Bıçak Sırtı 86. Bölüm Özeti 11 Ocak Swara Nehirde Kayboldu Swara Öldü Mü

Bıçak Sırtı dizisinde Rajat, Utara’dan evlenmesini istiyordur. Adamlarına telefon eder ve emriyle Durga’yı öldürmelerini ister. Utara ile tartışırken Anapurna odaya girer ve kimse seninle evlenmeyecek der. Rajat Anapurna’ya tokat atmak isterken silah yere düşer. Anapurna silahı kapar ve Rajat’a doğrultur. Ondan Utara’yı bırakmasını ister. Bıçak Sırtı 11 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 86. Bölüm Özeti

Rajat Anapurna’ya doğru gelirken Anapurna silahı ateşler ve Utara’yı vurur. Utara yere düşerken Swara silah sesi üzerine odaya gelir. Rajat Swara’yı tutar ve Anapurna’nın elinden silahı alıp onu rehin alır. Bu sırada diğer aile üyeleri de gelmiştir. Rajat Swara’yı alıp dışarı çıkar. Arabasına binmek üzereyken Parineta ile karşılaşırlar. Parineta ondan Swara’yı bırakmasını ister. Rajat Parineta’nın başından beri planın bir parçası olduğunu söyler. Ardından Parineta’nın kafasına silahı ile vurup arabaya biner. Sanskar da peşlerinden gider.

Adars Parineta’yı yerden kaldırıp eve getirirken Utara için gelen doktor; kurşunun sıyırıp geçtiğini ve onun iyi olduğunu söyler. Utara Swara’yı sorar. Sujata onun Rajat tarafından kaçırıldığını söyler. Rajat Swara’yı bir yere doğru götürürken, Sanskar da peşlerindedir. Ayrıca Durga ailesi de polis arabasında onları takip ediyordur. Swara Sanskar’ın kendisi için aldığı bilezikleri yere atarak izini sürmelerini ister. Sanskar yol ayrımına geldiğinde nereye gideceğini bilemez.22 69

Arabasından inip Swara diye haykırır ve yoldaki bileziği görür. Swara’nın gittiği istikameti belirler ve Durga’yı arar. Rajat’ın arabası bir yere çarparak durur. Swara kaçmayı başarsa da yine yakalanır. Bu sırada Sanskar da onları bulmuştur. Rajat Swara’ya silahını dayar ve Sanskar’dan gitmesini ister. Rajat’ın kaçacak yeri kalmamıştır. Arkası nehir, önünde ise Sanskar vardır. Swara Sanskar’dan ateş etmesini istiyordur. Sanskar Swara ile yaşadığı güzel günleri hatırlar ve tetiğe basar.

Rajat, kalbinden vurulmuştur. Swara gülümserken Rajat uçurumdan düşerken son anda Swara’nın ayaklarına sarılır. Swara son anda bir dal parçasına tutunur. Sanskar onu kurtarmaya çalışırken Rajat da Swara’nın ayaklarına sarılmıştır. Durga ailesi de olay yerine ulaşmıştır. Swara Sanskar’ı sevdiğini söyler ve daha fazla dayanamayarak nehre Rajat ile birlikte düşer.33 71

Durga ve ailesi de onların nehre düştüğünü görmüştür. Sanskar ölene kadar Swara ile birlikte kalacağı sözünü hatırlar ve nehre atlar. Ancak Swara’yı bulamaz. Lakşi onu sudan çıkarırken polis Swara ve Rajat’ı bulamadıklarını söyler. Sanskar bayılır.

Polis müfettişi, Rajat’ın sahte anne ve babasını sorgular. Onlar bu işi para için yaptıklarını söylerken müfettişe telefon gelir. Parineta sahte aileden kendi ismini söylememelerini ister. Müfettiş geri döner ve sahte aileyi tutuklamayacağını söyler. Şekar Sumi’ye ne söyleyeceğini düşünerek kahrolur. Lakşi, Ragini’den Şekar’la gitmesini ister. Sumi ise rahatsızlanmıştır. Ragini ve Şekar’ın iyi haberlerle dönmesini bekliyordur. Ragini ve Şekar görünür. 44 68

Ragini Swara’nın Rajat ile nehre düştüğünü ve kaybolduğunu söyler. Polis onun kolyesini buldu ancak bedenini bulamadılar der. Sumi Ragini’yi tokatlar ve kardeşin için nasıl beden dersin diye kızar. Dadi Tanrı’ya neden bizi cezalandırıyorsun diye konuşur. Başlarına gelen olaylardan Sumi’nin doğmamış bebeğini sorumlu tutar. Durga ailesine Rajat’ın cesedinin bulunduğunu ancak Swara’nın hala kayıp olduğunu söyler. Kötü habere herkesin hazır olmasını ister.

Sujata, Swara’nın Sanskar için geri geleceğini söylerken doktor Sanskar için iğne yaptığını ve 2 saat sonra kendine geleceğini söyler. Anapurna Swara gelene kadar Sanskar’a iyi bakacaklarını aksi taktirde Swara’nın kızacağını söyler. Kimse Swara’nın öldüğüne inanmak istemiyordur. Sadece Parineta etkilenmemiş görünüyor. Müfettiş Durga’ya tüm aramalara rağmen Swara’nın bulunmadığını ve davanın kapanması için belgeleri imzalamasını ister. Artık Swara’nın öldüğünün kesinleştiğini söyler. Ragini nasıl böyle konuşursunuz diye tepki gösterir. 55 33

Sanskar da müfettişe tepki gösterir. Swara’nın kolyesine bakar ve Swara’nın son anlarını hatırlar ve onun cesedini bulana kadar sağ olduğunu söyler. Bir adam sahilde koşarken suda bir şey görür ve atlar. Adam Swara’nın cansız bedenini sudan çıkarır. Bıçak Sırtı 11 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 86. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 86. Bölüm Özeti 11 Ocak Swara Nehirde Kayboldu Swara Öldü Mü (2 Yorum)

  1. Çok güzel bir özeti teşekürler!?
    Yeni özetleri sabırsızlıkla bekliyorum!??