Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Kimdir? Amacı ne? Kerem Alışık

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 18 eylül perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde dizinin kadrosuna ünlü oyuncu  Kerem Alışık dahil olacak.  Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli isimli bir karaktere hayat verecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli’nin gençliğine Kerem Alışık şimdiki döneminde ise babası Sadri Alışık hayat verecek.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde zamanı geldiğinde Fekeli ve Hünkar Yaman’ın yarım kalan bir aşkı olduğunu göreceğiz. Bu aşk aynı Yılmaz ve Züleyha aşkı gibi bitecek; zira Fekeli suçsuz yere hapse gidecek; bunun karşısında Hünkar ise Adnan Yaman ile evlenip bir daha aşık olduğu adam Fekeli’yi sormayacak onu bir mektup bile yazmayacak. Yılmaz ve Züleyha aşkında da böyle olmadı mı?Bir Zamanlar Çukurova Fekeli yaşıyor

Daha önce de benzer bir role Kara Sevda dizisinde de dahil olan Kerem Alışık Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Ayhan karakteri ile hem dizinini reytinglerini tavan yaptırmış hemde oyunculuk becerileri ile izleyicinin beğenisi kazanmıştı. Kara Sevda dizisinde Ayhan Kemal ve Nihan aşkına destek çıkmış ve Emir Kozcuoğlu karşısında güçsüz ve aciz durumda kalan Kemal’e maddi manevi destek çıkmıştı. Şimdi Kerem Alışık benzer bir rolle Bir Zamanlar Çukurova  dizisi kadrosuna dahil oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli

Fekeli de Yamanlar gibi Adana’da doğmuş büyümüştür. Zengin bir ailenin varisidir tek suçu Adnan Yaman’ın eşi Hünkar Yaman’a aşık olmasıdır. Daha sonra Adnan Yaman öldürülmüş suçlu olarak ise Fekeli ortada kalmış ve hapse girerek hayata küsmüştür.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli zengin ve güçlü bir adam olacak ve Yılmaz’a Züleyha’sını bulma ve Demir’den intikam alma konusunda yardım edecek. Özelikle Yılmaz’ın Demir’i öldürüp tekrar hapse girmemesi için elinden geleni yapacak ve Yılmaz’ı sakinleştirecek.Bir Zamanlar Çukurova sadri alışık

Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’a idam kararı verilmiş ve Yılmaz idam edilmek için zamanını beklemekteydi. Züleyha ise Yılmaz’ın idam edildiğini duymuş ve onun için çok üzülerek Yılmaz’dan ümidini kesmiş ona sadece dua etmeye başlamıştı. Züleyha’nın bebeğinden başka hayata bağlanma amacı kalmamışken Fekeli’nin desteği ile Yılmaz ipten dönecek. Fekeli Yılmaz’ın nefsi müdafa ile adam öldürdüğünü ispat edecek Yılmaz çıkan af ile birlikte 6 aylık bir ceza sonucunda hapisten çıkacak ve Bir Zamanlar Çukurova  dizisi yeniden başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli zengin olduğu için Yamanların da rakibi olarak Yılmaz’ı Adana’da kral yapacak ve Yamanlardan geçmişin intikamını alacaktır.

Kerem Alışık Kimdir?

Kerem Alışık Haziran 1960 yılında İstanbul doğmuştur ve dünyanın en sevilen ve yetenekli sanatçılarından oyuncu Sadri Alışık’ın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Kerem Alışık da babasının ölümünden sonra oyunculukta büyük yükselişler yaşasa da hiç bir zaman babası kadar büyük bir başarı yakalayamamıştır. Kerem Alışık’ın annesi de oyucu Çolpan İlhan’dır. Kerem Alışık’ın Sibel Turnagöl olan evliliğinden bir babasının adını taşıyan ve dedesi ve babası gibi oyuncu olan Sadri Alışık isminde bir oğlu vardır. Kerem Alışık gençlik yıllarında profesyonel olarak Üsküdar’da futbol oynamıştır. Son dönemde Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Ayhan karakteri ile çok beğenmiştir. Kara Kutu dizisinde Baş komiser Tekin’e hayat verse de dizi tutmamıştır. 2016 de bir Cem Yılmaz filmi olan Arif V 2016’de rol almıştır Hababam Sınıfı Askerde filminde Sabit’i canlandırmıştır.