Seda Sayan’la Yeni Sezon Neden Yok? Seda Sayan’la Neden Başlamadı? Devam Edecek mi? 2018 2019

Seda Sayan sonunda evine çekiliyor… Uzun zamandır gündüz programları ile ekranlara gelen Kadırgalı 2018 2019 yeni sezonunda işsiz kalabilir. Seda Sayan’la 8 haziran cuma günü yayınlanacak son bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Son yıllarda önce Kaynana Gelin Seda’ya Gelin isimli gelin kaynana programı sunana Seda Sayan sonrasında Evleneceksen  isimli evlendirme programını, sonrasında Seda ve Uğur’la isimli programı sunan Seda Sayan son olarak Seda Sayan’la  isimli programı sunuyordu.

Seda Sayan’la isimli programın reytingleri ne yazık ki Show Tv’yi mutlu etmedi ve Seda Sayan’la programı için final kararı alındı. Seda Sayan’la  programı 2018 2019 yeni sezonunda ne yazık ki Show Tv ekranlarına olmayacak. Seda Sayanla devam edecek mi

Aldığımız tüyoya göre de Show Tv şuanda Seda Sayan ile ilgili yeni bir program düşünmüyormuş; bakalım 2018 2019 yeni sezonunda Show Tv yıllardır üzerinden para kazandığı Seda Sayan’dan vaz geçebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Aslında Seda Sayan’ı bitiren evlilik programlarının Rtük tarafından iptal edilmesi olmuştu. Bu durum sonrası Seda Sayan Müge Anlı gibi cinayet çözmeye çalıştı olmayınca da bu sefer kayıpları bulmaya çalıştı ama görünen o ki Seda Sayan evlendirme işinde başarılı olsa da diğer polisiye işlerde dikiş tutturamadı.

Seda Sayan son olarak Çorum’da ki mezarlık kızı olayına çok takmıştı ancak görünen  o ki Çorum mezarlığında ki gizemli kız meselesi bile Seda Sayan’layı kurtaramadıSeda Sayanla Yeni Sezon

Etiketler

Seda Sayan’la Yeni Sezon Neden Yok? Seda Sayan’la Neden Başlamadı? Devam Edecek mi? 2018 2019 (1 Yorum)