Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir? Doktor Müjgan ve Yılmaz Aşk mı Yaşayacak?

Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde 2019 hızlı başlayacak. Daha önce Yılmaz ve Demir Züleyha için savaş veriyordu. Şimdi de Züleyha’ya bir rakip geliyor. Bebeği için sevdiği adam Yılmaz’dan vazgeçen Züleyha şimdi de doktor Müjgan’ın gelişi ile büyük bir kıskançlık kompleksine girecek.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna ünlü oyuncu Melike İpek Yalova doktor Müjgan Hekimoğlu karakteri ile dahil olacak. Doktor Müjgan Adana Devlet hastanesine tayin olan idealist bir doktor olarak Yılmaz ile şans eseri karşı karşıya gelecek. Müjgan başka kendi halinde bir doktor gibi görünse de Müjgan’ın gizemli tarafı zaman içinde ortaya çıkacak. Müjgan’ın babası aslen Adanalı bir doktor ancak Müjgan İstanbul’da doğup büyümüştür. Müjgan’ın babasının İstanbul’da hastahanesi vardır ama Müjgan İstanbul’da kendi hastahanesinde çalışmayı değil Adana Devlet hastahanesinde çalışmayı ister. Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ve yılmaz aşkı

Müjgan şans eseri Yılmaz ile çarpışacak ve ilk görüşte Yılmaz’a vurulacak. Yılmaz da tam Züleyha’dan umudunu kestiği bir dönemde karşılaştığı Müjgan’dan çok etkilenecek ancak Yılmaz’ın Züleyha’dan başkasını gönlüne alması oldukça zor olacak. Yılmaz Züleyha’nın bu duruma tepki verdiğini görünce doktor Müjgan ile daha çok yakınlaşacak.

Melike İpek Yalova Kimdir?

Melike İpek Yalova Karadayı dizisinde hayat verdiği Ayten karakteri ile çok beğenilmişti. Melike İpek Yalova’nın en çok dikkat çeken özelliği ise Türkan Şoray’ın gençliğine benzemesi olmuştu.  ile çok dikkat çekmişti.  29 mayıs 1985 de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 35 yaşındadır. 2011 yılında 26 yaşında Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosuna girmeyi başararak büyük bir çıkış yakalamıştır.

Bir Zamanlar Çukurova MüjganBilkent Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümü mezunu olan oyuncumuz tescilli bir güzeldir. Miss Turkey’de güzelliği ile derece girmiştir. Melike İpek Yalova 1.56 cm boyu ile oldukça kısa bir oyuncudur ve 49 kilodur. Aslında Melike İpek Yalova bir bakan kızıdır. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır.

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinden önce 2018 yılı içerisinde İnsanlık Suçu isimli Kanal D dizisinde Cevher Akışık karakteri ile çok büyük bir fırsat yakalasa da dizi tutmayınca İnsanlık Suçu dizisi Melike İpek Yalova için bir hayal kırıklığına dönüşmüştür.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna gerçekten Melike İpek Yalova çok yakıştı ve dizinin ana kadrosuna girdi. Muhtemelen sezon sonuna kadar yani Müjgan’ın hikayesi bitene kadar Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova  kadrosunda yer alacak. Yani Bir Zamanlar Çukurova kadrosunda konuk oyuncu değil Melike İpek Yalova.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncu

Müjgan ve Yılmaz Aşk Mı Yaşayacak?

Müjgan ve Yılmaz aşkı başlasa da Bir Zamanlar Çukurova  dizisi Yılmaz ve Züleyha aşkı üzerine kurulmuştur. Müjgan Yılmaz’a aşık olsa da  Yılmaz hiç bir zaman kalbini Züleyha’dan çekemeyecek.

Müjgan ve Yılmaz Aşkı

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir? Doktor Müjgan ve Yılmaz Aşk mı Yaşayacak? (1 Yorum)