Bir Litre Gözyaşı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek?

Bir Litre Gözyaşı dizisinin reyting canavarına yenik düştüğü ile ilgili bilgiler var. Bir Litre Gözyaşı  dizisi ne yazık ki beklenen reytingleri alamamıştı. Bu durum karşısında Bir Litre Gözyaşı  dizisi yapımcısı Medyapım ve Mf Yapım dizilerinin arkasında durmuş ve erken final kararını kabul etmemişlerdi; ancak Kanal D Bir Litre Gözyaşı  dizisinin 7 ve 8. bölümlerini satın almayacağını açıklamasından sonra Bir Litre Gözyaşı dizisi için final kararı kesinleşmiş olabilir. Aktif hazırlığı 2 yıla yakın süren bir dizinin 6 bölümde final yapması ne büyük acı.

Bir Litre Gözyaşı dizisi 11 kasım pazar akşamı ekranlara gelecek 6. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. 

Bir Litre Gözyaşı dizisi pazar akşamı yayınlanacak bir dizi değildi ancak Kanal D inatla bir çok rakip varken Bir Litre Gözyaşı dizisini en zor günlerden biri olan Pazar akşamına koydu; hal böyle olunca ne yazık ki Bir Litre Gözyaşı dizisi beklenen reytinglerin altında kaldı.

İlk bölümü ile 7 ekim pazar akşamı ekranlar gelen Bir Litre Gözyaşı  dizisi sadece 2,89 reyting alabildi ve kendine 10. sırada yer buldu. Pazar akşamları zaten az olan televizyon izleyicisi 7 ekim pazar akşamı ne izleyeceğini şaşırdı; önce Nefes Nefese dizisi pazara alındı; sonra Savaşçı’nın yeni sezonu 7 ekimde başladı; üstüne üstük Atv’nin Ağlama Anne dizisi de 7 ekim de pazar akşamı yayın hayatına başladı; bu kadar dizinin aynı anda yayınlanması izleyici için tam bir ekran cümbüşüne oldu ama yapımcılar ve dizi oyuncuları ne yazık ki bu işten zararlı çıktı.

Ne Nefes Nefese ne Ağlama Anne ne de Bir Litre Gözyaşı  dizisi 7 ekimden beklediğini bulamadı. Savaşçı dizisi de sezona çok iyi bir başlangıç ile başlayamadı; izleyicisini koruyan ise Trt 1’in yaz aylarından beri en çok izlenen dizisi Elimi Bırakma oldu.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin hem senaryosu hemde oyuncu kadrosu en az 6 reyting alabilmesi için çokta yeterli. İnanın bir dizi eleştirmeni olarak eleştirecek bir yanı yoktu; Miray Daner’in Cihan performansı Mert Yazıcıoğlu’nun mahir performansı Sanem Çelik’in anne Figen performansı da kusursuzdu. Hatta dizinin çok beğenilen bir çok dalda ödül alan orijinal versiyonu İchi Rittoru No Namida bile Bir Litre Gözyaşı  dizisi karşısında sönük kaldı bence ama Bir Litre Gözyaşı dizisi ne yazık ki izlenmedi.

Bir Litre Gözyaşı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bizim ülkemizde bir dizinin izlenmesi için yoğun bir dram lazım; eğer Kanal D biraz dayanır ve Bir Litre Gözyaşı dizisine zaman tanırsa bence Bir Litre Gözyaşı  dizisi Türkiye’nin önemli değerlerinden biri olabilir; Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan’ın ve Figen’in dramı ve yaşadıkları izleyiciye doğru şekilde aktarılabilirse bence çok daha fazla reyting alacak bir yapım.

Bir Litre Gözyaşı dizisi için bence gün de yanlış seçilmiş; keşke bir hafta öncesinden yani 30 eylülde yayınlanabilseydi bence daha iyi bir başlangıç yapar ve kendi izleyici kitlesini oluşturabilirdi. Bence gün seçimine yapılan hatada hemen düzeltilmeli ve Bir Litre Gözyaşı  dizisi Cumartesi gününe alınmalı.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin geleceğini daha iyi değerlendirmek için tabi ki 14 ekim ve 21 ekim performansını da görmek lazım; Bakalım Bir Litre Gözyaşı dizisinin ilk bölümünü izleyen yaklaşık  2,5 milyon izleyici çevresine Bir Litre Gözyaşı dizisini tavsiye edecek mi? Eğer Bir Litre Gözyaşı dizisinin ilk bölümünden etkilenmişlerse tabi ki tavsiye edecekler ve gördüklerini anlatacaklardır; bu da Bir Litre Gözyaşı dizisinin en iyi reklamı olacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Nasıl Başladı?

Osman Sınav her zaman dizilerinin ilk bölümüne çok önem verir. Bir Litre Gözyaşı dizisi güzel bir ilk bölüm ile ekranlarımıza çıksa da ne yazık ki izleyiciyi de büyüleyemedi. 

Bir Litre Gözyaşı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Bir Litre Gözyaşı Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Litre Gözyaşı dizisi için final konuşmak için erken ama pazar gününde ısrar edilirse Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümü ile ekranlara veda edebilir. Bir Litre Gözyaşı dizisi reytinglerini 4.5 üzerine çıkaramadığı sürece final korkusu ile yaşamaya devam edecektir. Sonuç olarak ne yazık ki ben Bir Litre Gözyaşı dizisinden ve Kanal D’den çok ümitli değilin benim tahminimce Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümü ile 11 kasım 2018 pazar günü final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bir Litre Gözyaşı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek? (8 Yorum)

  1. Bence bitmemeli harika pazar gününü iple çekiyoruz ailece biraz sabırlı olun insanlar izleyecek final olmadın

  2. Bir litre gözyaşı dizisi başka güne alınamaz mı? Güzel hikayesi ve oyuncu kadrosuyla takdire şayan,uzun soluğu hak eden bir dizi, umarım kanal d final kararı almaz