Bıçak Sırtı 19. Bölüm Özeti 4 Kasım Aynı Kaderi Paylaşıyorlar

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi ile Ragini evlenmek üzereyken Sumi numaradan baygınlık geçirmiş ve nişanın olmasına engel olmuştu. Sujata Sanskar’ın birisiyle telefonda konuşmasına şahit olunca Sanskar’ın deli olmadığını anlamıştı. Sanskar deli numarasını Durga ve Lakşi’yi mahvetmek için yapıyordur. Lakşi’nin ömür boyu üzüntü çekmesi için de Ragini ile evlenmesini istiyordur. Bıçak Sırtı 19. Bölüm Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 4 Kasım Özeti

Dadima Ragini’nin nişanını bozmak için Sumi’yi drama yapmakla suçlarken Şekar bunun bir izahı var mı diye sorar. Ragini Sumi’nin nişanından çok memnun olduğunu söyler. Dadima Ragini’nin gerçeği bilmediğini söyler ve Lakşi sana yalan söyledi, aslında o Swara’yı seviyor der. Ragini ve Sumi şoktadır. Şekar ve ben Lakşi ile Swara’yı birlikte gördük diye devam eden Dadima Lakşi’nin Swara’yı elinden tuttuğunu, önünde diz çöktüğünü söyler. Swara bunu annem bilmiyor der ve Lakşi’nin kendisini sevdiğini doğrular.1 51

Sujata eve gelince Sanskar onunla göz göze gelir ve Ragini’nin eve gelmesini ister. Lakşi’den onu getirmesini ister. Anapurna Ragini’ni bir daha bu eve gelmeyeceğini söyler. Sujata Lakşi’nin Swara’yı sevdiğini söyler. Lakşi bunu nerden bildiğini sorarken Sujata ne diyeceğini bilemez. Anapurna ondan cevap bekliyordur. Sujata Lakşi ve Swara’yı konuşurken duydum diyerek kurtulur. Lakşi Ragini ve ailesinden özür dilemek istediğini söylerken Sanskar oyunculuğa başlar ve Ragini’yi aramalarını ister.

Swara annem bu konuda hiç bir şey bilmiyor derken Ragini hiç kimseye güvenmiyor. Kulaklarında Dadima’nın sözleri dışarı çıkıyor. Ragini Lakşi ile Swara’nın yakınlaştığı anları düşünüyor. Şekar ve Swara onun peşine düşerler. Ragini kendisine gelen minübüsün farkına varmaz. Şekar ve Swara onu uyarırken minibüs Ragini’ye çarpar. Şekar bir adam yardımıyla Ragini’yi hastaneye götürür. Swara Dadima ve Sumi’yi bilgilendirir. Herkes hastaneye gelir. Şekar Swara’ya kızgın gözlerle bakıyordur. 2 53

Hemşire formalite işlemleri ve para için Şekar ile konuşur. Şekar üzerinde para olmadığını söylerken hemşire bulmak zorunda olduklarını söyler. Dadaji anahtarı verir ve evden getirmesini ister. Şekar ayrılırken Dadima Sumi ve Swara’nın yanına gelir. Onlardan ne yüzle buraya geldiniz diyerek gitmelerini ister. Dida Ragini bizim de kızımız der ve Dadima’dan provake etmemesini ister. Sumi de Ragini iyileşene kadar bir yere gitmeyeceğiz der. Dadaji Dadima’dan oturmasını ister.

Lakşi Ragini’den özür dilemek için evlerine gelir. Şekar da para almak için geldiğinde onunla karşılaşır. Lakşi Ragini’den özür dilemek için geldiğini söylerken Şekar onu hastaneye kadar sürükler ve yoğun bakımdaki Ragini’yi göstererek ondan özür dilemesini ister. Lakşi Ragini’den defalarca özür dilerken Şekar onu boğmaya çalışır. Sumi Şekar’a engel olmaya çalışır. Dadi Lakşi, Sumi ve Swara’dan gitmelerini ister. Lakşi Swara’nın bir suçu yok, herşeyi ben yaptım der. Swara ona nefretle bakıyordur. Lakşi’den gitmesini ister. Bıçak Sırtı 4 Kasım Özeti devam ediyor.

3 51

Sumi Swara’dan gerçeği öğrenmek istiyor. Swara Lakşi bana teklif ettiğinde şok oldum ancak kalbimde ona en ufak bir ısınma olmadı der. Şekar onları dinliyordur. Swara Lakşi ile ne zaman bir araya gelsem Ragini ile nişanlanmasını istedim der. Ona hiç bir zaman ümit vermediğini belirtir. Şekar Swara’nın yanıa gelir ve ona sarılır. Swara’nın hata yapacağını düşünmüyordum der ve Swara ile Sumi’den özür diler. Sumi şimdi Ragini için yoğunlaşmalıyız der. Doktor gelir ve Ragini’ye kan bulunmazsa öleceğini söyler.

Lakşi kendini cezalandırmak için bir yere gider. Arkadaşı Omi de peşindedir. Lakşi kendini kırbaçlayan bir adam görür ve ona para vererek elindeki kırbacı alır. Sonra kendisini ölesiye kırbaçlar. Ragini için gerekli olan kan Sumi’de bulunuştur. Dadima onun kanını kullandırmak istemez. Sumi beni cezalandırmak istiyorsan bunu sonra yap der ve kızı için kan vereceğini söyler. Lakşi yeniden ayağa kalkar ve kendini kırbaçlamaya devam eder. Omi onu durduramayınca Swara’yı görüntülü arar ve ondan bu işkenceyi durdurmasını ister. Swara Lakşi’nin drama yapması beni ilgilendirmiyor der ve Ragini’yi bırakamayacağını söyler.

4 48

Sumi, kan verdikten sonra doktor Ragini 30 dakika daha gözlem altında kalacak, eğer bilinci açılmazsa komaya girecek der. Durga Lakşi’nin geldiği tapınağa gelir ve Lakşi’nin kendini kırbaçladığını görür. Lakşi Ragini’nin iyi olması için dua eder ve yere yığılır. Durga bağırırken Ragini gözlerini açar.

Durga Lakşi’yi eve getirir. Eve gelen doktor ona bir iğne yapar ve iyi olacağını söyleyerek ayrılır. Sanskar kötü adam eve geldi diye konuşurken Durga ben gidince evi iyi yönetememişsin diye Anapurna’yı suçluyordur. Sujata Lakşi’nin Şekar’ın gayri meşru çocuğu Swara’yı sevdiğini söyler. Durga çıldırır ve bu nasıl şaka diye bağırır. Sujata Lakşi uyanınca teyit ettirirsin der. Sanskar da Lakşi’nin Swara’yı sevdiğini söyler.ROJ2NJ1

Sujata Durga’ya bir soru soracağını söyler. Daha önce Sanskar’ı cezalandırdığınız gibi Lakşi’yi de cezalandıracak mısınız der. Durga şok içindedir. Dadima Ragini’nin yanına gider ve herşey Şekar ile Sumi’nin evliliğiyle başladı der. Swara senin kardeşin olsaydı sana ihanet etmezdi diyerek Ragini’yi kışkırtmaya çalışır. Bıçak Sırtı 4 Kasım Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 19. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 19. Bölüm Özeti 4 Kasım Aynı Kaderi Paylaşıyorlar (3 Yorum)

  1. Bir dizi de iki kız başrol de ise ondan uzak duracaksın swara ile lakşi birbirini severken birden sanskar ve ragini ile evleniyor lar o şekilde bitiyor dalaas dan beter

  2. Ragini ileriki bölüm lerde evleniyor ama kimin le yok sa lakşi ile mi eğer öyleyse swara ya yazık olur çünkü oda sevecek swara ya söylediklerin den sonra raginiyi alması haksızlık Ragini evleniyor ama swara bekar mı kalacak yani..