Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı? 2. Haftanın Birincisi

Bugün Düğünümüz Var 17 ağustos cuma günü ikinci hafta finali ile Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Bugün Düğünümüz Var  programında bilindiği üzere her hafta dört çift yarışıyor ve bir çift 15.000 TL’lik ödül kazanıyor; ancak Bugün Düğünümüz Var da ödül kazanmak kolay değil; hem rakiplerden iyi puan almak lazım hemde halk jürisinden.

Bugün Düğünümüz Var da bu hafta ilk olarak Gamze ve Tolga Çiftinin düğününü izlemiştik. 2. gün ise Meryem ve Armağan çiftinin düğünün izledik. 15 ağustos çarşamba günü ise haftanın üçüncü düğünü olan Gamze ve Ertan Çiftinin düğünü izledik. Son olarak ise Gizem ve Erdi Çiftinin düğünün izledik.

Bugün Düğünümüz Var programında en çok beğenilen düğünlerden biri de Gamze ve Ertan çiftinin düğünü olmuştu. Bugün Düğünümüz Var da Gamze ve Ertan çiftinin düğününe gelen en büyük eleştiri ise gelinlik  olmuştu. Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos

Sarışın Gamze esmer Gamze’ye sadece bir puan verdi Meryem ise iki puan verdi. Meryem Gamze’nin düğünün beğendiği söyledi. Gizem ise Gamze’ye 6 puan verdi ve böylelikle Gamze ve Ertan çifti toplam rakiplerinden 9 puan aldı.

Gamze ve Ertan çifti her ne kadar rakiplerinden yüksek puan alsalar da halk jürisinin vereceği puanlar tabi ki sonucu doğrudan etkileyecek.

Gizem ve Erdi çiftinin düğününe ise gelen en önemli eleştiri Gizem’in düğünde moralsiz olmasıydı; ancak Gizem mutsuz olmadığını sadece yorgun olduğu için böyle bir durum olduğunu söyledi.

Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos Sonucu

Bugün Düğünümüz Var da 17 Ağustosta yapılan final gününde finale Gamze ve Ertan Çifti ile Meryem ve Armağan Çifti kaldı. Kazanan ise Gamze ve Ertan Çifti oldu ve 15.000 TL’lik ödülü aldı. Gizem ve Erdi çifti ise yarışmanın sonuncu çifti oldu ve en az puanı aldılar.

Bugün Düğünümüz Var 2. Hafta Kim kazandı

Bugün Düğünümüz Var da bu hafta 15.000 TL’lik büyük ödülü Gamze ve Ertan çifti  kazandı.  Gamze ve Ertan Gümüştaş’ın düğünü halk jürisinden de rakip yarışmacılardan da en yüksek puanı aldı ve bence hakkı ile kazandılar.

Sosyal medyada ise Gamze ve Ertan’ın düğününü beğenmeyen bir çok izleyici Armagan ile Meryem’in düğününü beğenmiş ve onların hak ettiğini düşünmüştü. Gamze ve Ertan Bugün düğünümüz var 1

Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı? 2. Haftanın Birincisi (1 Yorum)

  1. 3 jüri ben olmak istiyorum,biri karadenizli,diğeri güneyli,adaletli olmak için bende göçmenim