Bıçak Sırtı 99. Bölüm Özeti 24 Ocak Şok Ragini Çok Zor Durumda

Bıçak Sırtı dizisinde bir olay daha atlatılmıştır. Ancak Ragini hala Swara’dan bebek gerçeğini saklıyordur. Durga ailesi Swara’nın aileye yeniden katıldığını görmekten mutludur. Ragini bir anda başını tutar. Lakşi onu görür ve bayılma anında tutar. Eve doktor gelir ve Ragini’nin zayıf kaldığını bu yüzden bayıldığını söyler. Bıçak Sırtı 24 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 99. Bölüm Özeti

Swara Ragini ile kalmak istediğini söyler. Ragini cesaretini toplar ve ona her şeyi anlatmak ister ancak Swara onu dinlemez. Ondan dinlenmesini ister. Swara Ragini’nin başında uyur. Lakşi gelir ve Swara’dan odasına gitmesini ister. Ragini Swara’ya anlatmak istedim ancak beni dinlemedi der. Lakşi Sumi’nin sonografi raporlarını getirir ve Swara’ya bunları göstermek zorundayız der. Ragini rapordaki bebeğe bakar ve gülümser.

Ertesi sabah Ragini uyanır ve evde kimseyi göremez. Tapınağa gittiklerini düşünür. Salona iner ve salonun dekore edildiğini ve ailenin dekor ile uğraştığını görünce şok olur. Swara godh bharayi / bebek duşu ritüeli için salonu dekore ettiklerini söyler. Ragini bebek daha beş aylık derken Anapurna 5 aylıkken de bu ritüelin yapılabileceğini söyler. Ragini isteksizce gülümser.11 1

Törene Parineta da gelir ve Swara’yı yalnız bir yerde yakalar ve ona bir hediye vermek istediğini söyler. Kutudan oyuncak bebek çıkarır ve tıpkı Ragini’nin bebeği gibi sahte olduğunu söyler. Swara sabrımı zorlama diyerek onu azarlar ve ne demek istediğini sorar. Parineta Ragini’nin bebeğinin olmadığını, Sumi’nin bebeğini gizlediğini söyler. Swara annem bebeğini kaybetti derken Parineta Ragini sana bir şey anlatmadı mı diye sorar. Swara değiştiğini zannediyordum ancak yanılmışım diyerek ondan uzaklaşır. Parineta ona gerçeği göstermeyi düşünüyor.

22 1

Swara’nın endişeli olduğunu gören Ragini ona Parineta ile ne konuştun diye sorar. Swara bu meseleyi daha sonra konuşacaklarını söyler. Dans gösterisi başlamıştır. Swara ve Sanskar da dans ederler. Sujata Ragini’yi dans pistine getirir. Başı örtülü bir kadın Ragini’ye çelme takar ve düşürür. Swara çok sinirlenir. Kadının başındaki örtüyü kaldırır ve Parineta ortaya çıkar. Swara onu tokatlamak için elini kaldırdığında Parineta elini tutar ve bu sefer izin vermeyeceğini söyler. Herkes yerde yatan Ragini’nin karnından düşen yastığa bakıyordur.

33 1

Ragini göz yaşları içinde ayağa kalkar. Anapurna bunun nasıl olduğunu soruyor. Swara Ragini’den açıklama beklerken Anapurna Ragini’yi sahtekarlıkla suçlayarak tokatlamak istiyor. Ancak Sumi onu durdurur ve Ragini benim çocuğumu kurtarmak için yalan söyledi der. Anapurna bunu yaparken beni ve Lakşi’yi düşünmedin mi diye Ragini’yi azarlar. Lakşi herşeyden haberdar olduğunu söyler. Durga Ragini bir kere daha bize ihanet etti der ve bu hataları tekrar tekrar işlediğini söyler.44 1

Şekar bir şeyden haberiniz yok diyerek Ragini’yi savunur. Annem Sumi’nin bebeğini defalarca zehirlemeye çalışınca Ragini böyle bir çözüm buldu der. Swara Dadi’den konuşmasını ister. Dadi’ye neden annesinin bebeğini öldürmeye çalıştığını sorar. Dadi, anlamayacağınızı söyler ve sessiz kalmalarını ister. Durga masum bir bebeği öldürmeye çalışan birisiyle hısım olduğu için utandığını söyleyerek Dadi’yi evden kovar. Dadi sessizce ayrılır.

55

Anapurna Ragini’yi asla affetmeyeceğini söyler. Eğer bu durumu daha önce bana haber vermiş olsaydın seni desteklerdim ancak sen hayallerimizi yıktın, bu yüzden seni ve Lakşi’yi affetmeyeceğim diyerek odasına gider. Lakşi de şok olmuştur. Herkes birer birer odasına çıkarken Ragini Swara’ya sen de beni terk edeceksin der. Swara haklı olduğun bir konuyu yanlış bir metodla uyguladığını ancak bunu düzeltmenin yine kendi elinde olduğunu söyleyerek ona destek verir. Bıçak Sırtı 24 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 99. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 99. Bölüm Özeti 24 Ocak Şok Ragini Çok Zor Durumda (1 Yorum)

  1. Bence daha değişik diziler olsun Malezya dizileri mesela dini içerikli ve çok güzel herkesin seveceği türden bunlarda değerlendirsinler lütfen