Çukur Emir Kimdir? Amacı Ne? (Uğur Aslan)

3. sezonu ile ekranlara gelen Çukur dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Alara Turan’ı Songül, Nejat İşler’i ise Çağatay Erdenet, Ali Savaşçı’yı Fahri ve Ekrem İspir’i de Ebu Kaysar olarak kadrosuna dahil eden Ay Yapım şimdi de Çukur dizisi kadrosuna Kara Sevda ve Siyah Beyaz Aşk dizileri ile tanınan Uğur Aslan’ı dahil etti.

Çukur Gazeteci Emir Varol Kimdir?

Emir inatçı bir gazetecidir. Zengin bir uyuşturucu kaçakçısı olan Erdenet ilesi ilgi yaptığı haberler sonrası çalıştığı televizyondan kovulur. Emir gencecik idealist bir muhabirken haber yaptığı Çağatay Erdenet tarafından kariyeri bitirilir. Gazeteci Emir Varol sön dönemde Çukur ve Koçovalı ailesi ile de ilgili haberler yapar; ancak haberleri iftira niteliğindedir. Çukur’u adam kaçakçısı veya tetikçi olan bir aile olarak gösterir.

Çağatay ise Çukur Gazeteci Emir Varol’u susturması için Yamaç’ı görevlendirir; ancak Çukur Gazeteci Emir Varol göründüğü kadar basit bir adam değildir. ukur Gazeteci Emir Varol

Bilindiği üzere Çukur dizisinde artık Çağatay Erdenet’in hamleleri ile mahallede işler artık çıkmaza girmek üzeredir; Yamaç ise hem dağılan ailesini toparlamak hemde dağılan Çukur’u yeniden bir araya getirmek için yeni bir hamle peşindedir; işte Çukur dizisine Emir karakteri ile dahil olacak Uğur Aslan’da Çukur’da Yamaç’a destek olacak ve Yamaç’in Çukur’u yeniden bir araya getirmesinde ve Çağatay karşısında elinin güçlenmesinde yardım edecek. ukur Emir Kimdir

Çukur Emir’in Amacı Ne? Çukur Emir Gerçekte Kimdir?

Çukur’da Emir güçlü ve kudretli bir istihbarat elemanıdır desteksiz gibi görünse de arkasında çok büyük güçler olduğu ortaya çıkacaktır. Çukur’da tan işler sarpa sarmışken özellikle de Çukur’da Yamaç babası İdris Koçovalı’nın yerini doldurmak için harekete geçmişken Emir’in de gelmesi ile işler daha da karışacak; başta Emir’in gelmesi izleyiciye yeni bir düşman ile savaş gibi gözükürken Emir bir çok düğün çözülmesinde Yamaç’a yardım edecek.

Uğur Aslan Kimdir?

Uğur Aslan 9 şubat 1972 Hatay doğumludur ve 48 yaşının içindedir. Genç ve fit görünümü ile hala dizilerde dikkat çeken Uğur Aslan Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak 2019 da Kuruluş: Osman dizisinde yer alan Uğur Aslan daha önce de Siyah Beyaz Ask dizisinde yer almıştı. Daha önceleri tiyatro ile ilgileen ve sahnelerde yer alan Uğur Aslan televizyonda tanınmasını ise Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Zehir karakterine borçludur. Uğur Aslan Çukur dizisinde hayat vereceği Emir karakteri ile belki de kariyerinin en önemli şansını elde etmiş ve ismini dünyaya duyurma imkanı bulmuştur.

Uğur Aslan Kaç Yaşında?

9 şubat 1972 doğumlu olan Uğur Aslan 48 yaşının içindedir.  74 kg olan Uğur Aslan 178 cm boyundadır.

Uğur Aslan’ın Eşi – Sevgilisi?

Sema Ergenekon ile evli olan Uğur Aslan Sema Ergenekon’dan bir kız çocuğu sahibidir. Uğur Aslanın Eşi Sevgilisi