Çocuklar Duymasın Şükrü Değişti mi? Şükrü Koruyucu Kimdir?

Çocuklar Duymasın dizisi 48. bölüm fragmanı yayınlandı ve dizi de önemli bir karakterin yokluğu izleyicinin dikkatini çekri. Bilindiği üzere Çocuklar Duymasın dizisine Şükrü karakterine Şükrü Koruyucu ilk günden beri hayat vermekteydi.

Şükrü Koruyucu Çocuklar Duymasın’da devam ediyor. Fragmana dikkatli bakıldığında Çaycı Hüseyin’in yanında ki kişinin Şükrü olmadığı görülüyor ancak daha dikkatli bakıldığında Neco’nın yanında ki kişinin de Şükrü olduğu görülüyor. Çocuklar Duymasın dizisi yapımcısı Birol Güven Şükrü karakterine çok benzeyen yeni bir oyuncuyu Hüseyin’in yanına koymuş ancak dikkatli izleyiciler bu durum güzünden tabi ki kaçırmadı. Demek ki Çocuklar Duymasın’ın ayrılmayan iki kafadarı demek bu bölümde küsüşmüşler ve ayrılıyorlar. 

Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin’in yanında yer alan ve her seferine ona destek olan Şükrü karakteri oldukça da saf ve temiz kalpli bir karakterdi; Hüseyin belki de Şükrü’yü bir hatasından dolayı sildi veya Şükrü Hüseyin’e kızdı. Artık Şükrü ve Hüseyin kahvede bile yan yana oturmuyor. Hüseyin de hemen kendine çakma bir yarma Şükrü bulmuş bile

Çocuklar Duymasın’da Şükrü karakterine hayat veren Şükrü Koruyucu Çocuklar Duymasın dizisinde devam edecek. Bu konuda bir sıkıntı yok. Bence iki kafadar ortak daha fazla ayrı kalamaz ve yan yana gelirler ilerleyen bölümlerde

 Şükrü Koruyucu Kimdir?

Darıcaspor’un şoförüdür ve İstanbul Darıca Belediyesinde şoför olarak çalışmaktadır. Şükrü taşıdığı futbolculardan daha ünlü olan tek şoför olarak tarihe geçti. Oyunculuk tecrübesi yoktu ama Çaycı Hüseyin’in yanına iri bir adam aranıyordu bende Birol Güven’in şirketinde işçi olarak çalışıyordum beni seçtiler.

Çocuklar Duymasın 48. Bölüm Fragmanı