Çukur Efsun Kimdir? Nasıl Bir Karakter? İşte Tüm Detaylar

Çukur dizisi kadrosuna hem Hazal Subaşı hemde Damla Sönmez dahil oldu. Çukur dizisinde Baykal’ın kızı olarak diziye dahil olacak Efsun karakterine önce Hazal Subaşı’nın hayat vereceği düşünülse de Efsun’a Çukur dizisinde Damla Sönmez hayat verecek. Bakalım aynı anda iki yıldız transferi yapan Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım Yamaç Koçovalı yani Aras Bulut İynemli ile Hazal Subaşı’nı  mı partner yapacak yoksa Damla Sönmez’i mi?

Çukur dizisinde kadın başrol oyuncusu arayışları tüm hızıyla devam ediyor. Bir çok ünlü oyununun kapısını çalan Ay Yapım Çukur dizisinden Sena karakteri ile ayrılan Dilan Çiçek Deniz’in yerini doldurmaya çalışıyor.

Çukur dizisinin 3. sezon 2019 2020 senaryosunu görenlerin en çok merak ettiği soru ise diziye yeni gelecek güzeller güzeli cesur kız Efsun karakterine kimin hayat vereceği oldu. Efsun karakterine hayat vermesi için adını Adını Sen Koy dizisi ile duyuran Damla Sönmez ile anlaşmaya varıldı ve imzalar atıldı. Peki kimdir Çukur dizisine yeni gelen Efsun?Damla Sönmez Çukur yeni gelen oyuncular Efsun

Çukur Efsun Kimdir?

Efsun öldü sanılan Baykal’ın güzeller güzeli kızıdır. Aklı başında, zeki ve korkusuz bir kız olan Efsun’un Çukur’a babasının intikamını almaya gelir. Mahalleye geldiğinde Efsun’un kalbi boştur; kalbinde sadece Yamaç’a ve Koçovalılara’a karşı intikam ateşi vardır.  Efsun’un içinde yanan intikam ateş dünyalar güzeli olmasına rağmen aşk meşk işlerinden uzak kalmasına neden olmuştur ancak bu muhtemelen Yamaç Koçoalı’yı görene kadar geçerli olacak.

Çukur dizisinin 3. sezonunda Yamaç ve Efsun karakterleri arasında ki aşkı yakından izleyip şahit olacağız. Bilindiği üzere Sena karakterinin ölümünden sonra Yamaç Koçovalı adeta bitme noktasına gelmiş, hayata küsmüş hatta zaman zaman delirmişti; ancak Yamaç Koçovalı’yı hayata bağlayacak kadın ise Efsun olacak. Efsun’un güzelliği, yeteneği, cesareti ve aklı Yamaç’ın aklını başından alacak; ancak Yamaç için Efsun kolay lokma olmayacak.ukur Efsun resimleri

Damla Sönmez Kimdir?

1987 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Damla Sönmez şuanda 32 yaşındadır. İlk olarak kemancı olma hayalleri kuran hatta üniversitede keman bölümünü bitiren Damla Sönmez için hayat çok daha farklı bir yön çizecekti. Bir ajansa kaydolması ise bir çok oyunculuk teklifi alan Damla Sönmez daha 17 yaşında Camdan Pabuçlar dizisi kadrosunda yer almıştır. Oyunculukta ki yeteneğini gören ve duru güzelliğini fark eden Damla Sönmez daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Damla Sönmez’in yükselişi 2008 yılında Emret Komutanım dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Damla Sönmez  son dönemde Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile ismini sadece Türkiye’ye değil yedi cihana duyurmuştur; ancak 2018 ve 2019 da Aşk ve Gurur ve Masum Değiliz dizilerinde baş rolde yer alsa da iki dizisi de tutmayınca hayal kırıklığı yaşamıştır.ukur Efsun ve yamaç ARas Bulut İynemli ve Damla sönmez

Hazal Subaşı’da Çukur Dizisi Kadrosuna Nehir Karakteri İle Dahil Oldu

Çukur dizisinden gelen teklifi Hazal Subaşı kabul etti ve Çukur dizisinde Nehir karakteri ile yer alacak. sson olarak Halka dizisinde Kaan Yıldırım ile partner olan Hazal Subaşı artık Aras Bulut İynemli ile partner olacak. Mersinli güzel kız Hazal Subaşı ve İstanbullu yakışıklı adam Aras Bulut İynemli’nin partnerliği izleyicinin hoşuna gidecek mi?

Gerçi Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım ve senaristi Gökha Horzum hangi karakteri veya hangi oyuncuyu senaryoya ne kadar güzel dahil ederse etsin bu Çukur izleyicisinin tepkisini çekecektir; zira Çukur’cular  hem Dilan Çiçek Deniz’i hemde Sena karakterini çok seviyordu; onun yerine gelecek isim kim olursa olsun önce bir reddetme dönemi yaşanacaktır.

ukur Efsun KimdirHazal Subaşı Kimdir?

1996 İzmir doğumlu olan Hazal Subaşu şuanda 23 yaşının içinde ve kariyerinin baharındadır. Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 yılı finalisti olarak daha 20 yaşında güzelliği ile dikkat çeken güzel oyuncu üniversite eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyarak tamamlamıştır.

Hazal Subaşı’nı ilk ciddi oyunuluk deneyimini Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve günlük dizi konseptinde olan Adını Sen Koy dizisi ile yaşamıştır. Kamera karşısında yeteneklerini ve güzelliğini gösteren Hazal Subaşuı yapımcıların dikkatini çekmiş  ve Adını Sen Koy dizisi ile olan sözleşmesi iptal ettirilerek Kanal D’nin yüksek bütçeli dizisi Bir Umut Yeter’de başrolde yer almış ama Adını Sen Koy izleyicilerinin ahı tutmuş ve dizi daha 3 bölüm yayınlanmadan final yapmıştır. Hazal Subaşı ‘nın rol arkadaşı Erkan Meriç ile bir işlişkisi olmuş ancak dizi bitince ayrılık gerçekleşmiştir. Hazal Subaşı son olarak baş rollerini Hande Erçel, Kaan Yıldırım Serkan Çayoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nazan Kesal gibi ünlü isimlerin paylaştığı Halka dizsii kadrosunda komiser Bahar olarak yer almış ancak Halka dizisinin yoluna devam etmesine rağmen diziden bir çok isim ayrılmak zorunda kalmıştı.

Hazal Subaşı çukur dizisi efsun

 2019 2020 yeni sezon  Çukur dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Çukur Yeni Gelen Oyuncu

Çukur 3. Sezon Tanıtım Fragmanı