Bir Annenin Günahı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Bir Annenin Günahı dizisi çok yakında Fox Tv ekranlarında olacak. Yapımcılığını daha önce Savaşçı, Poyraz Karayel ve Avlu gibi çok önemli dizilere imza atan Limon Film’in üstleneceği Bir Annenin Günahı dizisi Filipinler’in ABS-CBN kanalında yayınlanan ve çok sevilen Hanggang Saan dizisinden uyarlanacak. Hanggang Saan dizisi bir çok ülkeye de A Mother’s Guilt ismi ile uyarlandı.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu üstlenecek. Ünlü yönetmen Yüksel Aksu daha önce Avlu dizisinin de yönetmenliğini üstlenmişti. iki sezon ve 108 bölüm süren A Mother’s Guilt dizisi 27 Kasım 2017-27 Nisan 2018 tarihlerinde yayınlanmış ve etkileyici senaryosu ile dikkat çekerek bir çok ülkeye uyarlanmıştır. 

 Bir Annenin Günahı Dizisi Konusu

Bir Annenin Günahı dizisinde işlemediği bir cinayetle suçlanan ve hapse düşen annenin adalet mücadelesini anlatılacak. İki çocuğu olan bekar bir annenin hayat mücadelesinin anlatılacağı Bir Annenin Günah dizisinde kalp hastası olan oğlunun ameliyat parasını bulmak için karıştığı suç ve sonrasında ki aşkı ve mücadelesi anlatılacak.

Bir Annenin Günahı Oyuncuları

Bir Annenin Günahı dizisi bir kadın dramı olacak. Bu nedenle de dizinin kadın başrol oyunculuğu için dram yönü çok güçlü 40’lı yaşlarda bir kadın başrol oyuncusu aranıyor. Şuana kadar anlaşılan bir isim olmasa da bir çok isme teklif götürüldü.

Bir Annenin Günahı dizisi oyuncu kadrosu belli olduğunda sayfamıza eklenecektir. Bir Annenin Günahı dizisi final yapan Her Yerde Sen dizisi yerine cumartesi akşamı yayında olacak gibi. Bir Annenin Günahı dizisinde 18’li yaşlarda bir erkek başrol oyuncusu ve 60’lı yaşlarda bir kadın başrol oyuncusu ile daha anlaşılacak.