Çukur Karakuzular Kimdir? Karakuzular’ın Sembolünün Anlamı ne?

Çukur dizisinde 2. sezon eylül ayında başlayacak. Sezon sonu reytinglerde önemli bir düşüş yaşayan Ay Yapım’ın dizisi yeni bir oluşuma gitmişti ve Vartolu ile Koçovalılar arasında süregelen savaş sezon finalinde tam her şey yatıştı derken Karkuzular’ın gelmesi ile büyük bir katliam yaşanmıştı.ukur Karakuzular 2

Çukur Karakuzular Kimdir?

Karakuzular garip bir sembolü olan yüzükleri ile Çukur’un sezon finalinde dikkat çekmişti. Karakuzular; yıllardır Çukur’da hüküm süren Koçovalıların hakimiyetini bitirip çok değerli bir bölgeye dönüşen Çukur’u ele geçirmek isteyen bir yapılaşmadır. ukur Karakuzular 1

Karakuzular tamamen paraya tapan bir ailedir. Muhtemelen Karakuzular ailesinden önemli bir isim olan  Mahsun’a ünlü oyuncu Berkay Ateş hayat verecektir. Diğer taraftan muhtemelen yine Karakuzulardan Çeto’ya ise Erkan Avcı hayat verecektir. Son olarak ise Murat BÖLÜCEK de Çukur dizisinde bir Karkuzu’ya hayat verecek.

Karakuzular geniş bir ailedir de Koçovalılar da sadece Vartolu ve Yamaç mı olacak diyebilirsiniz ancak Akın ve Cumaali karakterleri de yeni sezonda Çukur’a gelecek.

Karakuzular’ın tek amacı ise Koçovalılar’ı tamamen Çukur’dan silme ve onları yok etmekukur Karakuzular

Karakuzular’ın Sembolünün Anlamı ne?

Çukur dizisinde İdris öldü; bu durumda Çukur’un babası da değişecek. İdris’in ölmesinden sonra yeni gelen Karakuzular yeni bir yüzük getirecek Çukur’a. Daha önce ki yüzük de üç nokta vardı. Yeni simge de oklar paralel gelmiş; bu da Çukur’un herkese açılacağı anlamına gelecek. Çukur dizisinde Karakuzular Çukur’u herkese açık ve uyuşturucu satabilecekleri bir bölge haline getirmek isteyecektir tahminime göre. Diğer taraftan Çukur dizisi için bir çok yeni araba da sipariş edildi. Bu da Karakuzular’ın çok zengin bir aile olduğu ve lüks arabalara binecekleri anlamına geliyor.

Çukur’da yeni bir hakimiyet savaşı başlayacak. Peki bu savaşı kim kazanacak? Karakuzular mı Koçovalılar mı?

Çukur 2. Sezon 2. Tanıtımı

Çukur 2. Sezon 1. Tanıtımı

Çukur Karakuzular Kimdir? Karakuzular’ın Sembolünün Anlamı ne? (1 Yorum)