İkimizin Yerine 426. Bölüm Özeti 7 Kasım Anandi’nin Başı Dertte

İkimizin Yerine dizisinde Gehna ile Nirancan arasındaki yakınlaşma devam ediyordur. Onlara ortam sağlamak için Dadisa ve Jagdiş çaba sarfediyordur. Son olarak Nirancan, Nandu ve Gehna bir arada vakit geçirirler. Bir arada yemek yerler ardından faytona binerler. Ganga onların evlenmeleri için dua ediyordur. İkimizin Yerine 426. Bölüm Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti

Vivek akşam yemeğini birlikte yiyeceklerini düşünerek mutlu oluyor. Sançi’nin ise yine işi çıkıyor ve bu durumu Vivek’e haber vermek istiyor. Ancak telefonuna ulaşılamıyor. Ardından Suman’a arayarak geç geleceğini söyler. Vivek eve geldiğinde Sançi’nin geç kalacağını öğrenir. Annesinin de durumunun iyi olmadığını görünce dışardan yemek siparişinde bulunur.

Sançi’yi patronu eve bırakır, Vivek bu duruma sinirlenir. Sançi eve girince Vivek annesinin durumundan bahseder ve yemek olmadığı için annesinin rahatsızlandığını söyler. Ardından yatağına yatar ve uyur. Durum kriz boyutuna taşınıyor benden söylemesi…

Ressam Palaş Şiv’i açılışa davet eder. Palaş burada da kaba davranışlar sergileyerek Şiv’i şoka uğratır. Şiv akşam yemeği için eve davet eder. Palaş platonik olarak çizdiği ve hayranı olduğu tabloyla konuşmaktadır. Seni benden kimse ayıramayacak diye söyleniyordur. Palaş sonunda Şiv’in evine gelir ve Anandi hariç aile üyeleri ile tanışır. Anandi misafiri için bir çok yemek hazırlamıştır. Anandi merdivenden inerken Palaş onu görür ve şoka girer adeta. 1 48

Dadisa okula geç gelir ve öğretmenin geç kalanları azarladığını görür. İçeriye girmekte tereddüt ederken arkadaşları onu çağırır. Öğretmen onu da azarlarken Dadisa neden geç kaldığını doğru bir şekilde anlatır. Öğretmen doğru söylediği için onu alkışlatır. Dadisa derslerde harika yaratmaya devam ediyor.

Palaş karşısında resmini çizdiği Venüs’ü görüyor ve bunun imkansız olduğunu düşünüyor. Çizdiği tablonun ortaya çıkmasından dolayı yaptığı çalışmasının sona erdiğini düşünüyor. Ona uzun uzun bakması diğer aile üyelerini de tedirgin ediyor. Kendine gelen Palaş özür diliyor ve aynı yüze sahip birisini tanıdığını söylüyor. Şiv onun kocasının ismi Şiv kendisi de Anandi mi diye soruyor. Palaş hayır diyor ve elini uzatarak Anandi ile tanışmak istiyor. Anandi tereddütle elini uzatıyor. İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti devam ediyor.

2 49

Palaş yemeklere bakıyor ve bu kadar kadının bu yemekler için çok uğraşmış olduğunu söylüyor. Iravati yemek zevkinizi bilmediği için Anandi’nin tüm yemekleri kendisinin yaptığını söylüyor. Palaş bütün yemeklerini tadına bakıyor ve güzel yemeklerinden dolayı Anandi’yi tebrik ediyor.

Öğretmen Dadisa’nın evine geliyor ve Nandu’nun ödevlerini yapmadığını söylüyor. Dadisa babasının ölümünden sonra sorumluluklarını anlamaya başladığını söyler. Öğretmen Nandu’ya bir şeyler olduğunu söyleyerek ayrılır. Palaş Anandi’ye çaya ihtiyacı olduğunu söyler. Anandi stk çalışmaları için gitmesi gerektiğini söyler. Palaş Anandi giderse ne yaparım diye düşünürken şaka yaptığını söyleyerek gitmesi gerektiğini belirtir. Iravati ona kahve yapacağını söyler ancak Palaş iş bahanesiyle kalkar.3 47

Nirancan ve Nandu oynarken Gehna gelir ve ödevlerini yapmadığı için onu azarlar. Nirancan bu benim suçum der ve bundan sonra ödevleriyle de ilgileneceğini söyler. Nandu sevinir ve kitabını almaya gider. Sançi yaptığı yemeklerden Vivek’e yedirir. Vivek formda kalması için dikkat etmesi gerektiğini söyler. Vivek sana uzun süre kızamam derken Sançi’nin telefonu çalar. Yine işten arıyorlardır. 4 45

Palaş odasına gelir ve yaptığı venüs ismindeki tablosunun karşısına geçerek onunla konuşmaya başlar. Neden seni bu zamana kadar görmedim diyerek üzüntüsünü dile getirir. Sen sadece benimsin ve bu yüzden de Şiv ile savaşmaya hazır olduğunu söyler. İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 426. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 426. Bölüm Özeti 7 Kasım Anandi’nin Başı Dertte (5 Yorum)

  1. Mereba herkese tesekkur ederim ozetler harika.
    eeeeee anandini ne sebebile palas taniyo ya km bu palas ya ah anandi sen her zaman basin dertde

    • Anandi’yi önceden tanımıyor. Palaş hayalen bir resim çizmiş ve ona Venüs ismini koymuş. Daha sonra Anandi’yi tesadüfen görüyor ve yaptığı hayali resmin gerçekleştiğini belirtiyor.

    • Hayır tanımıyor. Anandi’nin resmini onu hiç tanımadan yapmış ve ona venüs ismini takmış. Gerçek Anandi’yi görünce bu resmin bir hükmü kalmadı çünkü gerçeği ortaya çıktı demiştir.