Bıçak Sırtı 71. Bölüm Özeti 27 Aralık Ragini İntihar Etti Kavya Durga ve Ailesini Evden Kovdu

Bıçak Sırtı dizisinde bir de Kavya denen kız çıktı. Şimdilik kim  olduğunu bilmiyoruz ama kadın Şekar ve Durga ailelerinin başını yaktı. Lakşi Ragini ile evlenecek derken en mutlu günlerini aileleri için en kötü güne çevirdi. Şekar buna çok sinirlendi ve Ragini’nin elinden tutarak eve gideceklerini söyledi. Biraz gidince durdu ve Swara’dan da gelmesini istedi. Sumi ve Dadi Swara için acele karar vermemesini isterken Şekar elini Swara’ya uzattı ve Durga’nın evinde kalmamasını istedi. Sanskar daha büyük bir krize sebebiyet vermemek için şimdilik Swara’nın gitmesini istedi. Bıçak Sırtı 27 Aralık Özeti başlıyor.

Şekar, kızlarını alıp dışarı çıkarır ve Swara’nın başına elini koyar. Durga’nın evine girmesi halinde ölüsünü görmesini isteyerek yemin eder. Swara girmeyeceğini söyler. Anapurna Lakşi’ye tepki göstermeye devam ediyor. Karınla mutlu olmak istiyorsan evinizi gidin diyor ve Lakşi’nin elinden tutuyor. Kavya da Anapurna’nın elini tutup nereye gidiyorsunuz diye soruyor.

Şekar’ın evinde kızlar ağlamaya devam ediyordur. Sumi Lakşi’nin hatası yüzünden neden Swara’yı cezalandırdığını sorar. Şekar Ragini’ye hakaret edilen bir evde kalmalarını istemiyorum diye cevap verir. Kavya evimizden ayrılmak istemiyorum diye söylenir. Durga ne demek istediğini sorar. Lakşi tapu belgelerini getirir ve Ragini gitmeden önce tüm malları bana devretti der. Şimdi her şeyin kendilerine ait olduğunu söyler.

11 63

Swara Ragini’ye gelir ve umudunu kaybetmemesini, şartlarla savaşmasını ve devam etmesini ister. Ragini sevgi benden ayrıldı, neden beni sevmeye devam ediyorsun diyor. Swara ona sarılır ve birlikte savaşmaya devam edeceklerini söyler. Ondan üstünü değiştirmesini ister ve yemek getireceğini söyler.

Lakşi herkesten Kavya’yı kabul etmesini ister. Anapurna ve Durga hiç bir zaman onu bahuları olarak kabul etmeyeceklerini söyler. Sujata bile aynı fikirdedir. Kavya bu kadar konuşmanın yeterli olduğunu söyler ve onlardan çantalarını toplayıp evlerini terk etmelerini ister. Kavya Lakşi’ye döner ve bir karar vermesini ister. Lakşi bu ev bizim olduğu için burada kalacaklarını söyler. Kavya, bahunuz büyük bir şarkıcı ve yarın basın toplantım var, şimdi güzellik uykusuna yatacağım der ve onlardan kararlarını vermelerini ister.33 60

Ragini Lakşi’nin ona evlenme teklifi ettiği günü hatırlıyor. Daha sonra Lakşi’nin ihanetini anlatan bir mektup yazıyor. Swara Ragini için yiyecek bir şeyler getirir. Swara, Ragini’nin tavandaki vantilatöre kendini astığını görür ve bağırmaya başlar. Sumi ve Şekar da gelir. Şekar Ragini’yi asıldığı yerden indirir. Ragni’yi hemen hastaneye götürürler.

Anapurna geçirdiği şoktan dolayı baygınlık geçirir. Sanskar onları teselli ederken Anapurna Sanskar’a sarılır. Bu sırada telefonu çalar ve Ragini’nin durumunu öğrenir. Bu sırada Lakşi ve Kavya içkilerini yudumluyorlardır. Sanskar içeri dalar ve Lakşi’den gelmesini ister. Kavya bu gece ilk gecemiz olduğunu bilmiyor musun diye kızarken Sanskar kardeşlerin arasına girmemesini ister. Lakşi’ye senin yüzünden ne olduğunu göstereceğim diyor.22 58

Doktor Ragini’yi kontrol eder ve yapacak bir şey kalmadığını üzülerek söyler. Swara ve Şekar doktordan Ragini’yi geri getirmesini ister. Ancak doktor hemşirelerden ekipmanları toplamalarını ister. Doktor ve ekibi ayrılırken Swara Ragini diye bağırıyordur. Ragini’nin karnına yatar ve ağlamaya başlar. Ragini parmağını oynatınca Swara doktoru yeniden çağırır. Doktor onlardan çıkmalarını ister. Onlar dışarı çıktıklarında Durga ve ailesini görürler. Şekar size kim haber verdi diye kızar. Sujata komşulardan birinin haber verdiğini ve geldiklerini söyler.

Dadi Ragini’nin ölümünü onaylamak için mi geldiniz diye ağır konuşur. Anapurna nasıl böyle konuşursun der ve Ragini’yi görmek istediklerini söyler. Şekar da Dadi’yi destekler ve Durga ve ailesinin burdan gitmelerini ister. Swara Dadi’ye onların Ragini’yi görmelerine izin vermesini ister. Dadi Ragini’nin bu hale gelmesinde herkesin suçu olduğunu söyler. Lakşi ve Kavya da oraya gelirler. Şekar Lakşi’den ayrılmasını isterken Kavya Şekar’dan sesini yükseltmemesini ister. Sanskar Kavya’dan sesini kesmesini ister. Lakşi karısına bağıran Sanskar’ı azarlar. 44 57

Lakşi Ragini’nin dramını görmek istemediğini söyleyince Dadi onu tokatlamak ister ancak Kavya elini tutar. Dadi, Ragini’nin intihar girişiminden önce yazdığı mektubu gösterir. Bu sırada doktor çıkar ve Ragini’nin nefes almaya başladığını ve durumunun iyiye gittiğini söyler. Herkes Ragini’nin yanına koşar. Kavya Ragini’nin büyük bir oyuncu olduğunu söyleyince Swara yanındaki vazoyu ona fırlatır. Swara konuşmaya devam etmesi halinde vazoyu kafasına yiyeceğini söyler.

Lakşi ve Kavya evlerine geri dönerken Durga Şekar’dan özür diler ancak Şekar onlardan gitmelerini ister. Lakşi odasındadır ve Ragini’nin mektubunu okur. Ragini mektubunda herkesten özür diliyor ve sevgisi olmadan yaşayamayacağını söylüyordur. Kavya elinde şarap şişesi ile gelir ve ilk gecelerinde sevgilisini yalnız bırakmanın kötü bir alışkanlık olduğunu söyler.55 25

Ragini’nin mektubunu fırlatır ve düğün gecemizi mahfedemeyeceğini söyler. Lakşi ondan yatmasını isteyince Kavya sinirlenir ve Ragini’nin mektubunu yakar. Kavya, Ragini intihar etmeye çalıştı ancak herkes Ragini’yi sen öldürüyormuşsun gibi seni suçladı ve ailen de sesini çıkarmadı der ve ben yapacağı biliyorum diye Durga ailesini salona toplar ve onlardan evi terk etmelerini ister.

Bu sırada Sanskar ve Swara bir yerde buluşmuşlar dertleşiyorlardır. Uttara Sanskar’ı arar ve Kavya’nın onları evden atmaya çalıştığını söyler. Sanskar giderken Swara avukatı aramasını ister. Lakşi bunu yapmamıza gerek yoktu derken Kavya bunu senin için yapıyorum der. Parineta. Uttarave Ram Lakşi’den bir seçim yapmasını isterken Kavya Lakşi’den taksi çağırmasını istiyor.

66 7

Bu sırada Sanskar gelir ve bizi evden atamayacaksın der. Kavya sen de kim oluyorsun diye sorar. Sansakr bu evin oğlu olduğunu ve isminin de Sanskar Mahesvari olduğunu söyler. Getirdiği avukat da Kavya’ya onları evden atamayacaklarını söyler. Bıçak Sırtı 27 Aralık Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 71. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 71. Bölüm Özeti 27 Aralık Ragini İntihar Etti Kavya Durga ve Ailesini Evden Kovdu (5 Yorum)

    • Allah senin belanı versin. Ragini aşkı için yaptı bunu yani aşk için her şey yapılabilir . Ragini seni çok seviyorum

  1. Raginiyi çok seviyorum ve böyle olması beni çok üzdü. Hepsi lakşia yüzünden oldu. Seni çoook seviyorum ragini.