İkimizin Yerine 150. Bölüm Özeti 4 Şubat Anandi‘ye Yasak

İkimizin Yerine dizisi 150. bölüm özeti ile 4 Şubat pazartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. İkimizin Yerine dizisi 150. bölümünde Anandi’nin Jagdiş ile konuşması aynı odada kalması yasaklanıyor.

İkimizin Yerine 150. Bölüm Özeti

Bir araba Jagdiş‘e çarpar. Anandi de terasta kötü bir şey olduğunu hisseder. Gauri, korkuyla Jagdiş‘e seslenir. Tüm araba şoförleri toplanıp Jagdiş’i suçlarlar. Şoförler polisi arayıp Jagdiş‘i ihbar etmek isterler. Eğer ona bir şey olursa, şoför hapse girer derler.

Gauri araya girer ve kalabalığa üzgünüm, o iyi değildi ve aniden bayıldı der. Jagdiş alıp bir bankta oturturlar. Gauri onunla konuşur ve sana bir şey olursa ailen ne yapar der. Ailenin sana dair hayalleri var ama sen böyle küçük bir olay için hayatından vazgeçiyorsun der.

Ben, bir kızım ve senin gibi bu utançla karşılaştım ama yine de hayallerimden vazgeçmedim der. Gauri Jagdiş‘e bekle deyip su getirmeye gider ama geri gelince onu bulamaz. Birkaç kez onu arar ama sonuç çıkmayınca ağlayarak gider. Anandi dolabına kıyafet koyarken Phuli gelir. Anandi tepkisizdir.

Phuli ona sarılır. Anandi Jagdiş‘i özlemektedir. Phuli onu teselli eder. Jagdiş hakkında konuşur ve onun  hayallerini gerçekleştirmeye gittiğini söyler. Anandi, Jagdiş‘i özlediğini söyler. Nandu oraya gelip Bairon’un onları aşağı çağırdığını söyler.

İkimizin Yerine 150. Bölüm Özetinde Sugna Anandi‘yi ziyarete gelir. Bairon, Anandi‘yi güldürmek için, bir yarışma başlatır. Herkes şarkı söylemeye başlar ama sonuç olmaz. Phuli, Sumitra ve Sugna dans etmeye başlarlar.kimizin Yerine 4 şubat resimleri

Anandi Jagdiş’in de onlarla dans ettiğini hayal eder ve gülümser. Anandi ayağa kalkıp hayalindeki Jagdiş‘e gitmek ister ve hayal olduğunu fark edince ağlar. Ama aniden Nandu bir ilahi okumaya başlar. Anandi gülümser ve gidip Nandu‘ya sarılır.

Bairon Nandu’ya oyuncak verir. Nandu oyuncağı Anandi’ye verir ve ne zaman üzülürsen bununla oyna ve gülümse der. Herkes Nandu’ya hayran. Anandi, Jagdiş’i görür ve hayal olduğunu zanneder. Ama Nandu, Jagdiş’in geldiğini söyler. Herkes onun durumunu görünce şok olur.

Hepsi endişeyle Jagdiş‘e ne olduğunu sorar. Jagdiş bir süre cevap vermez ve sonra düştüğünü söyler. Dadisa gelir ve Jagdiş’i görmesine sevinir. Ama hâlini görünce şok olur. Jagdiş kendimi iyi hissetmediğim için geri döndüm der. Yorgunum, biraz dinlenmek istiyorum diyerek odasına gider.

Bairon Anandi’den onunla konuşmasını ister ama Dadisa onu durdurur ve kendisi konuşmaya gider. Jagdiş ona iyi hissetmediğini söyler. Dadisa, sana konuşmayı ben öğrettim, bana yalan söylüyorsun der. Jagdiş, gerçeği söylüyorum, saklayacak bir şey yok der. Dadisa gider. Daha sonra Anandi Jagdiş‘e yemek getirir ve yemek hakkında konuşarak ruh halini değiştirmeye çalışır.

Jagdiş onu rahat bırakmasını ister. Anandi en azından benimle konuş kimseye söylemem der. Jagdiş, seni çok özledim ama beni rahat bırak diye bağırır. Anandi ağlar. Sumitra her şeyi kapıdan görür. Sumitra Anandi’yi durdurur ve Jagdiş’e gider. Jagdiş annesine yapışıp ağlar.

Bir konsey üyesi Jagdiş’in otobüsten inerken görüldüğü için eve gelir. Jagdiş oraya gelir ve gayet iyi olduğunu ve doktorluktan vazgeçip aile işinde çalışmaya karar verdiğini söyler. Konsey üyesi hayal kırıklıklarını gösterir ve bu evin oğlu bile ilk günden başarısız olduysa o zaman köyde kimse okuyamaz deyip gider.kimizin Yerine 150. Bölüm resimleri

Dadisa her zamanki gibi Anandi’yi suçlar. Gauri evi arar ve telefonu Anandi açar.  Gauri Jagat’ı sorar. Anandi tam burada Jagat yok diyecekken, Jagdiş’in şehirdeki yeni isminden bahsettiğini hatırlar. Gauri, Jagdiş eve ulaştığı için Tanrı’ya şükür eder ve Anandi’ye onun intihar etmeyi denediğini söyler. Anandi şok ile detayları sorar. Gauri o sadece bana yardım etmeye çalıştı der ve olayları anlatır. Anandi şok ile telefonu düşürür ve hemen Jagdiş’e gider.

Anandi ağlar, ama Jagdiş‘i motive edip olanları ailesine anlatması için cesaretlendirir. Jagdiş olanları anlatınca hepsi şok olur. Dadisa, Anandi’yi Jagdiş’ten uzaklaştırır ve kimse karışmasın ben Jagdiş’i şehre göndereni cezalandırılacağım der.

Her şeyin Anandi’den kaynaklandığını söyler. Bu kızla çok konuştum ama yine de beni dinlemedi, eğer hala bu evde kalıyorsa bu benim nezaketim der.  Anandi‘nin Jagdiş ile konuşmasını ve aynı odada kalmasını yasaklar. Bairon müdahale etmeye çalışır ama boşuna. Gehna, Anandi’yi savunurken, Jagdiş hala hayattaysa bu Anandi‘nin sayesinde der.

Dadisa, onun yaptığının her bir eşin  görevi olduğunu söyler. Anandi ağlar ve en çok ihtiyaç duyduğunda Jagdiş’e destek olamazsam burada kalmamın ne anlamı var der. Bairon onu teselli eder. Sumitra Jagdiş‘e gelir. Jagdiş ona ninni söylemesini ister. Sumitra söyler.

İkimizin Yerine 150. Bölüm Fragmanı