara’yı almaya gelir. Yolda Dadima’nın sözlerini düşünerek arabayı hızla sürmeye başlar. Swara yavaş sürmesini ister. Lakşi arabayı durdurur ve Ragini’yi sevmediğini, Sanskar bileğini kesmekle tehdit edince Ragini’yi mecburen kabul ettiğini söyler. Ragini ile evlenmek istemediğini bu yüzden babasını ikna etmek için uğraşmadığını belirtiyor.

Swara şok olmuştur, Lakşi ben seni seviyorum diye ona sarılır. Bir süre sonra Swara onu tokatlar. Ragini’ye bir kere daha ihanet ettin der. O kız seni çok seviyor ve ona gerçeği bir kere daha nasıl söyleyeceğim, senden nefret ediyorum diyerek ayrılır. Lakşi onu durdurmaya çalışsa da Swara uzaklaşır. Swara yolda olanları düşünüyor ve eve geliyor. Sumi onu görünce Durga’yı ikna edebildin mi diye sorar. Swara işleri olduğu için görüşemediğini söyle rve Ragini’yi sorar. Sumi Durga’nın evinde olduğunu söyler.2 46

Swara Durga’nın evine gider ve Anapurna’dan Ragini’yi sorar. Ragini onu görünce sevinir. Swara Lakşi kardeşini kurtarmak için seninle nişanlanacağını söyledi ancak o seni sevmiyor der. Ragini üst kata çıkar ve kendini aşağıya atar. Bu olay Swara’nın hayalidir. Gerçekte ise Swara Anapurna’dan Ragini’yi sorar. Ragini üst kattan Swara’yı görür ve aşağıya iner. Swara br şey söylemek ister ancak bu sefer de Sanskar yeni elbisesi ile ortaya çıkar. Onu görünce herkes mutlu olur. Swara bir şey söyleyemeden dışarı çıkar. Dışarda Lakşi ile karşılaşır.Bıçak Sırtı 17. Bölüm Özeti devam ediyor.

Lakşi onu kendisine yakınlaştırır ve ben seni sevdiğimi söylüyorum sen Ragini ile mutlu olmamı istiyorsun diyor. Swara bu gerçeği ona söylersem çok incinecek diyor ve senin arkadaşın bile olmak istemiyorum diyerek ayrılıyor. Onların konuşmalarına Sanskar da şahit oluyor.

3 43

Ragini onun odasına geliyor ve eve gitmem gerek diye izin istiyor. Sanskar kapısını ona açmıyarak Ragini’yi şaşırtıyor. Ondan gitmesini istiyor. Lakşi’nin söylediklerini düşünüyor ve dışarı çıkıyor. Ananpurna’nın yanına gelir ve Ragini ile Lakşi’nin evlenmelerini ister. Bu şekilde Ragini yanında kalacak ve arkadaşı olacak. Bıçak Sırtı 2 Kasım Özeti devam ediyor.3 44 1

Anapurna, Sanskar ve Ragini ile birlikte Durga’nın yanına gider. Durga ne cüretle Ragini’yi buraya getirirsindiye kızarken Sanskar ondan Ragini ile Lakşi’nin evlenmesine müsade etmesini ister. Durga ailenin sorunları ile ilgilenmesini söyler ve Anapurna’ya ne yapmak istiyorsan yap der. Anapurna ayrılırken Sanskar bir anda Durga’ya doğru koşar ve onu itekler. Sen kötü ruhlu bir insansın diye bağırır. Durga başından yaralanmıştır.

Swara Sumi’ye bir şey söylemek ister ancak Dadima Anapurna’dan telefon geldiğini ve akşam beklediklerini söyler. Hayırlı işin yapılacağını söyler. Akşamında Şekar ailesi hediyelerle birlikte Anapurna’nın evine gider. Nişan merasimi yapılır. Lakşi bir kaç defa gerçeği söylemek istese de buna imkan olmaz. Swara da gerçeği söylemek için harekete geçer ancak onu da Sanskar durdurur ve Lakşi ile konuştuklarınızı duydum der ve Ragini ile Lkşi’nin nişanına engel olmamasını ister. 4 42 1

Lakşi bir köşede çaresiz şekilde ağlarken Swara’yı sevdiğini, Ragini ile mutlu olamayacağını söylüyordur. Bir elin omzuna dokunduğunu hisseder ve beni sadece sen anlayabilirsin anne diyerek arkasına döner. Karşısında Sanskar’ı görünce şok olur. Bıçak Sırtı 2 Kasım Özeti  sona erdi.

Bıçak Sırtı 17. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 17. Bölüm Özeti 2 Kasım Seni Seviyorum Swara (7 Yorum)

  1. Çok farklı ve güzel bir dizi. Çekim mekanları harika. Nereden çıkardınız bu diziye final yaptırmayı?? Sacmalamayin