Bıçak Sırtı 43. Bölüm Özeti 29 Kasım Ragini Lakşi Öldü Diye Herşeyi İtiraf Eder

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi’nin ani ölümü Ragini ve Swara’yı şoke etmiştir. Swara Lakşi’nin ölümünden Ragini’yi sorumlu tutuyordur. Swara sen beni öldürmeye çalıştığında gerçek niyetini anladım derken Ragini Lakşi’yi kimseye vermek istemediğini bu yüzden onu nehre attığını söyler. Ayrıca ilaçlı içeçecek vererek Lakşi’yi elinde tutmak istediğini ve ailesini birleştirmeyerek Lakşi’ye yakınlık kurmasının önüne geçtiğini söyler. Bıçak Sırtı 29 Kasım Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 43. Bölüm Özeti

Ragini herşeyi itiraf ettikten sonra yerdeki bıçağı alır ve Lakşi’m öldükten sonra hiç bir şeyin anlamı yok diyerek Swara’ya saplar. Swara yere yığılırken Sanskar şok olmuştur. Swara ayağa kalkarken sahte bıçağı gösterir. Ragini şok bir şekilde Sanskar’a bakar. Sanskar elini Lakşi’ye uzatır ve onu yerden kaldırır. Lakşi’yi sağ gören Ragini yanına gider ve yara almadın mı diye sorar. Lakşi hem de çok derin bi yara der. Ragini’ye bu oyunu oynamaya utanmadın mı diye sorar.

1 83

Ragini ben senin ilk aşkınım, Swara aramıza girdi der. Lakşi Swara her zaman seni düşündü, benden nefret ederken sen onunla evlenmemi istedin der. Bu oyunu neden oynadın diye sorar. Ragini aşkımız bir oyun değildi der. Ragini onu delice sevdiğini söylerken Lakşi bu yüzden aileni ve kız kardeşini mahvettin der. Lakşi Şekar’ı arar ve eve gelmesini ister. Daha sonra da Anapurna’yı arar ve herkesin salonda toplanmasını ister. Lakşi Ragini’yi arabasına bindirirken Sanskar ile de Swara birlikte Durga’nın evine doğru yola çıkarlar.

Swara Lakşi’den bu drama katlanamayacağını söyler ve daha fazla ileri gitmemelerini ister. Lakşi herşeyin ortaya çıkacağını söyler ve Ragini ile birlikte eve girer. Onu Dadima’ya fırlatır. Ardından elindeki CD yi televizyona bağlar. Lakşi önce çiftlik evine gitmiş ve Swara ile Sanskar’a Ragini’den şüphelendiğini anlatmıştır. Onlarla birlikte böyle bir plan hazırladıklarını söyler. Ardından Sanskar’ın onu bıçakladığını ve Ragini’nin her şeyi itiraf ettiği videonun devamını izlerler.15 1

Dadi Ragini’yi geçerek Sumi’nin yanına gider ve ondan özür diler. Arkasından Şekar yaptığı kötülükleri hatırlar ve ellerini birleştirerek Sumi’den özür diler. Swara bir yanlış anlamadan dolayı böyle acılar çektiğini söylerken Şekar onun yanına gider ve ellerini birleştirip özür dilemek ister. Şekar kızının ayaklarına kapanırken Swara engel olur. Şekar kızlarımın arasından ayrım yaptığım için suçluyum der. Baba olmayı hak etmiyorum diyerek pişmanlığını dile getiriyor.

2 88

Şekar Ragini’ye döner ve bu evden atıldıktan sonra seni eve götüreceğim, ancak orada da seni kızım olarak kabul etmeyeceğim der. Dadima herkesten özür dilerken Ragini için verilecek cezayı kabul edeceklerini söyler. Anapurna da Ragini ye duygularımızla oyun oynadın diye tepki gösterirken Durga bundan sonra tartışmanın anlamsız olduğunu ve yarın sabah Ragini’yi evine göndereceklerini ve boşanma kağıtlarını hazırlayacaklarını söyler. Lakşi doğru söyledin baba der. Ragini bir kere bile doğruyu söyleseydi onu affedebileceğini söyler Ancak defalarca yalan söylediğini belirtir. 3 85

Sujata her şey ortaya çıktığı için Sanskar ile Swara’nın boşanmaları için Durga’dan avukata başvurmasını ister. Durga bunun oyun olmadığını söylerken Sujata Ragini’nin Sumi’yi kaçırarak onların evlenmesine sebeb olduğunu söyler. Şekar yeni bir haber daha öğrenmiştir. Şekar bir kere daha hayal kırıklığı yaşarken Sumi bunları artık konuşmamalıyız der. Sanskar Sumi’nin elini Şekar’a verir. Swara’nın her zaman bunu istediğini söyler. Durga da Ragini ile Lakşi’nin boşanma evraklarını hazırlarken Swara’nın boşanmasını sağlayacağım der. Bıçak Sırtı 29 Kasım Özeti devam ediyor.

Swara anne ve babasının elini tutar ve gitme zamanı geldiğini söyler. Durga kapımız senin gibi dürüst birine her zaman açık der. Parinete seni yanlış tanıdığım için üzgünüm derken Swara ondan Adars’ı affetmesini ister. Sanskar ondan değişmemesini isterken Swara ailesini birleştirdiği için ona teşekkür eder. Swara anne ve babasıyla giderken Dadima ellerini katlayarak özür diler ve ayrılırlar. Sanskar ve Lakşi Swara’nın arkasından bakıyordur. 4 82

Sanskar ve Lakşi ikisi de Swara’yı hayal edip üzülüyorlar. Ragini eve gelir ve kimseye bir şey demeden odasına gider. Swara ondan kapıyı açmasını isterken Dadi onun cezasını çekmesi gerekiyor diyerek Swara’yı götürür. Gece Swara uyurken Ragini ona yaklaşır. Swara bir anda uyanır. Ragini sana zarar vermek için gelmedim der. Ragini tövbe etmek için gelmiştir. Aynı şekilde Lakşi’de Sanskar’dan özür diler. İki kardeş sarılırken Durga ve Anapurna onları izlemektedir.

Durga bu zamana kadar onlara yanlış şeyler öğrettiğimi düşünüyordum ancak şimdi iyi şeyler öğrettiğimi anladım der. İkili mutlu olup giderken Lakşi Sanskar’a Swara’dan özür bile dileyemeden gittiğini söyler. Ondan Swara ile buluşturmasını ister. 5 48

Ragini özrüne devam ederken Dadima gelir ve hala Swara’yı zehirliyor musun der. Swara’dan ona inanmamasını ister. Ragini’yi kolundan tuttuğu gibi dışarı atar. Swara onu yanlış anladın diyerek Ragini’ye şans verilmesin ister. Dadima onun için bir daha iyilik düşünebilir miyim diye endişelerim var der ve ağlamaya başlar.

Sumi de Ragini’ye bir şans daha verilmesini Şekar’dan ister. Sumi senini için süt getireceğim  deyip kalkar. Sütü Ragini getirir. Şekar sütü Ragini’nin içmesini ister. 20 saniye kadar bekler ve hala ölmediğini söyler demek ki süte zehir katmamışsın der. Ragini odadan ağlayarak çıkar. Lakşi eski Ragini her şeyi hak ediyor ancak yenisi hiç bir şey hak etmiyor der. Bıçak Sırtı 29 Kasım Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 43. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 43. Bölüm Özeti 29 Kasım Ragini Lakşi Öldü Diye Herşeyi İtiraf Eder (11 Yorum)

 1. Бен свара б.н санскары бир бирине якышёр бу йузден айрылмасыны хичем истемиёрум герчекден…

 2. Sankar ile svara bir birlerine yakisyorlar sankara cok yazik raginiyi ese herkes evden ve kalbinden atmaliydilar

 3. Sanskara çok yazyk oldu swara hep yanynda odugu sanskary seçmeli bance swaraýy hak edecek tek insan sanskardyr raginini ise evden atmalylar

 4. Evet işte iki çift te boşanıp lakşi ve swara evlenmesi lazım dı tekrar dan evlilikler i devam etti saçma

 5. Lütfen yeni bölüm özetini çabuk verin nolur??
  Sanskar❤Swara’ya ne olucak çok merak ediyorum nasıl birleşecekler?

 6. Lütfen yeni bölüm özetini çabuk verin nolur??
  Sanskar ve Swara’ya ne olucak çok merak ediyorum nasıl birleşecekler?

 7. Ama Sanskar için üzüldüm Swaradan ayrıldı yazık??
  Swara ve Sanskar çok seviyorum nasıl bir araya gelecekler şimdi????

 8. Çok güzel bölüm özetiydi çok teşekkür ederim.?
  Sonunda Ragini gelçek yüzü ortaya çıktı okuduğum en güzül bölüm özetiydi.☺???