Bizim Hikaye Filiz ve Barış Evlenebilecek mi? Filiz ve Barış Ne Zaman Evlenecek?

Bizim Hikaye dizisi bilindiği üzere çeviri bir dizi. Bizim Hikaye dizisinin orijinal olan Shamless dizisinde gerçekte Filiz’in düğünü nasıl oluyor size anlatalım. Filiz’in düğününe tabi ki yine damga vuracak isim Fikri Elibol.

Filiz düğünü için bir çok hazırlıklar yapıyor. Tam nikah akşamı Fikri Elibol Sean isimli bir düşmanı öldürmek için plan yapıyor ve ortalık karışıyor. Tabi ki Filiz’in de düğünü mahvoluyor. Bu olay Shamless dizisinin 6. sezonun sonunda gerçekleşiyor. aşağıda ki fotoğrafta Nikah öncesi bir mutlu fotoğraf

Yani Türkiye de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Filiz ve Barış’ın düğünü meselesi biraz uzayacak. Bizim Hikaye 34. Bölümde ortalık babaanne meselesinden karşı da aslında gerçekte babaanne Filiz ve Barış’ın evlenmesi için izin verecek; ancak ortalık yine velayet meselesinden karışacak. Şimdi içinizde velayetler babaanne de diyenler çıkacak ama ilerleyen bölümlerde velayet meselesi yine başımızı çok ağrıtacak.

Bizim Hikaye’de bilindiği üzere çilekeş Filiz çocukların velayeti için yani küçüklerin evden ayrılıp yurtta kalmaması için evlenmişlerdi ancak Cemil ile yapılan bu evlilik kısa sürmüştü.

Biz izleyiciler hep dizilerde mutluluk ararız ama unutmayalım ki mutluluğun değil hüznün dizisi olur. Birde Filiz ve Barış evlendiğinde mutlu olur gibi düşünmeyin bu ülke de bir çok genç severek evleniyor ama severek evlenenlerin nedeyse 3’te 1 boşanıyor. Shamless dizisinde de Filiz ve annesinin eşleri konusunda kaderi aynı olacak; yani Barış’ta alkolik ayyaş bir koca olacak gibi.

Bizim Hikaye Filiz ve Barış evlenme yolunda ilk adımı atar