Can Kırıkları Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölümde Bitecek? Reytingleri Nasıl?

Can Kırıkları dizisinin daha önce 6. bölümde final yapacağı açıklanmıştı. Atv düşük gelen reytingler sonucunda Can Kırıkları  dizisinin 5 ve 6 .bölümünü de satın almak istemedi ve Can Kırıkları  dizisi 4. bölümü ile 29 ekim pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek

Güncelleme 16 Ekim 2018 Can Kırıkları  dizisi ne yazık ki tutmadı. Can Kırıkları  dizisi yayınlandığı ikinci bölümü ile totalde 2,84 reyting alabilen dizi için Atv kararını verdi. Can Kırıkları  dizisi çekilen bölümlerin yayınlanmasının ardından final yapacak. Can Kırıkları  dizisi de 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Atv’nin koca bir emek yığını için sadece iki bölüm şans tanıması Türk dizisi adına gerçekten çok üzücü . En azından bir dizi 10 bölüm final korkusu olmadan çekim yapabilmeli.

Can Kırıkları dizisi 29 ekim pazartesi akşamı final bölümü olan 4. bölümü ile ekranlara veda edecek. 

Can Kırıkları dizisi ilk bölümü ile 8 ekim pazartesi günü ekranlara geldi. Pazartesi sendromu yaşayan Can Kırıkları  dizisi Çukur Söz ve Yasak Elma gibi dev rakipleri karşısında ne yazık ki beklediğini bulamadı. Can Kırıkları  dizisi ilk bölümünde sadece 2,94  reyting alarak kendisine 12. sırada yer buldu. Bu sonuçlar ne yazık ki Can Kırıkları  dizisi için iyi bir başlangıç olmadığı anlamına geliyor.

Can Kırıkları dizisinin aslında oyuncu kadrosu ve konusu çok kötü değildi. Kötü olan ise izleyici Can Kırıkları dizisinin ilk bölümünde ne yazık ki büyülenmedi. Bu Can Kırıkları dizisinin başına gelebilecek en kötü durumdu. Bir dizi ilk bölümünde çok izlenemeyebilir; ancak ilk bölüm izleyicisini büyülemişse ikinci ve üçüncü bölümlerde reytingler kesin olarak artacaktır. Bunun nedeni ise fısıltı gazetesinde yapılan reklamdır. İzleyici diziyi izlemiş ve beğenmişse çevresine reklamını yapıyor ve dizilerin reklamı en etkili yoldan yapılmış oluyor.

Can Kırıkları dizisi 5 yıl önce böyle bir bölüm ile başlasaydı; çok beğenilebilirdi; ancak 2019’a girmeye hazırlanırken bu kadar basit bir dizinin tutması oldukça zor. Bir kere Can Kırıkları dizisinde patlayan ve çok sevilecek bir karakter yazılmamış; eğer Hande Doğandemir’in hayat verdiği Leyla karakteri çok sevilecek bir karakter olarak yazılmışsa sadece bir sahne vardı ilk bölümde Leyla’yı sevdirecek o da başkomiser Aslan ile tanıştıkları bölümde.

Diğer taraftan eğer patlaması ve çok sevilmesi beklenen karakter Seçkin Özdemir’in hayat verdiği Aslan başkomiser karakteriyseydi ne yazık ki Zeko’nun mekanına gittiği sahneden başka onu izleyiciye sevdirecek bir karakter yoktu. Bence yazılan senaryoya bakıldığında popüler olacak karakter Kemal Uçar’ın hayat verdiği Zeko karakteriydi o da ilk bölümde 1 dk bile yer almadı.

Dizilerde patlayan karakterlerin olması önemli mesela Can Kırıkları dizisinin karşısında ki Çukur dizisinde Aliço Vatolu gibi bir çok karakter çok sevilen ve diziye sürükleyicilik katan karakterlerdi; yine rakip Söz dizisinde de Tolga Sarıtaş ve Görkem Sevindik gibi

Can Kırıkları dizisi için izleyiciden gelen en büyük eleştiri dizinin Kırgın  Çiçekler esintisinde olması; özellikle dizi de Kırgın Çiçekler’den kalma Hazar Motan ve Özgür Çevik gibi isimlerin olması; yapımcısının senaryosunun aynı olması; hatta yurtta kalan kızların hikayesinin devam etmesi izleyici de Can Kırıkları dizisinin Kırgın Çiçeklerin devamı olduğu sorusunu akıllara getirdi. Can Kırıkları dizisinde ölen Ercüment’in iki arkadaş tarafından battaniyeye sarılarak gömülmesi Kırgın Çiçekler’de ki bir sahneyi hatırlattı; daha da kötüsü kızların sardıkları battaniye bile aynıydı; çünkü yapımcı da ki tek battaniye o battaniyeydi ve iki dizide de kullanıldı.

Can Kırıkları Ne Zaman Final Yapacak?

Can Kırıkları dizisi bence yükselmesi zor bir dizi. Polisiye olarak devam edecekse zaten pazartesi Söz ve Çukur gibi erkeklere hitap eden diziler varken Can Kırıkları dizisinin izlenmesi imkansız. Yok aşk dizisi olarak devam edecekse pazartesi günü devam edebilir zira rakibi Yasak Elma dizisi kan kaybetmeye devam eden dizi.

Can Kırıkları Reyting Sonuçları

Can Kırıkları dizisi 8 ekim pazartesi günü 2,94  reyting ile 12. sırada yer aldı.

Can Kırıkları dizisi 17 ekim pazartesi günü 2,78  reyting ile 14. sırada yer aldı.

Can Kırıkları 1. Bölümü Kaç Kişi İzledi

Can Kırıkları dizisinin ilk bölümü yaklaşık 2.5 milyon kişi tarafından izlendi; ancak sosyal medyada Can Kırıkları dizisi standart bir dizi olarak değerlendirilerek çok eleştiri aldı

Can Kırıkları Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölümde Bitecek? Reytingleri Nasıl? (3 Yorum)