Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir? Selin Genç Kimdir Kaç Yaşında

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 13 eylül perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrolde olmasa da izleyicinin dikkatini çekecek bir karakter olan Gülten karakterini sizlere tanıtacağız. Bir Zamanlar Çukurova dizisine Gülten karakterine Selin Genç isimli genç oyuncu hayat verecek.

Selin Genç Kimdir?

Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan Selin Genç 2016 yılında Murder Ballad oyunu ile izleyicisi karşısındadır. Selin Genç aslen Adanalı’dır. Selin Genç’in kariyerinde ki en önemli deneyim Bir Zamanlar Çukurova dizisi olacaktır. 

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine Gülten Demir’e aşık çiftlikte çalışan bir işçidir. Aladağlar çiftliğinde çalışan Gülten’in en önemli hedefi evlenebilmektir; ancak bu yaşına gelmiş kimseye aşık olamamıştır. Abisi Gaffur’da aynı çiftlikte çalışır. Gülten Abisi Gaffur ve yengesi Saniye aynı evde yaşarlar. Demir’i görünce Gülten’in kalbi ilk defa deli gibi çarpmaya başlar. Gülten ilk görüşte bu yağız delikanlıya aşık olmuştur. 

Gülten’in Demir’e olan bakışları Gaffur’un da dikkatini çeker; Gaffur bu nedenle de Demir’e oldukça sert davranır. Demir ise Gülten’in kendisine olan ilgisibi fark eder ama o güzünü açtığında yanında Züleyha’yı görmüş ve ona deliler gibi aşık olmuş onun için ölmeyi göze almıştır. Gülten ise Demir ve Züleyha’yı kardeş bilmektedir. 

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu ve Tam Liste Karakter listesi için tıkla Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir? Selin Genç Kimdir Kaç Yaşında (1 Yorum)