Sev Yeter 68. Bölüm Özeti 19 Eylül Fragmanı Bunun Adı Aşk

Sev Yeter dizisinde Sarika ve Romi nin evlenmeleri için yoğun bir şekilde uğraşan Mani, Raman’ın konsey başkanı olmasının yolunu sonuna kadar açmıştır. İşita bu habere çok sevinirken Mani yi kucaklamış ve onu çok sevdiğini söylemiştir. İkili kendi aralarından şakalaşırken Raman onları dinliyordur. Mani beni çok seviyorsan Raman’ı bırakıp bana gelir misin diye soruyor. İşita evet kocamı ve çocuklarımı sana emanet etmeliyim diyor. Raman acı içinde ayrılıyor. Raman’ın gitmesinin ardından Mani Raman senin gibi bir eşe sahip olduğu için çok şanslı diyor. İşita da Raman’ın önünde bir engel kalmadığı için seviniyor. Sev Yeter 68. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Özeti başlıyor.

Raman kendisini içkiye veriyor. Barda birisiyle evlilik hakkında konuşuyor. İşita nın Mani yi seçtiğini söylüyor. Sürekli Manoi nin İşita ya kucak açtığı hayalleri görüyor. Kendisine geldiğinde yağmurun altında sırılsıklam haldedir. Zavallı Raman İşita yı çok sevmese bu kadar etkilenmezdi. Raman elleriyle kafasını tutarken ağlaması yağmurdan farkedilmiyor. Bhalla ailesi Raman’ı merak ediyor. Onun telefonuna da ulaşılmıyor. Sonunda İşita Mani yi arıyor. Mani ile Raman’ın gidiş geliş yollarına bakmayı düşünüyorlar. İşita keşke Romi ve Sarika meselesini ona da söyleseyd,k derken Mani herşeyin iyi olacağını söylüyor. Mani ve İşita Raman’ı bir ağaca yaslanmış şekilde bulurlar. 

Raman ikisini bir arada görünce yardım almak istemiyor. Elindeki şişeyi yere fırlatıyor. Mani onu arabasına götürmeye çalışıyor ancak Raman bağırıyor. Raman arabasına biniyor ve bilinci kayboluyor. İşita ve Mani onu kendi arabalarına bindirip Bhalla evine getiriyorlar. Bhalla Raman’ı nerde bulduklarını soruyor. İşita onu bir ağacın yanında bulduklarını ve Romi nin sorunlarından dolayı üzüldüğünü söylüyor. Bayan Bhalla, Romi’nin bundan sorumlu olmadığını, başka bir şey olduğunu, yüreğinin derinden yaralandığını, kalbine zarar veren bir şey olduğunu ve kimseyi söyleyemediğini, bu yüzden yalnız kaldığını hissettiğini söylüyor. Sev Yeter 68. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Özeti  devam ediyor.

Bayan Bhalla Raman’ın gece boyunca ağladığını, geçen gün klimanın suyundan ıslandığını sandığın şeyin aslında Raman’ın gözyaşları olduğunu ve bunun daha önce Şagun zamanında yaşandığını söylüyor. İşita onu bu kadar ağlatan sorunun ne olduğunu öğreneceklerini söyleyerek Bhalla ya teselli veriyor. Aptal İşita aslında sorunun kendisi olduğunu bilemiyor. Ertesi sabah Raman için önemli bir gündür. Asya konseyi başkanlığı için kıyasıya bie mücadele yaşanacaktır. Raman beyaz bir elbise ile törene giderken Mani de aynı renkte bir takım giymiştir. Mani İşita nın nerde olduğunu Raman’a sorarken Raman,  benden çok sen İşita yı görüyorsun ben nerden biliyim diye cevap veriyor. 

Sarika Ashok’un yanına gidiyor. Ashok Raman hakkında basına yapması gereken açıklamaları veriyor. Sarika Romi benimle evlenmeye karar verdi diyerek konuşmayacağını söylüyor. Ashok çılgına dönüyor. İşita Sarika yı görüyor. Sarika annemi iyileştiren Mani ve sana teşekkür ederim diyor. İşita iyi bir anne olacağını söylüyor. Ashok Parmit’i arıyor ve şimdi bizim için çalıştığını gösterme zamnaı diyerek Simmi yi aramasını ve Romi nin SArika dan vazgeçmesini istiyor. Parmit Simmi yi arayarak Romi nin Sarika ile evleneceğini söylüyor. Ondan engel olmasını istiyor. Simmi Romi ye para veriyor ve Sarika senden vazgeçene kadar buralardan uzaklaş diyor. Romi kabul ediyor. Sev Yeter 68. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Özeti  devam ediyor.

Sarika törene geliyor ve Romi ile görüşmek istiyor. Ashok onu görüyor ve İşita seni kandırdı diyor. İstersen Romi yi ara diyor. Sarika Romi yi aradığında Romi telefonun kapatıyor ve arabasıyla bir yere gidiyor. Sarika 2. defa aradığında Romi kaza yapmış ve kafasından kanlar geliyordur. Raman konuşmak içim kürsüye geliyor. Sarika kaza haberini alınca gidiyor. Raman başarılı bir erkeğin ardında bir kadın olduğunu söylerler bu kişi de Şagun dur deyince İşita şaşırıyor ve ağlamaya başlıyor. Raman herkese Şagun’u alkışlatıyor. İşita nın morali çok bozulmuştur. Kliniğe gidiyor ve kapıyı zamanında açmaya görevliye ateş püskürüyor. 

Mani de arkasından geliyor ve İşita nın moralini düzeltmeye çalışıyor ancak İşita onunla da konuşmak istemiyor. Raman İşita nın hediye ettiği bilekliği sinirden fırlatıyor. İçmeye devam ediyor. Daha önce yaşadıkları aklına geliyor ve hata yaptığını, herkese hakaret ettiğini anlıyor. Her tarafta İşita nın bilekliğini arıyor. İşita ise arabasının içinde ne yaptım ben diye ağlıyor. Bhalla ailesi eve döndüklerinde evlerinin yandığını görüyor. Sev Yeter 68. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Özeti  sona erdi.

Sev Yeter 68. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 68. Bölüm Özeti 19 Eylül Fragmanı Bunun Adı Aşk (4 Yorum)

  1. Hrkese iyi akşamlr mrhabalar kimse yokmu burda admin siz nrelerdesiniz sizdemi yoksunuz yorumum niye çıkmıyo ya .